סקירה של ויליאם דינאמיט | insightyv.com

סקירה של ויליאם דינאמיט

סקירה של ויליאם דינאמיט

כאשר אמיל ורסמוס ויליין אלברכטסן (של תהילת הטלוויזיה של Slikhaar) שלחו לי מוצר חדש לנסות, אני תמיד מוכן לצלול ישר לתוכו. אם קראת את הביקורת שלי על מוצרים שלהם Hanz דה Fuko, אתה יודע שאני חושב שהם לקדם כמה דברים ברצינות טובה. ההצעה האחרונה שלהם, על ידי ויליאן דינמיט קליי, הוא לא יוצא מן הכלל. 

המוצר

זהו אחד מהמוצרים המעניינים ביותר שניסיתי (וקצת דומים לחבילת הנץ דה פוקו), בכך שהוא מעניק להרים את השיער ואת עוצמת הקול.

הוא מציע גימור מט עם אחיזה בינונית ונותן מרקם מדהים – אפילו בשיער עדין, צולע. המוצר נשאר גמיש לאורך כל היום, כך שאתה עדיין יכול להזיז את השיער שלך אם אתה רוצה. המרקם של המוצר הוא קצת גרגירי, אז זה באמת נותן שיער לגמרי מט, מרקם מאוד לסיים זה עדיין, מוזר, קל – זה נהדר עבור אלה שאוהבים את הדרך בה השיער שלהם נראה “בבוקר שאחרי.” לאחר שימוש זה מוצר על עצמי ועל כמה לקוחות, גיליתי שזה ממש נהדר עבור מתן שיער כי “יום על החוף” נראה – הרבה מרקם גרגרי הפרדה וגימור מאט.  

איך להשתמש בזה

בגלל אופיו של מוצר זה, הייתי מציע להשתמש בו רק על שיער יבש עבור האפקטיביות המקסימלית והחזק. דבר נוסף הוא, עבור דינמיט קליי, מעט מאוד עובר דרך ארוכה. אם אתה צריך יותר להחזיק או שליטה, להוסיף מוצר נוסף, אבל להתחיל במשורה בהתחלה.

 כדי להפיק את המרב מכל pomade או שעווה, להתחיל על ידי החלת כמות קטנה על כף היד שלך ולעבוד אותו סביב עד הידיים להתחיל לקבל חם ולאחר מכן להחיל אותו על השיער. חימר דינמיט יכול לשמש גם כמעט בכל סוג שיער – לשיער עדין, להשתמש קצת פחות מוצר (לשיער סמיך, להשתמש קצת יותר).

 וכן, בעוד אני ממליץ, באמצעות מוצר זה על שיער יבש, אתה יכול להוסיף אותו קצת לח לחות ולייבש אותו עם מייבש שיער.

בסך הכל, המוצר קל מאוד לעבוד איתו. זה לא עבה מדי, ולכן זה מאוד מעשי (אבל לעבוד מהר לפני המוצר מגדיר). מצאתי כי אני מעדיף שמפו פעמיים כדי להסיר את כל המוצר מן השיער, אבל זה בעיה קטנה. ניחוח המוצר הוא קל (וקצת כמו בצק עוגיות).  

איך לקנות את זה

עכשיו, הנה חדשות רעות. אם אתה גר במדינות, אתה עלול למצוא את זה קשה לקבל את הידיים על החומר. אתה יכול להזמין אותו באופן מקוון מ slikhaarshop.com, אבל זה ייקח אחד עד שלושה שבועות למשלוח. חלקם עשויים גם למצוא את זה קצת יקר (כיום, העלות היא סביב 21 דולר עבור צנצנת 2.2 גרם), אבל קצת באמת הולך דרך ארוכה עם מוצר זה, אז אני חושב העלות היא הוגנת.

בשורה התחתונה

אם אתם מחפשים מוצר עיצוב גברים כי הוא הולך לתת לך אחיזה מוצקה מרקם נהדר עם גימור מאט, אתה כנראה לא הולך למצוא אפשרות טובה יותר מאשר על ידי ויליאם דינמיט קליי. המוצר מבצע היטב, מחזיקה לאורך כל היום, והוא די תכליתי. אני מאוד ממליץ על זה.  

אם אתה לא מכיר את אמיל ורסמוס, דרך אגב, אתה צריך לחפש אותם.

 הם שני החבר ‘ה נראה טוב עם שיער נהדר בלתי אפשרי מדנמרק והם מציעים המון שימושי (ומבדר) קטעי וידאו על ערוץ הפופולרית שלהם Slikhaar TV YouTube פופולרית. הם גם מייסדי סטודיו Slikhaar, סלון פופולרי בדנמרק. 

No Replies to "סקירה של ויליאם דינאמיט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    53 − 45 =