למה בני נוער וקטינים לא צריך לקבל קעקועים או פירסינגס – insightyv.com

למה בני נוער וקטינים לא צריך לקבל קעקועים או פירסינגס

ככל שקעקועים ופירסינגים פופולאריים יותר ומיינסטרים נהיים יותר בני עשרה רוצים אותם. הבעיה היא, שזה לא חוקי עבור קטינים כדי לקבל קעקועים במדינות רבות. הבעיה השנייה היא, שרוב ההורים לא הולכים על הרעיון בכלל. זה שם בני נוער במצב שבו הם מרגישים שהם צריכים לקבל החלטה על עצמם, והם הולכים לחפש מישהו לקעקע ו / או פירס אותם ללא הסכמת ההורים שלהם.

זה המקום שבו הדברים יכולים להשתבש מאוד.

העובדה היא, כל קעקוע או פירסינג “אמן” (אני משתמש במונח זה מאוד רופף) מי מוכן לשבור את החוק ולהתעלם רצונם של ההורים על מנת לקעקע או פירסי קטין כבר להוכיח כי אין להם שום עניין ” לָקוּחַ”. איך אתה יכול לסמוך על מישהו עם הבריאות שלך ובטיחות מי כבר פושע? האם אתה באמת רוצה לקבל קעקוע על ידי איזה חלאות עם “אקדח” וכמה דיו רק כי הוא יעשה את זה בזול ולא לספר להורים שלך?

אם אתה לא רוצה להקשיב לנו, להקשיב אחד החברים שלך. “כוכב מזל” הוא 17, והיא הרגישה מחויבת לחלוק את הסיפור שלה להסביר מדוע היא החליטה לחכות עד שהיא בגיל החוקי כדי לקבל קעקוע.

סיפורו של לאקי סטאר

לפני שאני מתחיל את סיפור האימה שלי יש לי דבר אחד לומר. חכה עד 18 שלך, כי זה יהיה הרבה יותר גדול אם אתה עושה. זו תהיה זכותך לעבור. תבטח בי.

אני הולך להיות 17 ביום שישי הבא וזה הורג אותי כי אני אצטרך לחכות רק עוד שנה אחת כדי לקבל מידה. אני כבר רוצה קעקועים מאז שהייתי בת 10 – לא בדיחה. ואני כבר תיכננתי את אלה שאני רוצה ואיפה הם הולכים להיות על הגוף שלי. אבל אני יודע מתי אני סוף סוף יכול להיות מקצועי לשים את זה חתיכת אמנות יפה על הגוף שלי כי השתוקקתי כל כך הרבה זמן, ההרגשה תהיה כל כך מתוק.

בסדר מספיק על זה על הסיפור שלי מפחיד.

בתחילת יוני פגש החבר שלי את הבחור הזה בעבודה שאמר שהוא יקעקע אותנו בביתו כי הוא היה חניך והיה לו את הכלים לעשות זאת בביתו. הייתי כל כך מתרגש וכך גם ידידי. אז באותו סוף שבוע בזמן שנסענו לביתו התחלתי לחשוב על כל הדברים שנאמרו על קעקוע אמנים שמוכנים לקטיף קטינים. נהייתי קרועה … “האם אני צריך או לא?” התחיל קרב בראשי עד שנכנסנו לחניה של הבחור. חבר שלי פנה אלי ואמר “אתה מוכן?” והייתי כמו “לא, אני לא, אני לא הולך עם זה, אני רק הולך לחכות עד גיל 18.” החבר שלי אז קרא לי כוס ואנחנו הלכנו לבית של הבחור.

הבית היה מגעיל וחדר האמבטיה היה עוד יותר גרוע, ושם הקעקע קעקע פרח היביסקוס על עצם האגן של ידידי. ישבתי על הספה וצעקתי את עיניי משום שחשבתי שפוצצתי את ההזדמנות לקבל דיו. בחיי, טעיתי.

אחרי שלא ראיתי את החבר שלי במשך 6 ימים הלכתי אליה כדי להחזיר לה בגדים ששאלתי ממנה. ברגע שנכנסתי הביתה היא תפסה אותי ורצה לחדר האמבטיה והראתה לי את הגוש המגעיל הזה שהיה פעם קעקוע הפרחים היביסקוס שלה.

זה נהיה נגוע ודביק.

היא בסופו של דבר נאלץ ללכת לבית החולים כי הזיהום היה ממש רע והיא לא רוצה לפצות לאמא שלה כי היא קיבלה קטינים מידה של איזה אמבטיה של אחי. הייתי צריך להסביר לאמא שלה בבית החולים על מה שנרדם. החבר שלי עושה הרבה יותר טוב עכשיו ושנינו למדנו לקח טוב.

זה לא הפחיד אותנו לקבל קעקועים. זה רק לימד אותנו לחכות עד שאנחנו בגיל החוקי. ובכן, לכולכם שעדיין קוראים אני אומר תודה (lol) … ומקווים שלמדת משהו מהניסיון שלי.

התוצאה

ניסיון של כוכב מזל הוא רק אחד מתוך רבים שבהם אנשים צעירים מוצאים את עצמם במצב מסוכן פשוט כי הם לא יכולים לחכות כמה חודשים או שנים כדי לקבל מקועקע או פירסינג כחוק. האם זה באמת שווה לסכן את חייך?

האם תכשיט או תמונה על העור שלך שווה למות? אם אתה חושב שזה, זה בדיוק למה אתה לא בוגרת מספיק כדי לקבל את זה. לגדול ולחזור מאוחר יותר.

No Replies to "למה בני נוער וקטינים לא צריך לקבל קעקועים או פירסינגס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.