כל מה שאתה מבולבל מדי לשאול על פירסינג פטמות

כל מה שאתה מבולבל מדי לשאול על פירסינג פטמות

למרות פירסינג הגוף הם בין הצורות הנפוצות ביותר של שינוי הגוף, אנשים רבים רואים פירסינג הפטמה נושא רגיש לחשוב על השאלות שלהם כמו מביך. אם אתה חושב על הפיכת הפטמות שלך פירסינג, הבא עשוי לעזור לך למיין את החששות שלך.

כְּאֵב

איך הפטמות שלך פירסינג יכול להיות משב רוח, הודות האדרנלין ו noradrenaline הגוף שלך משחרר כחלק "להילחם או טיסה" בתגובה.

ביוכימיקלים אלה מסייעים למזער את הכאב, והם אחראים לאותו הריגוש הקטן של ההתרגשות שתרגיש כאשר אתה ממתין לנוהל. אם כבר מדברים על הציפייה: זה עלול להיות גרוע יותר מאשר את ההליך בפועל, וזה לא לגמרי כאבים אבל הוא מעל תוך שניות.

בַּישָׁנוּת

מרגיש קצת חשש על הצגת הפטמה שלך זר? זה נורמלי לגמרי. נסו לזכור כי piercer שלך הוא מקצועי, וזה לא דבר מיני. פחות בגדים יש לך להסיר, יותר טוב, כך ללבוש כפתור למעלה למטה. בדרך זו, אתה צריך לחשוף רק את הפטמה להיות פירסינג והוא יכול לשמור על כל השאר מכוסה.

צורת פטמות לא תקינה

אם הפטמות שלך הם הפוכים, שטוחים, או בצורת אחרת אחרת, לתזמן התייעצות עם פירסר שלך כדי לקבוע אם הם יכולים להיות פירסינג ומה תהיה ההשפעה. הערכת מצב בלי לראות את זה קשה, ואתה מסתכן אכזבה אם אתה ממתין עד הפגישה פירסינג בפועל שלך כדי לדון בבעיות אלה עם פירס שלך.

ריפוי ואושר

המהירות של תהליך הריפוי תלוי הרבה על גודל ומשקל השדיים שלך. אלה עם שדיים קטנים בדרך כלל יש פחות בעיות מאשר אלה עם אלה כבדים כי הם פחות מתאים לתפוס בגדים דרך תנועה טבעית. אתה אף פעם לא תדע כמה משיכת ו squishing הפטמות שלך לעבור כל יום עד שיש לך אותם פירסינג!

חבילת קרח או חבילה של אפונה קפואה או תירס יכול לעשות פלאים על כאב. מלח ים ספוג גם להרגיע פצע כואב חודר. רוב הפטמות מתאימות בנוחות בכוס קטנה של מים מלוחים, כך שניתן לעשות זאת בקלות בזמן צפייה בטלוויזיה, קריאת ספר או מנוחה. משרים את הפטמה פירסינג במשך כחמש דקות, ולאחר מכן לשטוף אותו היטב.

בסך הכל, פירסינג שלך צריך לקחת רק שישה עד שמונה שבועות כדי לרפא. אם הפטמות שלך עדיין לא ריפא לאחר מכן, ייתכן שיש לך אלרגיה או רגישות לתכשיטים אתה לובש. ייתכן גם שאתה עושה משהו כדי להחמיר את האתר מבלי להבין את זה. בקר piercer מקצועי שלך, מי יכול לבדוק את זה ולעשות הצעות מושכלות.

דחייה של תכשיטים

למרות פירסינג פירסינג דומה פני השטח חודר בכך שהוא נכנס ויוצא העור בשני תחומים שונים, זה לא בדיוק אותו דבר. הפטמה היא בשרנית מספיק כדי להיות פירסינג מאובטח מאחורי הרבה עור כדי למנוע דחייה. זה לא אומר פירסינג פירסינג לא יכול לדחות תכשיטים, אם כי, במיוחד אם זה לא נעשה כראוי מלכתחילה. אם מד התכשיט הוא דק מדי או חודר אינו עמוק מספיק, אתה מסתכן בדחייה. סיבות אפשריות אחרות לדחייה כוללות זיהום, אלרגיה למתכת, גירוי מוגזם ומשיכה - בדיוק כמו בכל פירסינג.

חזייה או לא

ללבוש חזייה יהיה למעשה מרגיש טוב יותר עבורך, ואתה יכול אפילו רוצה לישון עם זה ב. אתה תמצא כי בראס הספורט לספק את הנוחות ביותר. השיקול החשוב ביותר הוא הצטברות לחות; ללבוש חזייה המאפשרת לעור לנשום. אם אתה מזיע, להסיר את החזייה שלך, לטהר פירסינג שלך, ואז דון חזייה חדשה.

