היתרונות של אימוץ תינוקות לעומת אימוץ ילדים מבוגרים יותר | insightyv.com

היתרונות של אימוץ תינוקות לעומת אימוץ ילדים מבוגרים יותר

היתרונות של אימוץ תינוקות לעומת אימוץ ילדים מבוגרים יותר

ישנם יתרונות וחסרונות רבים לאימוץ התינוק לעומת אימוץ ילד מבוגר. שקול את הדברים הבאים:

 • קצר לחכות – יש הרבה ילדים גדולים יותר הזקוקים לבתים. זה יכול להיות קצר לחכות לך, כמו גם לדעת שיש לך עזר ילד מחכה למצוא אותה לנצח המשפחה. איזו תחושה מתגמלת!

 • גלה צרכים מיוחדים במוקדם – ילד מבוגר אימוץ אולי אומר שיש לך הזדמנות לגלות את הצרכים המיוחדים של הילד מוקדם. אפשר פחות “הפתעות” כאשר מדובר התנהגויות ו / או נכויות מאשר עם אימוץ התינוק או פעוטות, כאשר זה עלול לקחת שנים עבור צרכים אלה משטח מלא.

 • היסטוריה של החיים – ברוב אימוץ הילד הבכור יידע הילד את הוריו ואת ההיסטוריה של הלידה. זה עוזר בטיפול העבר של הילד בעיות האבל. זה גם יעזור לילד להמשיך הלאה עם חייו.

 • עזרה עם ספרי חיים – ילדים מאומצים רבים משתוקקים למידע על הוריהם. מידע זה עשוי להיות הקישור היחיד בחזרה או חיבור למשפחה הלידה של הילד. הורה מאומץ יצטרך לעשות את זה בראש סדר העדיפויות כדי ליצור ספר חיים עבור הילד בהקדם האפשרי כדי לעזור עם הקשר הזה חשוב. תינוק או פעוט לא יכול לקבל את הידע הזה להוסיף לתוך ספר החיים. גם כאשר התעללות או הזנחה התרחשו בעבר של ילד, ילדים רבים עדיין אוהבים את הוריהם הלידה. תמונה פשוטה של ​​הורה מלידה או ספר זיכרון של פעמים מאושרות יחד עשויה לעזור בריפוי פצעים ישנים.

 • סיימתי עם תינוקות! – עם ילדים גדולים יותר, יש לקוות לא אימון בסיר! ילדים מבוגרים יותר מוכנים גם להיות מעורבים בפעילויות משפחתיות כגון ספורט או מחנאות. תוכל לשתף את תחומי העניין שלך עם ילדים גדולים יותר.

  למרות זאת:

  • יצירת אג”ח – עם ילד מבוגר אימוץ לא תוכל לקבל את ההזדמנות, בתוך חשוב, מעצבת, החודשים הראשונים של החיים כדי ליצור קשר יקר או קשר עם הילד.

  • למידה כמו שאתה הולך – עם אימוץ ילד גדול לא תהיה לך הזדמנות “לגדול” עם הילד שלך. בעלי ואני היינו צעירים מאוד להיות הורים לילדים שאימצנו. גילינו שאנחנו עדיין גדלים בעצמנו תוך כדי גידול בני נוער. אם הם היו הילדים שלנו נולדנו היינו לפחות 15 שנים מבוגר ואולי קצת חכם יותר במגע שלנו עם שנות העשרה.

  • הזדמנויות הוראה – עם אימוץ ילד גדול לא תהיה לך הזדמנות ללמד את הילדים את הערכים והמוסר בגיל צעיר. למעשה, ייתכן שיהיה עליך לעשות הרבה “un-teaching” של ערכים שאינך מסכים איתם או עם ערכים שאינם מתאימים.

  • צרכים חינוכיים – עם ילד מבוגר יותר אימוץ לך מאי להיות משחק מעקב עם הילד של חינוך, רגשית, התפתחות רוחנית. זה תמיד הרבה עבודה פעמים רבות מתסכל, אבל פעמים רבות שווה את הקרב.

  בין אם אתה בוחר אימוץ התינוק או ילד מבוגר אימוץ, שתי האפשרויות הן דרך נפלאה להוסיף למשפחה שלך, כל אחד עם היתרונות והחסרונות.

  No Replies to "היתרונות של אימוץ תינוקות לעומת אימוץ ילדים מבוגרים יותר"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   83 + = 89