חבר 'ה: מעבר נוסף קצר ולהציג את Whitewalls | insightyv.com

חבר ‘ה: מעבר נוסף קצר ולהציג את Whitewalls

חבר 'ה: מעבר נוסף קצר ולהציג את Whitewalls

תספורת Whitewall הוא תספורת דהויה או מחודדת שבו הצדדים והגב יש חשיפה מקסימלית הקרקפת. המונח “whitewall” מגיע העור הלבן שנחשף לאחר התספורת, מזכיר אחד הצדדים הלבנים של צמיג לבן. המונח Whitewall אינו מתאר סוג מסוים של תספורת, פשוט אחד כי כבר נלקח כל כך קרוב, כך שאתה יכול לראות חשיפה הקרקפת דרך השיער.

רבים מהתספורות של גברים קצרים יותר כמו צרות קלאסי, גבוה, חזק, או דוהה קירח, יכול להיחשב whitewalls.

 סוג זה של תספורת קצר שיער אגרסיבי הקלאסי הוא אחד המראה האהוב עלי על גבר, במיוחד כאשר בשילוב עם אורך משמעותי על גבי (כגון הסגנון בתמונה). הניגוד בין הלבנים וגובה ארוך יותר, במיוחד על גברים עם שיער כהה, נראה יוצא דופן.

מי צריך לקבל תספורת Whitewall?

אמנם לא מתאים לכל סגנון חיים או צורת פנים, את התספורת whitewall קצר אגרסיבי מושלם עבור בחורים שהם בצבא, כמו גם ספורטאים או כל מי עשוי להיות מחפש נמוכה במיוחד תחזוקה נמוכה תחזוקה.

עבור רוב החבר ‘ה, בהתאם לסוג שלהם ואת צבע השיער, whitewalls ניתן להשיג על ידי לקיחת השיער קצר מאוד עם מספר אחד או קצר קליפר להב או שומר. השיער אז צריך להיות מעורבב בצורה חלקה לתוך הדף ללא שורות גלוי של התיחום. היוצא מן הכלל היחיד יהיה אם הסגנון יש ניתוק כגון pompadour המודרנית או תסרוקת לערער.

 השיער צריך להיות מחודדים היטב על עורף הצוואר ללא חסימה.

תחזוקת

טיפול תספורת קצרה לבן הוא די קל, בהתאם אורך למעלה. החיסרון סוג זה של תספורת היא שזה יכול לדרוש נסיעות תכופות יותר למספרה אם תשוקות הלובש לשמור על אפקט whitewall.

אני גם ממליץ להשתמש בקרם הגנה במהלך חשיפה ממושכת לשמש, משום שהקרקפת יכולה להיות רגישה במיוחד להשפעות קרני השמש ומסנן קרינה טוב היא הדרך הטובה ביותר להגן על הקרקפת שלך מפני השמש.

מקורו של המונח Whitewall אינו ידוע, אבל סביר להניח שזה הגיע בערך מתישהו בתחילת המאה ה -20 לאחר המצאת צמיג whitewall. תספורת הלבנים נראתה לראשונה על גברים במהלך הדיכאון הגדול, כאשר תספורות קצרות יותר היו חסכניות יותר.

רוב החבר ‘ה, במיוחד אלה מאיתנו שנולדו מוקדם יותר 1990, כנראה חווה צורה כלשהי של תספורת לבן כאשר היינו בנים. בימים אלה, התספורות whitewall הם די מסוגנן כמו גברים הם שילוב של טכניקות ברברשופ קצר עם סגנון מודרני.

No Replies to "חבר 'ה: מעבר נוסף קצר ולהציג את Whitewalls"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 + = 85