אתה לא צריך לשנות את גודל החזייה שלך. הטבעת הקטנה לא תעשה את זה הרבה הבדל גודל כוס, וחזייה חזה ירגיש טוב יותר במהלך תהליך הריפוי.

קצת דליפה במהלך תהליך הריפוי הוא נורמלי. אם אתה לא רוצה את זה נוזל מקבל על החזייה שלך, לקנות פטמות הפטמה המיועדת אמהות מיניקות. הם רכים חד פעמיות, והם תיצור מחסום נוח בין הפטמה שלך החזייה שלך.

פיטמות זקפה / קשיות

אולי שמעתם סיפורים על הפטמות להישאר קשה פעם הם פירסינג, אבל זה לא תמיד קורה.

הם עשויים להישאר זקוף במשך זמן מה, אבל ברגע שהגוף שלך מתרגל פירסינג, הפטמות שלך יהיה יותר להירגע. אם יש לך פטמות שטוח, פירסינג אותם יכולים לעזור לדחוף אותם קצת, אבל זה לא אומר שהם תמיד עומדים זקוף.

הנקה

שמועות משוגעות על הנקה עם פטמות פירסינג בשפע. ברוב המקרים, עם זאת, פטמות פירסינג לא לגרום לבעיות עם ההנקה עצמה; למעשה, כמה אמהות מצאו כי פירסינג למעשה לעזור להגדיל את זרימת החלב (אבל לא את הסכום בפועל). אם אתה מצפה, תצטרך להחליט מה עובד הכי טוב בשבילך: הסרת התכשיטים לגמרי למשך כל הזמן, או להסיר אותו רק עבור האכלה הפעלות.

אם תסיר את הפטמה תכשיטים עד שתגמור את התינוק שלך, החור עלול להיסגר. אתה פשוט תתחדש כאשר תהיה מוכן, כל עוד לפחות שישה שבועות חלפו מאז שהיית מטופלת. עבור אמהות רבות, זהו הפתרון הפשוט ביותר.

כמה אמהות מניקות לשמור את התכשיטים, אבל הרופאים ממליצים להסיר אותו עבור כל טיפול סיעודי. אתר נוקב יכול להיות קרקע גידול לחיידקים שתינוק יכול לבלוע, והתינוק יכול אפילו לחנוק על פיסת התכשיטים המשתחררת. הסרה והחלפה מתמדת, עם זאת, יכול לגרום כאב. הנקה יכולה להפוך את הפטמות שלך קצת כואב מלכתחילה, אז אתה כנראה לא רוצה לגרום כל עוד החמרה. בסופו של דבר, ההחלטה היא שלך.

רגישות ועוררות

רוב הנשים אומרות כי פירסינג גורם לפטמות שלהן להיות רגישות יותר. זה לא אומר שאתה תהיה במצב מתמיד של עוררות; ברגע שאתה להתרגל פירסינג, הם יספקו את התחושה ביותר כאשר אתה רוצה אותם.

כשמדובר בפעילות מינית, תגיד לבן הזוג שלך את הידיים ואת הפה במשך שבועיים לאחר פירסינג. גם אם פירסינג מרגיש בסדר, זה לא נרפא. חיידקים וחיידקים יכולים לגרום לזיהום מכאיב, אז אתה רק צריך למצוא דרכים אחרות לבדר את עצמכם.

תכשיטים אבודים

אם התכשיטים שלך נופלים, לראות את פירסר שלך מהר ככל האפשר כדי לקבל אותו בחזרה פנימה.

פירסינג פטמות, גם כאשר מחלים, יכול לסגור מהר מאוד. אם תנסו להחזיר את התכשיטים לעצמכם, זה עלול להרגיש כאילו היא סגורה לחלוטין כאשר היא לא. פירסר שלך יכול להשתמש tapers ו חומר סיכה כדי להקל על פירסינג בחזרה לפתוח ללא צורך repierce אם אתה מגיע לשם מהר מספיק (בדרך כלל, בתוך 24 שעות).

לאחר חור נסגר באופן חלקי או מלא, אתה מסתכל על repircing. מקצועי, מנוסה פירסר לא לחדור דרך רקמת צלקת אם זה ניתן למנוע; במקום זאת, בור חדש ייווצר באמצעות בשר רך. פירסינג השני של הפטמה אינו מסכן יותר את הסיכון להנקה מאשר אצל הראשונים.

No Replies to "כל מה שאתה מבולבל מדי לשאול על פירסינג פטמות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    40 + = 50