עצות מאת סלבריטאים סגנונות רפאל Rapheel | insightyv.com

עצות מאת סלבריטאים סגנונות רפאל Rapheel

מיילי cyrus pompadour

פרדריק מ. בראון / גטי

התעוררותו של הפומפאדור גרמה לא מעט מהומה בסלבריטאים ובחדשות שיער. האם אנחנו מוכנים למגמה זו כדי להחיות מן 1940?

סלבריטי מעצב שיער רפאל Reboh של Femme Coiffure שיער ספא במיאמי ביץ ‘, אשר אחראי על אילוף tresses של קמרון דיאז, ג’ ניפר לופז, קלאודיה שיפר ו כריסי טייגן, מציעה ייעוץ מומחה על זה מגמה נועזת. “הפומפדור הוא המראה הקלאסי המושלם לנשים שרוצות להרחיק את שערן מפניהן, אבל עדיין רוצה להיות עצבני ומהנה”, אומר רפאל, “עם זאת, זה לא קל לסחוב את לב חלש .

נשים רבות יכולות להשיג סגנון מודרני זה באופן פשטני. לדוגמה, אם יש לך יתרון (חושב מיילי סיירוס וורוד), ללכת על סוג מרקם באמצעות מרקם השיער עובש לעצב את pompadour. אם יש לך אלגנטיות מאופקת יותר את האישיות שלך, ערוץ ערוץ ג ‘וני Monae של גישה – pompadour הקלאסי שלה הוא מעוצב בשקט לעבוד עם המרקם הטבעי שלה יכול להיות מעוצב עם כמה אביזרים שיער צנום.

הנה, רפאל מניות סלבריטאים טיפים סטייל מקבל את pompadour המודרנית מושלמת.

02
של 05

שלב ראשון: קבל את התספורת הנכון

וָרוֹד pompadour hairstyle

ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

“התספורת היא המפתח”, מדגיש רפאל. “גזור את השיער בצורה המעצבת את צורת הפנים שלך.” טכניקות Texturizing יעזור להשיג את הגובה ואת הצורה הנכונה בתספורת pompadour שלך, אבל אתה עדיין צריך צורה שעובדת כאשר אתה לא rockin ‘כי המשאבה’ לעשות כי, בואו נודה בזה, זה לא סגנון שאתה “סביר להניח להתהדר כאשר קניות מכולת. לעבוד עם השיער שלך, המרקם של השיער שלך, ואת אורך השיער כי הוא הטוב ביותר עבור אורח החיים שלך.

03
של 05

שלב שני: יצירת הקרן

אלישיה keys pompadour hairstyle

ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

התחל על ידי prepping השיער הרטוב שלך עם מוס או volumizing ספריי לייבש את השיער שלך עם מברשת עגולה או קצה הראש שלך הפוך כדי לקבל נפח מרבי. כדי לקבל את הבסיס הבסיסי של pompadour, תצטרך למשוך את השיער בחזרה על הצדדים, תוך השארת העליון / הקדמי של השיער שלך כמו שהוא. אם השיער שלך ארוך, ליצור טוויסט בגב והחזק עם 2 סיכות (אחד על גבי אחד על הקרקעית), ואז להקניט את הדף ואת מסרק לתוך טוויסט.

אם השיער שלך קצר, להשתמש pomade או מוצר שעווה לכוון את השיער בצדדים בחזרה או למטה; רק כל עוד הוא קרוב לקרקפת, משאיר את החלק העליון / הקדמי של השיער שלך לסגנון בצורת pompadour.

04
של 05

שלב שלישי: סגנון פומפדור

ג 'ני mccarthy pompadour

תמונה של ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

הצורה והמרקם של סגנון pompadour שלך הוא באמת תלוי בך. השמים הם הגבול, אם אפשר לומר כך. המפתח הוא להשיג את הגובה הנכון ואת בסיס מוצק. לוקח חלק קטן דרך החלק העליון של פומפדור שלך, רפאל מציע באמצעות מברשת עגולה קטנה להחזיק את הסגנון יחד. חם כל סעיף עם מייבש, ולאפשר כל סעיף להתקרר להישאר במקום.

אתה יכול גם להשתמש ברזל מסתלסל או ברזל שטוח כדי ליצור את הצורה שלך אם המברשת עגול הוא לא כלי הסטיילינג שלך של בחירה. יצירת סלסול יותר ב pompadour שלך ייתן לך מראה רך, בעוד סגנון straighter ייתן קצת יותר שלך קצה המשאבה.

אל תפחדו להקניט את השיער בבסיס (נסו להשתמש באבקת הרמת שורש כמו זו) והשתמשו במסרק כדי לרכך את המבט הקנטרני.

05
של 05

שלב חמישי: גימור הסגנון

גוון stefani pompadour hairstyle

איאן גוון / גטי

רפאל חלק כי החלק החשוב ביותר של יצירת מראה פומפדור הוא המוצר שבו אתה משתמש. “אתה צריך לייבש את השיער היטב ולהשתמש הדבק מט ללא ברק זה ישמור אותו במקום,” הוא אומר. סגנון זה יצטרך מבנה להחזיק את הכל ביחד טוב hairspray מוצק כדי לסיים את הסגנון ולשמור אותו flopping מעל חצי הדרך במהלך הלילה. אם מזג האוויר דורש לחות גבוהה, אני מאוד ממליץ על תרסיס הגמר שחוסם לחות, כמו זו.

זה רעיון טוב לתרגל את הסגנון זמן או שניים לפני לובש את זה. ברגע שיש לך pompadour שלך מושלם, זוג זה עם קצת bling ועין מעושן עבור מבט דרמטי, או לשמור את זה רך עם סט קלאסי של עגילי פנינה ואיפור ראוי פינופ. האפשרויות הן ממש אינסופיות. זה הסגנון המושלם עבור לילה בחוץ על העיר או מפגש החג, אבל להיות מוכן להתבלט ולהיות לב עם pompadour שלך.

No Replies to "עצות מאת סלבריטאים סגנונות רפאל Rapheel"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =