איזו מהן טובה יותר עבור שני פיתולי סטרנד, שיער רטוב או יבש? – insightyv.com

איזו מהן טובה יותר עבור שני פיתולי סטרנד, שיער רטוב או יבש?

התשובה הקצרה לשאלה זו היא: זה תלוי אך ורק בך.

אתה לא אוהב את זה כאשר דילמה שיער נפתרת בקלות? במקרה זה, יש תשובה לכל מי יעבוד. זה דורש קצת שיעורי בית על הקצה שלך, אבל אם אתה אוהב את השיער הטבעי שלך (ואני מקווה שאתה עושה), העבודה היא כיף. אתה מקבל את הניסוי, לנסות דברים שונים ולאחר מכן להציג את התוצאות. במקרים מסוימים, אתה תאהב את התוצאה; באחרים, אתה רוצה להתחיל מאפס.

בכל הנוגע ליצירת שתי פיתולי גדיל, הדרך הנכונה לעשות זאת היא הדרך שבה אתה מעדיף.

סביר להניח שתקבל תוצאה שונה, תלוי אם אתה מתחיל עם רטוב, רטוב מעט או שיער יבש, ואת התוצאות שאתה הכי אוהב עשוי להיות שונה של מישהו אחר. הדרך היחידה לגלות איזה תוצאה הסופית אתה מעדיף היא לשחק עם סיבוב בשלבים שונים של לחות.

מתפתל בזמן רטוב לחלוטין

כמה נשים מעדיפות לעצב את השיער ישר מתוך המקלחת. אם המרקם שלך הוא סוג שנראה לספוג לחות כמו ספוג חמדן, השיער שלך נוטה להתייבש במהירות, כך סטיילינג מיידי הוא לעתים קרובות חובה. שמור על בקבוק ספריי שימושי אם שלך tresses לאבד לחות לפני שתסיים. טוויסטים נעשה על שיער רטוב מאוד להחזיק את הצורה שלהם טוב מאוד, וכמה נשים מגלות כי הסגנון הסופי שלהם נמשך יותר. החיסרון הוא על ידי ההתחלה עם שיער רטוב מאוד, זה לוקח יותר זמן עבור טוויסטים שלך לגמרי יבש ואתה כנראה לקבל יותר התכווצות.

כמו כן, אם המרקם שלך על הקצה רופף של הספקטרום, הקצוות שלך לא יכול לאבטח את עצמם גם אם הם רטובים מאוד.

מתפתל לחות

החל בשיער לח מעט גם הוא מקובל לחלוטין. אתה להקטין את זמן הייבוש שלך באופן משמעותי תוך עדיין נהנה קצת את השליטה שאתה מקבל עם מנעולים לחים.

שוב, אם את רעמה נראה מתייבש מהר יותר ממה שאתה אוהב, spritz עם מים או את המוצר המועדף מדי פעם בזמן שאתה עובד. לפעמים כאשר אתה מתחיל עם שיער לח, את הקצוות נוטים להתייבש מהר יותר מאשר את השאר. חותם את הקצוות עם pomade או ג’ל אם אתה רוצה, אבל להרטיב מחדש אותם יכול להקשות על טוויסטים שלך להחזיק. כמו עם הרבה דברים כשמדובר בשיער, אתה לא יודע עד שתנסה.

שיער יבש

אם אתה אוהב סיבוב על שיער יבש, זה עוד אפשרות טובה, במיוחד עבור צמצום הצטמקות. בדרך כלל, אם בסופו של דבר אתה עושה טוויסט- out על השיער כי היה יבש מעוות, הסגנון הסופי שלך עשוי להיות wavier ו looser יותר אם אתה מעוות על שיער רטוב. החלת מוצר עם קצת אחיזה עוזר להקל על frizz ונותן לך שליטה רבה יותר תוך סיבוב שיער יבש. חיסרון פוטנציאלי כדי להתפתל יבש נכנס לשחק אם השיער שלך הוא סמיך מאוד או קינקי. אם עובד עם מנעולים יבשים גורם לך למשוך יותר מדי או פשוט יותר מדי סבך, להתחיל עם שיער לח במקום. אתה עשוי למצוא עבודה עם שיער רטוב מאוד היא האפשרות הטובה ביותר, יותר מדי.

הניסוי לראות מה עובד הכי טוב בשבילך

לא משנה השיטה אתה מעדיף, אתה עלול למצוא את זה עכשיו ולאחר מכן דרך מספקת לשחק עם תוצאות שונות.

עבור פעמים אתה רוצה חזק, מתפתל להפליא- outs-outs, להתחיל עם שיער רטוב או לח מאוד. כאשר זה נראה רופף אתה אחרי, להתחיל יבש. אין שום זכות או רע כשמדובר בשאלה זו; הכל תלוי מה אתה רוצה את התוצאות הסופיות להיות.

No Replies to "איזו מהן טובה יותר עבור שני פיתולי סטרנד, שיער רטוב או יבש?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.