תמונות של צ’אנינג טאטום – insightyv.com

תמונות של צ’אנינג טאטום

Friday
מתוך 10

צ’אנינג טאטום

צ'אנינג Tatum Classic Ivy League

© David Livingston תמונות של גטי

סגנון כוכב מ ‘G.I. ג’ו סטאר

צ’אנינג טאטום G.I. ג’ו: עלייתו של הקוברה / בעקביות נראה נהדר עם תספורות קצרות תמיד שלו. הגלריה שלנו של תמונות של תספורת Channing Tatum יש את כל התספורות שלו מכוסה – מן הראש מגולח שלו “ארוך” בסגנון קוצני.

לקבלת תמונות עוד יותר של התספורות של גברים, לגלוש גלריות התספורת שלנו להיות בטוח לקרוא מדריכי המוצרים של הגברים שלנו, תן לנו להראות לך איך להשיג תספורת לגברים נהדר וכיצד לבחור את אורך השיער הטוב ביותר עבורך.

צ’אנינג טאטום קלאסי אייבי ליגה הוא אחד האהובים עלי נראה עליו. הסגנון (חתוך עם להב # 1 בצדדים ואורך האצבע על גבי) הוא קלאסי, גברי, כל אמריקאי מבט.

02
מתוך 10

ליגת אייבי קלאסית –

צ'אנינג Tatum Classic Ivy League - Side View

© David Livingston תמונות של גטי

זה מבט מהצד של צ’אנינג טאטום של אייבי קלאסי הליגה מראה כי השיער נחתך באגרסיביות לסגור כל הדרך במעלה הגב מעל הכתר. הדף בהדרגה מקבל קצת יותר לכיוון קו השיער הקדמי. דוגמה מצוינת של תספורת ליגת הקיסוס.

03
מתוך 10

סגנון מרקם רטוב

צ'אנינג Tatum's Wet Textured Style

צילום © רוב רוב תמונות של גטי

Channing של טאטום רטוב בסגנון מרקם הוא חתך קצר על הצדדים (על להב 3 1/1) והשאיר כ 3 ס”מ על גבי. הסגנון מושגת על ידי החלת pomade גבוהה לזרוח פשוט להזיז את השיער על גבי מסביב עם האצבעות.

04
מתוך 10

פוקס הוק

צ'אנינג Tatum Faux Hawk

ליסה מארי ויליאמס תמונות של גטי

על הבכורה של G.I. ג’ו: עלייתו של הקוברה /, Channing Tatum הוא ספורטיבי פוקס הוק ארוך. השיער נחתך קרוב בצדדים ומעוצב על מנת לאפשר גובה עוד קצת במרכז הראש.

05
מתוך 10

סגנון קצר & מבולגן

צ'אנינג Tatum's Short & Messy Style

צילום: © פרדריק מ. בראון תמונות של גטי

Channing Tatum של התספורת בתמונה זו היא חדשה לקחת על הקלאסי להתחדד. השיער הוא חתך קרוב עם קליפרס בצדדים ובחזרה ו tapers לתוך כ 3 1/2 אינץ ‘אורך על גבי. השיער יכול להיות משוחק מסורק בצורה מסודרת למראה מסורתי או spiked עם קצת הדבק סטיילינג כפי שהוא בתמונה לעיל.

06
מתוך 10

קצוץ

צ'אנינג Tatum's Crewcut

צילום: © כריס ג’קסון תמונות של גטי

צ’נינג טאטום של Crewcut בתמונה זו היא קלה בסגנון שטויות. השיער הוא זמזום קצר על כל (על # 4 להב על גבי, מחודדים # 2 בצדדים ובחזרה). קצת pomade ניתן להוסיף ברק, אבל זה סגנון נראה טוב ישר מהמקלחת.

07
מתוך 10

קלאסי להתחדד


צילום: © כריס ג’קסון תמונות של גטי.

צ’אנינג טאטום קלאסי Taper הוא מראה יוצא דופן עבור טאטום לעתים קרובות זמזום או מבולגן. עבור סגנון זה, השיער הוא נפרדו מסורק בצד עם קצת pomade למראה שמרני יותר, מסורתי.

08
מתוך 10

סגנון מחודד

צ'אנינג Tatum's Spiked Style

© פרייזר הריסון תמונות של גטי

צ’נינג טאטום של סגנון ממוסגר הוא קצת נסיגה של 80. השיער נחתך באגרסיביות קרוב גבוה בצדדים ובחזרה, בעוד העליון הוא מנוסח כלפי מעלה לכיוון המרכז כדי ליצור אפקט מבולגן, flattop.

09
מתוך 10

ליגה אדירה

צ'אנינג Tatum Messy Ivy League

© בריאן בדדר תמונות של גטי

צ’אנינג טאטום של מסיבי אייבי ליגה לוקח את התספורת המסורתית אייבי ליג ונותן לו רק קצת מרקם עבור מראה עכשווי יותר. עבור סגנון זה, השיער יכול להיות משוחק עם קצת מרקם קוצני (כפי שמוצג) או מנוסח בצורה מסודרת עבור מראה שמרני יותר.

10
מתוך 10

בר תספורת

צ'אנינג Tatum's Burr Haircut

צילום: ג ‘ייסון מריט תמונות של גטי

Channing Tatum של בר תספורת הוא האהוב עלי לחפש אותו. ראשו של צ’אנינג כמעט מגולח (השיער נחתך ללהב 1 # בכל מקום) מציג לראווה את מראהו הגברי הטוב ומסגר את פניו יפה. זה נראה נהדר עבור אותו אחד שהוא נראה לחזור לעתים קרובות למדי בין פרויקטים הסרט.

No Replies to "תמונות של צ'אנינג טאטום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.