Zayn Malik תעלות כיוון אחד מנעולים סימני המסחר שלו | insightyv.com

Zayn Malik תעלות כיוון אחד מנעולים סימני המסחר שלו

זין Malik Shaved Head

צילום: © Karwai Tang | תמונות של גטי.

אני לא בטוח מה שלחו נערות בגיל ההתבגרות – כאשר זין מאליק הודיע ​​שהוא עוזב את להקת הבנים האיקונית One Direction או כאשר הוא גילח את מנעולי הסימנים המסחריים שלו. אני נוטה לחשוב שזה האחרון. אני מכבד את הבחור שלא מפחד לשנות את הדברים מעת לעת ומר מאליק בהחלט לא מפחד משינוי. בעבודה זו נעיין בכמה משינויי הסגנון של זין לאורך השנים.

02
מתוך 10

זין מאליק באזקוט

זין Malik Shaved Head

צילום: © Karwai Tang | תמונות של גטי.

אמנם אני לא מעריץ ענק של ההוצאה להורג של סגנון זה (יש קו ברור של סימון על הצדדים אשר כמעט נראה כאילו הוא זמזום אותו בבית), אני אוהב את הרעיון. ראשו של זייין זמזום עם להב מספר שתיים למעלה ודהה אל העור בצדדים ובחזרה. זוהי התספורת האולטימטיבית לשטוף- and- ללכת וזה נראה נהדר עליו. הזקן מוסיף מראה בוגד יותר, מבוגר יותר. 

03
מתוך 10

זין מאליק שיער ארוך

זין Malik Long Hair

צילום: © Karwai Tang | תמונות של גטי.

אולי להחלטתו האחרונה לגדל את שערו היה קשר כלשהו לראשו הזמזם. שיער ארוך יותר הוא הרבה יותר קשה מאשר לשמור על buzzcut. אני מודה שאני קצת שונאת את הסגנון הזה עליו – זה נותן לו מראה אופנתי סבון אופנתי כוכב. אני חושב שזמזום את זה היה בהחלט ההחלטה הנכונה.

04
מתוך 10

זין מאליק של ארוך, חלקלק בחזרה סגנון

זין Malik Long Slicked Back Hairstyle

צילום © פסקל לה סגרטיין תמונות של גטי.

עוד מראה של זין שאני לא ממש אוהב – זה סגנון גב ארוך, חלקלק, שוב, גורם לו להיראות כמו כוכב סבון גביני. עם השיער משוך לאחור, זה מסגרות פניו באותו אופן buzzcut היה, כי זה תואם את צורת ראשו.   

05
מתוך 10

זין מאליק קצר, Texturut תספורת

זין Malik Short, Texturized Haircut

צילום © קווין מזור תמונות של גטי.

תספורתו הקצרה והמקושטת של זין מאליק עם הזקן המטונף מעניקה לו קצות. זה יכול להיות תספורת האהוב עלי על זה, כי בשילוב עם הזקן, זה מסגרות פניו טוב מאוד. זה גם גורם לו להיראות בוגר יותר מאשר חבר הלהקה הממוצע צבוע נקי. סגנון זה יכול גם להיות משוחק מסורק בקפידה עם קצת pomade עבור מראה רשמי יותר.

06
מתוך 10

סגנון הרחוב של זאיין מאליק

זין Malik Street Hair

© כריסטופר פולק תמונות של גטי.

יש אנשים שאולי חושבים שאני משוגע, אבל אני באמת אוהב את התספורת הזאת על זין – אני קורא לזה סוג של “סגנון רחוב” נראה כי זה נראה כאילו הוא עשה את זה בבית עם זוג קוצץ. הצדדים מקוצצים באגרסיביות קצר, אשר הגב נשאר מעט יותר קו השיער הוא טבעי. החלק העליון נראה כמעט כאילו הוא החזיק חתיכות והעיף אותן עם זוג מספריים. זה לא דבר רע. אני אוהב את הניגודיות ואת מרקם לחתוך זה והוא בהחלט בתחום הנכון כדי למשוך אותו. 

07
מתוך 10

Zayn מאליק קצר, מרקם סגנון

זין Malik Short Textured Haircut

צילום © קווין מזור תמונות של גטי.

עוד סגנון שאני אוהב על Zayn כפי שהוא מסגרות את פניו בצורה מושלמת. הצדדים והגב נחתכים באגרסיביות קצר עם המזמרה בעוד החלק העליון נשאר על שני סנטימטרים ארוכה texturized. קצת pomade מוסיף ברק והפרדה. זה בהחלט תספורת מגניב, תחזוקה נמוכה.

08
מתוך 10

זומין מאליק פומפדור עם עור לדעוך

זין Malik Pompadour with Skin Fade

צילום: אוליביה סלזר תמונות של גטי.

למרות העובדה שיכול להיות שילוב טוב יותר בצדדים, אני אוהב את התספורת הזאת על זין. הסגנונות האהובים עלי הם אלה המשלבים מסורתיים (במקרה זה, צדדים דהוי clipper) עם סגנון מודרני (pompadour ארוך, רופף). סגנון זה הוא גברי, אך אופנתי מאוד. זה יכול להיות משוחק, כפי שהוא עושה כאן, או מסורק בקפידה עם קצת pomade עבור מבט רשמי יותר.  

09
מתוך 10

זאין מאליק של הבלונדיני

זין Malik Front Highlights

צילום © אל פריירה תמונות של גטי.

 זהו אחד הסגנונות הראשונים על זין אשר תפס את העין שלי. זה כיף. לחתוך את זה, השיער הוא מספריים לחתוך קצר בצדדים ובחזרה והשאיר על כמה סנטימטרים ארוכה על גבי (אשר עובד היטב עם מרקם השיער שלו). קטע של החזית כבר מולבן בלונדינית להוסיף מגע מהנה תספורת שכבר היה אופנתי מלכתחילה.

10
מתוך 10

זומין מאליק של פומפדור הארוך

זין Malik Long Pompadour

צילום: ג’ון פורניס תמונות של גטי.

זין היה קצת מוקדם על שיגעון פומפדור ואת זה לחתוך עובד טוב מאוד עליו – יש לו ראש נהדר של השיער ואת זה showcases בסגנון זה בצורה מהנה. עבור מגוון, הוא יכול גם ללבוש את הסגנון הזה למטה נסחף לצד. 

No Replies to "Zayn Malik תעלות כיוון אחד מנעולים סימני המסחר שלו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 5