27 בלונדינית מדהימה הבהרה עבור שיער כהה | insightyv.com

27 בלונדינית מדהימה הבהרה עבור שיער כהה

11. עדין בלונדינית הבהרה

אם יש לך גלים טבעיים בשיער שלך, לא להגיע אוטומטית עבור מגהצים מסתלסל כדי לקבל אותם תלתלים מקפצים. כל הזמן באמצעות כלים מחוממים סטיילינג לא טוב בפועל עבור השיער שלך. זה יגרום לו להיות יבש, שביר, פגום מאוד. במקום להסתמך על אלה, להוסיף כמה נקודות עיקריות כדי לעזור להדגיש את הגלים הטבעיים שלך. עודד אותם לצאת קצת יותר עם קצת scrunching עם הידיים, וכמה מוס או מוצר סטיילינג על פי בחירתך.

עָדִין Blonde Highlights for Dark Hair

12. שיער כהה Balayaged

מה דעתך על מגע של זהב בשיער החום היפה שלך? זה מראה יפה – שיער כהה balayaged – יש תערובת יפה של גוונים בלונדיניים שונים, החל זהב לזהב מוזהב, גוון קל של נחושת, ואת גוונים קרמל היפה מדי. זוהי הדרך הטובה ביותר לקבל שיער זה באמת בולט – ללכת על ממדים רבים ככל האפשר. אתה רוצה לעבור בין גוונים להיות נוזל ככל האפשר.

צ'אנקי Blonde Highlights for Dark Brunette Hair

13. סנדי בלונדינית

יש צבע כה עדין בבלונדינית החולית הזאת על מראה השיער הכהה, בקושי יכולת אפילו לזהות שזה שם. זה בהחלט עושה לעזאזל אחד הבדל! לכו על טבעי כמו שאתם מעיזים על השורשים, המשלבים צליל אדום עשיר נפלא למרכז. ואז להבהיר לתוך בלונדינית מבעבעת, עם רק לגעת קלה של פלטינה למדוד טוב. זה מדהים, זה בטוח.

חוֹלִי Blonde Highlights for Dark Brown Hair

14. צבע להמיס

צבע להמיס הוא להמיס צבע יחד – זה בעצם נוזל, כמו המסה שני גוונים נוזליים שוקולד יחד. חום מותך עם בלונדיניות קרמל עשיר הוא הטריק מאחורי זה מדהים בלונדינית מדגיש עבור מראה שיער כהה. שוב, כפי שהצענו בעבר, רוב אלה מדגיש פנים מסגרות נוספו הקדמי של המראה מרובד.

בְּלוֹנדִינִית Color Melting on Dark Hair

15. תוססת חיוור מסתיים

אם אתה רוצה גוון תוסס באמת מודגש כלפי הקצוות של השיער שלך, אתה צריך להיות מוכן לטיפולי הבהרה לפני היד. זה בהחלט המקרה אם יש לך שיער כהה מאוד באופן טבעי, ובמקרה זה ייתכן שתידרש נפרד מפגשים מרובים כדי לקבל את האפקט הרצוי. אתה צריך אקונומיקה ללכת לאור, וזה אומר לוודא השיער שלך במצב טוב מלכתחילה. שפע של טיפולים מיזוג, נשים, ולוודא שיש לך את המוצרים הנכונים לטפל השיער שלך לאחר מכן מדי.

תוססת Pale Blonde Ends on Dark Hair

16. מסגור פנים מדגיש

זוכרים שאמרנו על נקודות האור הללו? ובכן, מראה זה מראה לך דרך קיצונית למדי לעשות את זה. אם אתה יכול רק ללכת קל בחלקים הקטנים ביותר של השיער שלך, לעשות את הפנים שלך ואת הקצוות הקטעים שאתה בוחר. זה יהיה הכי גדול השפעה על המנעולים שלך.

עָדִין Blonde Face Framing Highlights for Dark Hair

17. כרמל + בלונדינית

כדי לשמור על אלה בלונדינית יפה מדגיש שיער כהה זמן רב ככל האפשר, את המוצרים הנכונים חיוניים. ודא שאתה משתמש בשמפו ספציפי בלונדינית באמת להביא את אלה גוונים בהירים יותר. שוב, ודא שאתה משתמש בשפע של מרכך. כאשר אתה הולך קל יותר, אתה בהחלט לא יכול לדלג על שלב זה של משטר השיער שלך.

בְּלוֹנדִינִית and Caramel All Over Highlights

18. Goldie מנעולים

יש הרבה גוונים של בלונדינית כי אתה יכול לשלב לתוך החדש שלך לעשות, אבל אתה רוצה למצוא את אחד מחמיא ביותר בשבילך. עבודה עם hairstylist שלך היא הדרך הטובה ביותר להשיג תוצאות מושלמות עבור סוג השיער שלך, צורת הפנים, ואת צבע העור מדי. נראה כי עור בהיר יותר פועל היטב עם גוונים של פלטינה יותר, חושב גוון סטפני עם מנעולים בלונדינית בלונדינית אקונומיקה שלה שפתיים אדומות גדולות. גוון זהוב גם עובד היטב עבור עור חיוור. בדיוק כמו שחקנית הארלי קווין, מרגוט רובי לובשת את המנעולים האוסטרליים שלה.

בְּלוֹנדִינִית Highlights for Brunettes

19. בסיס חום כהה + קצוות בלונדיניים

אם אתה רוצה ללכת על צל כי לא יעבוד טוב עם צבע העור שלך, לשמור את הצל ממש על הקצוות של השיער שלך, רחוק מהפנים שלך אתה יכול ללכת. זה נותן לך את ההזדמנות לשחק עם יותר גוונים, מבלי לדאוג שיש לשנות את כל שגרת האיפור שלך. זה בסיס חום כהה עם קצוות בלונדינית היא דוגמה מצוינת לכך.

אפל Brown Base with Blonde Ends

20. בז ‘

אם יש לך עור חיוור, אבל עור חיוור עשיר יותר חם, גוונים חוליים / בז ‘טובים יותר לעור שלך. תחשבי על סקרלט ג’והנסון ויש לך רעיון נכון. זה חם, אבל עדיין מאוד מתוחכם, וזה לא צריך יותר מדי של גוונים brassy – כתום ונחושת. משולבת לתוך השיער הכהה שלך, לשאול hairstylist שלך עבור מדגיש מגניב מדגיש, מעורבב עם בלונדינית כהה על הבסיס.

בז ' Blonde Balayage on Dark Long Hair

No Replies to "27 בלונדינית מדהימה הבהרה עבור שיער כהה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 5