איך להשיג שיער כמו דון דרייפר של ‘Mad Men’ – insightyv.com

איך להשיג שיער כמו דון דרייפר של ‘Mad Men’

“Mad Men” תספורת השראה דון דראפר הוא כל זעם כתוצאה של המופע הפופולרי כי סובב סביב שדרת מדיסון בשנות ה -1960, אבל זה תמיד היה אופציה אופנתית. התספורת היא בעצם להתחדד קלאסי עם חלק מאוד נקי, חלקלקלק. תספורת זו היא מאוד תכליתי. אתה יכול ללבוש את הסגנון, כמו השחקן ג ‘ון Hamm לובש אותו על “Mad Men”, באופן רשמי, חלקלק האחורי עם חלק צד מסודר, או שאתה יכול ללבוש אותו עם מוצר גימור מט עבור פחות פורמלי אך מטופח היטב מטופח תראה.

הסגנון יכול גם להיות משוחק עם קדימה מסורק קדימה או tosled סביב loosely עבור מראה מזדמנים יותר. יש הרבה אפשרויות בסגנון קלאסי זה, שהיא אחת הסיבות לכך כל כך אהוב. רוב החבר ‘ה נתקע לובש את אותו מראה בכל יום, אבל זה סגנון מאפשר לך לקבל מראה מרובים מתוך תספורת אותו. קבלת מבט קל ברגע שאתה יודע את הטריקים. אחרי שאתה מקבל את התספורת הקלאסית דון דראפר, זוג זה עם חליפה חדה ואתה מוכן לעסקים.

קבל את התספורת הנכונה 

הכל מתחיל בתספורת. בשביל זה, אתה צריך למצוא ספר (ספר הספר הישן באותו), מי שיודע לעשות תספורת מחודדת כראוי. מציאת הספר העתיק ביותר הוא אסטרטגיה טובה שכן הוא כנראה יש הרבה תרגול עושה תספורות מחודדות לפני שנים רבות.

האם הספר שלך לחתוך את השיער קצר על הגב ועל הצדדים (משאיר מספיק אורך כדי לסרק בחזרה). את הצוואר צריך להיות שמאל ב taper טבעי, ואת הדף צריך להישאר יותר.

לכו עם סנטימטר אחד בצדדים ובחזרה ולפחות שלושה סנטימטרים מעל. אתה יכול לשאול את הספר שלך אם השיער שלך צריך להיות לחתוך באופן שיאפשר לו חלק יותר בקלות מאז החלק הוא המפתח תספורת דון דרייפר. קח תמונה של חאם כמו דרייפר לספר כדי לוודא שהוא יודע מה אתה אחרי.

למד כיצד סגנון זה

עבור סגנון זה, תצטרך ללכת עם pomade גבוהה לזרוח. אחד טוב לנסות הוא Suavecito Firme Hold Pomade. לאחר החפיפה, בעוד השיער שלך לח עדיין, להחיל מנה ליברלית למדי של pomade (כמות ניקל בגודל) ומסרק את השיער שלך ישר בחזרה. לאחר מכן צור צד בצד בצד שמאל של הראש (או נכון אם השיער שלך חלקים בצורה טובה יותר) באמצעות מסרק עדין שיניים. כדי באמת למשוך את הסגנון הזה, החלק בצד חייב להיות מושלם; זה צריך להיות ישר ונקי. 

מסרק את השיער מן החלק לצד בעוד דוחפים את המפצים למעלה ובחזרה. אם אתה מבחין שאתה לא מקבל מספיק גובה בחזית, מייבש מכה יכול לשמש כדי לתת לך קצת להרים. באמצעות מברשת, להחיל קצת חום בעת הפניית הקדמי כלפי מעלה לצד. אם אתה מודאג כי pomade לא להחזיק את השיער שלך במקום, להשתמש קצת שיער חזק להחזיק את הסגנון. אם יש לך שיער סמיך, בחר מוצר חזק יותר; אם השיער שלך בסדר, ללכת על מוצר קל יותר. 

שמפו לעתים קרובות

כי אתה כל pomaded עד הסגנון הזה, זה רעיון טוב לשטוף את השיער שלך לפני השינה כל לילה כי אתה לא רוצה את הכרית כדי לקבל את כל שמנוני ואתה לא רוצה עיצוב מוצר בניית על השיער שלך או הקרקפת.

חפיפת השיער שלך בבוקר גם יעזור לחסל כל “ראש המיטה” ולעשות סגנון קל יותר. כי אתה תהיה שמפו בתדירות גבוהה יותר, זה חיוני כדי להשתמש בטכניקה שמפו ומוצרים מתאימים.

 

No Replies to "איך להשיג שיער כמו דון דרייפר של 'Mad Men'"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.