21 כיף בייבי מקלחת משחקים ופרסים

11. נחשו כמה ממתקים

לנחש כמה ממתקים במשחק צנצנת יש מהפך מקלחת התינוק! למקלחת הזאת מילא בקבוק לתינוק גדול סוכריות. זהו משחק חמוד יכול להיות מותאם אישית כדי להתאים לכל מקלחת. אתה יכול לקבל בקבוק ורוד או כחול ומלא אותו עם ממתקים האהוב עליך. כל האורחים צריכים לעשות הוא לנחש את מספר ממתקים ומי אי פעם הוא מנצח.

לְנַחֵשׁ How Many Sweets Idea for Baby Shower

12. בייבי מקלחת בינגו

בינגו הוא משחק שכולם ייהנו, מה שהופך אותו בחירה מצוינת עבור המקלחת שלך. במקום בינגו קבוע למה לא לנסות בינגו מקלחת התינוק! הכללים הם פשוט, פשוט למלא את תיבות עם מתנות אתה חושב אמא תקבל. אז אם המתנה החזויה שלך נפתח סמן את הכיכר עם X. אתה יכול לעצב כרטיס בינגו משלך כדי להתאים את נושא המקלחת שלך.

תִינוֹק Shower Bingo Game Idea

13. עצות עבור אמא

תן לכל האורחים הזדמנות לחלוק את דברי החוכמה שלהם עם עצות עבור כרטיסי אמא. אלה קלפים חמודים יהיה אהוב על ידי אורח הכבוד והוא יכול להישמר כזיכרון של היום המיוחד. כדי לעשות דברים כיף אתה יכול אפילו לקבל פרס על העצה כי הוא הכי מצחיק וכו '.

עֵצָה for Mom Baby Shower Game Idea

14. רעיון היצירה

אלה סבונים קטנים יכול לעשות את הפרס הכי חמוד אי פעם! סבונים אפונה מתוק תכונה תודה על ידי אמא שלה אפונה מתוק. אתה יכול להיות יצירתי עם הרעיון הזה לבוא עם הקלפים שלך. כל אורח ישמח לזכות באחד מאלה.

יְצִירָתִי Baby Shower Prize Idea

15. נחשו את תאריך הלידה

כפי שרבים יודעים כמה תינוקות לא מגיעים על תאריך היעד. חלקם מוקדם וחלקם בסוף. זו הסיבה משחק כזה יהיה נהדר בבית מקלחת התינוק. כל אדם עושה חיזוי כאשר הם חושבים התינוק ייוולד ומקלות אותו על לוח שנה כמו זה. לאחר מכן, כאשר התינוק נולד האדם הקרוב ביותר תאריך ניצחונות.

לְנַחֵשׁ the Birth Date Game Idea for Baby Shower

16. בקבוקי בייבי גביע

אם אתה מחפש פרס ייחודי, אז אתה צריך להסתכל על הפרסים האלה בקבוק. הפרסים הם בקבוקי תינוק צבועים בזהב. האורחים שלך יאהבו את אלה ואם אתה אוהב מלאכת יד ו DIY, אתה יכול לעשות משהו כזה בעצמך. בקבוקים כאלה יהיו פרס מדהים!

זהב Baby Bottle Trophy Prize Idea for Baby Shower

17. פרס הצמח חמוד

תן לאורחים שלך פרס ייחודי עם מנות זרע חמוד כמו אלה. כל אחד מהם מותאם אישית עם תאריך היעד. אתה יכול ליצור מחדש פרסים / טובות כמו אלה עם כל זרע פרחים עם כל עיצוב. מושלם אם אתה נתקל במקלחת יערות נושא.

צמח Seed Prize Idea for Baby Shower

18. בייבי מקלחת צד תיק

צריך משהו כדי ג 'אז את הפרסים שלך ואת טובות? ואז לבדוק את השקיות האלה צד. התיקים תכונה של אמא ואבא של שם עם תאריך היעד. כל פרס ייראה נהדר בשקית כזאת. אתה יכול לבחור כל ערכת צבעים וגופן כדי להתאים את המקלחת.

תִינוֹק Shower Party Bag Idea

19. קלטת למדוד משחק

רעיון משחק נהדר עבור כל מקלחת היא מדידה של סרט הקלטת. כדי לשחק את המשחק הזה כל האורחים שלך צריך לעשות הוא לחתוך את הקלטת על המדידה הם חושבים הוא בגודל של התינוק bump. אתה יכול להשתמש חוט אם מעדיפים. ואז הקלטת המתאימה ביותר הקרובה סביב מותניה של אמא מנצחת. זה משחק מהנה שכולם ייהנו.

מדידת Tape Game Idea for Baby Shower

20. אל תגיד בייבי

לא אומר התינוק הוא משחק מאוד פופולרי למקלחת התינוק. לכל אורח יש מטלית ולובש אותו לאורך כל המקלחת. אם מישהו שומע אותך אומר התינוק הם יכולים לגנוב את המטלית שלך. מי שיש לו הכי הרבה עד סוף המקלחת מנצח. אתה יכול לנסות את זה עם עניבות פרפר למקלחת של ילד וקשתות לבנות.

דוֹן't Say Baby Game for Baby Shower

21. בחירה של משחקי מקלחת בייבי

אחרון ברשימה שלנו הוא מבחר חמוד של משחקי מקלחת התינוק. יש לנחש את התאריך, חידון על אמא לעתיד ואת תחזיות התינוק. משחקים כאלה הם להדפסה ויהיה מושלם לשים על שולחן משחקים. אתה יכול ליצור מחדש את אלה בעצמך בכל צבע ועיצוב כדי שיתאימו לכל מקלחת. האורחים שלך יאהבו את אלה!

מִשְׂחָק Selection Idea for Baby Shower

אנו מקווים שמצאתם את משחקי המקלחת המושלמים! כל אלה יהפכו את התינוק להתקלח יום לזכור.

No Replies to "21 כיף בייבי מקלחת משחקים ופרסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    11 − 1 =