מה זה אימון חום מתכוון? – insightyv.com

מה זה אימון חום מתכוון?

כאשר אנשים מדברים על “אימון חום” או לפעמים “אימון השיער”, הם בדרך כלל מתייחסים לתהליך של יישור שוב ושוב את השיער הטבעי עם החום במאמץ להפוך את tresses פחות מרקם לאורך זמן. לרוב, אימונים מושגת באמצעות מסרק חם, ברזל מרסל מיושן או ברזל שטוח. חוזרת החום סגנון בדרך זו יהיה לשחרר את המרקם מתולתל לאורך זמן; זה יכול להיחשב “נזק מבוקר”. הסיבה היא נזק מבוקר ולא רק את הנזק הרגיל הוא כי חום אימון שיער שחור הוא תהליך הדרגתי.

מה שאתה לא רוצה לעשות הוא פשוט להחיל טמפרטורות גבוהות מדי באחד הפגישה היישור. כן, השיער כנראה לא יחזור לאחור, אבל זה יהיה גם שביר ויבש ו ינתק מעצמו.

כל אחד עם תלתלים מרקם מאוד יודע כי מנסה ליישר את tresses שלהם, במיוחד באקלים לחות גבוהה, לעתים קרובות יכול להיות תרגיל בתסכול. השיער שלך עשוי להיראות נהדר לאחר גיהוץ זה, אבל ברגע שאתה צעד מחוץ לדלת (או אפילו לעמוד בחדר אמבטיה מהביל), כל העבודה שלך הולך לעתים קרובות “poof”, פשוטו כמשמעו.

כמה נשים, אם כן, פונים לחום אימון, והם עושים זאת על בסיס קבוע. זה יכול להיות בכל מקום מ פעם אחת בשבוע פעם אחת כל כמה שבועות. במשך הזמן, את קשרי המימן של השיער להחליש, כך שכיחות של החזרה הופך נמוך יותר. חום גבוה במיוחד אינו נחוץ. זה מעשה חוזר של יישום חום כי לובש את האג”ח האלה למטה.

איך זה עובד

אם רק מדי פעם ליישר את השיער הטבעי שלך, זה לא שיטה שאתה רוצה לנסות, כמו ההשפעות הן בדרך כלל קבוע. במקרים מסוימים, ניתן לטפל בשיער עם קשרים מימן נחלש עם חלבון, אבל אם האג”ח ניזוקו מעבר לתקן, אתה בדרך כלל יודע. אחד הסימנים הבולטים ביותר של שיער פגום בחום הוא נקבוביות יתר.

לחפש:

 • שיער מתייבש מהר מאוד כאשר המים מוחלים
 • תלתלים זה לא “הצמד בחזרה” בקלות כאשר אתה מושך אותם בעדינות
 • שיער שאיבד את היכולת להחזיק את סלסול הטבעי שלו

נשים שרוצות לאמן את השיער שלהם בדרך כלל לא מוטרד על ידי סימנים אלה, אבל זה בהחלט לא המצב הבריא ביותר עבור השיער להיות בו למרות השכיחות של ניסוחים מרגיעה מודרנית ושיטות יישר חדש כמו טיפולים קרטין זמינים באופן נרחב, נשים רבות לבחור לא למקם סטריינר כימי על הצעיפים. הם עשויים להיות בעיות רפואיות שהופכות מרגיעה או שהם פשוט מעדיפים מרגיעה חינם לעשות. במקביל, הם בוחרים ללבוש את השיער ישר, או על מנת להקל על הניהול או העדפה בסגנון פשוט.

כדי לחמם רכבת או לא

אז, אתה צריך לעשות את זה? אם אתה בוחר לאמן את השיער שלך, זכור כי זה נקרא “אימון” מסיבה – טבעי textured tresses לא בקלות נכנע לניסיונות לשנות את טבע מתולתל אלא אם כן חומרים כימיים חזקים מעורבים. אתה יכול להפחית את הסיכוי של נזק, אם כי לא תוכל לברוח ממנו לחלוטין, עם חשיפה כזו חום תכופים. הקפד:

 • תנאי מצב עמוק שלך רעמה על בסיס קבוע; מומלץ לבצע מיזוג שבועי עמוק
 • השתמש באיכות גבוהה מגן חום ב כֹּל יישור הפגישה
 • לעטוף את השיער בלילה כדי לשמר את הסגנון ולהפחית את הצורך “מכה” עם החום במהלך היום
 • עיצוב תרמי חלופי עם שיטות יישור ללא חום

גם עם כל אמצעי הזהירות במקום, חוזרת החום סטיילינג רָצוֹן להחליש את קשרי המימן של השיער, אז רק חום הרכבת השיער שלך אם אתה חיובי אתה יכול לחיות עם התוצאות.

No Replies to "מה זה אימון חום מתכוון?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.