7 סיבות השיער שלך מדלל | insightyv.com

7 סיבות השיער שלך מדלל

שיער דליל נשירת שיער היא בעיה ממשית רצינית עבור נשים בכל מקום. אם אתה מסתיר או מתעלם השיער שלך דליל, בזמן שאני בטוח שאתה מרגיש כאילו רק אחד הוא ים של שיער ארוך, עבה של ראש, אתה לא לבד. נשירת שיער אצל נשים היא הרבה יותר נפוצה ממה שאתה עשוי לחשוב; נשים בכל מקום הפכו מומחים להסוות את הבעיה עם תסרוקות, חתיכות שיער, כובעים וצעיפים. בעוד נשירת שיער אצל גברים היא שכיחה יותר ובוודאי מקובל יותר מבחינה חברתית, נשירת שיער של נשים היא לעתים קרובות נסחף מתחת לשטיח. זה משהו שאנחנו לא מדברים עליו עם אחרים, זה יכול להיות מביך מאוד, ומשהו שאנחנו מעדיפים להתעלם ממנו. אם אתה חווה אובדן שיער או שיער דליל ברצינות, אני קורא לך לעשות משהו בקשר לזה לפני שיהיה מאוחר מדי. כדי להתחיל, אתה צריך לקבוע למה אתה מאבד את השיער. הנה שבע סיבות השיער שלך עשוי להיות דליל, וכמה עצות כדי לקבל את נשירת השיער שלך תחת שליטה.

7 סיבות השיער שלך מדלל

הבל מיטיה ורלה / E + / Getty Images

הגוף שלנו יכול להגיב ללחץ בדרכים רבות. נשירת שיער היא אחד מהם. מתח רגשי יכול לגרום לשיער שלך להאט באופן משמעותי או הלם זה מחזור צמיחה נורמלי. פעמים רבות מתח נפשי יכול להוביל ללחץ תזונתי (אכילה לא בריאה או ליקויים תזונתיים משמעותיים) ובעצם כדור שלג הבעיה נשירת שיער. מתח נפשי לא מטופל, דיכאון, חרדה או הפרעות נפשיות הם לעתים קרובות שורש נשירת שיער אצל נשים.

טיפול והקטנת הלחץ הרגשי שלך, לעתים קרובות בעזרת רופא או מומחה לבריאות הנפש, יוביל בסופו של דבר לצמיחה מחודשת של השיער שלך, לאורך זמן.

02
של 07

מתח פיזי

אדם לבן woman in wheelchair painting on easel

תמונות של LWA / Dann Tardif / Getty

כמו מתח נפשי, הגוף שלנו יכול להגיב ללחץ פיזי כמו מחלה, פציעה או ניתוח עם נשירת שיער, והוא למעשה די נפוץ. לחץ פיזי הוא מלווה לעתים קרובות על ידי שימוש בתרופות מרשם, הרדמה, מוביל סביר רמות גבוהות של מתח נפשי. תופעות לוואי של תרופות שאתה יכול להיות prescribed ללחץ פיזי יכול להיות תופעות לוואי הכוללות נשירת שיער. האם אתה רואה איך כל אלה גורמים אובדן שיער יכול להתחיל לארוג יחד?

ברור אם היית חולה, הם על רמות גבוהות של תרופות, יש לי ניתוח או פציעה האחרונות אתה צריך זמן לרפא את הזמן עבור נשירת השיער שלך כדי להפוך את עצמו. שיקום השיער לאחר לחץ פיזי באמת תלוי איך הגוף שלך מחלים וחוזר למצב נורמלי.

03
של 07

מצבים רפואיים

שָׁחוֹר woman examining prescription bottle in medicine cabinet

אריאל סקלי /

נשירת שיער יכולה לעתים קרובות להיות תוצאה ישירה של המצב הרפואי הבסיסי או שיער דליל יכול להיות תופעת לוואי של תרופות שאתה לוקח בגלל מצב רפואי. הפרעות בבלוטת התריס ותנאי לב, גם כאשר מטופלים, מלווים לעיתים קרובות על ידי שיער דליל, שביר יכול לגרום לנשירת שיער. חולי סרטן, בפרט, ניסיון נשירת שיער כאשר על תרופות כימותרפיות לטיפול במחלה שלהם, וזה לעתים קרובות תוצאות אובדן שיער מוחלט.

שוחח עם הרופא שלך על בעיות נשירת השיער שלך אם אתה על תרופות כדי לראות אם נשירת שיער היא תופעת לוואי רגילה, ולתזמן פיזי עם הרופא שלך אם אתה חושד מצב רפואי לא מאובחן הבסיסית גורמת לנשירת השיער שלך. פיזית וכמה בדיקות דם פשוטות יכול לחשוף את התשובות שלך או לשלול את הסיבות לנשירת השיער שלך, נותן לך דרכים יותר קיימא לחקור.

04
של 07

גנטיקה

להרגיז mature woman and daughter with papers

ג ‘ק / Getty תמונות

למרבה הצער, ה- DNA שלך עשוי להיות אשם על נשירת השיער שלך, ואין הרבה שניתן לעשות כאשר זה רק חלק מהקוד הגנטי שלך. בעוד נשירת שיער גנטית שכיחה יותר אצל גברים, זה בהחלט יכול לקרות גם לנשים. אם אמך, סבתך או דודותיך סבלו משיער דליל ומאובדן שיער, תשובתך עשויה לשכב בדנ”א שלך.

מה אתה עושה כאשר הגנטיקה שלך משחקים נגדך? ראשית, שוחח עם הרופא שלך וודא שאין לך דאגה רפואית משפחתית לא מאובחנת, ושנית לקחת את הטיפול הטוב ביותר של השיער שלך הקרקפת שלך, כי אתה יכול להבטיח כי השיער שלך גדל ב הכי טוב.

05
של 07

תזונה לקויה

בָּרִיא grill food

תמונות של Roxiller / Getty

ליקויים תזונתיים יכולים להוביל לכל מיני בעיות בריאותיות, נשירת שיער נפוצה אצל אנשים עם תזונה לקויה או תת תזונה. כאשר הם אומרים, “אתה מה שאתה אוכל,” הם לא יכלו להיות צודקים יותר כשמדובר בשיער שלך. אם אתם סובלים גם עור יבש, השמנת יתר, לחץ דם גבוה, או הם מחסור בוויטמין, הגורם לאובדן השיער שלך עשוי לשקר בתזונה.

לאחר שתתחיל לשלב יותר מזונות בריאים לשיער שלך, השיער שלך יתחיל להראות את ההשפעות של המאמצים שלך. במקרים של ליקויים חמורים בוויטמינים, ייתכן שיהיה עליך לראות את הרופא שלך כדי לעזור להחזיר את הרמות שלך לנורמלי.

06
של 07

חוסר איזון הורמונלי

אִמָא Cuddling Her Baby

פאטקמרה / גטי

אנחנו לא יכולים להגיד לך כמה גדול של תפקיד הורמונים לשחק במצב של השיער שלך. חוסר איזון הורמונלי בבלוטת התריס (כפי שפורט לעיל), והורמונים או הורמונים לאחר הלידה (או היעדרה) הם ככל הנראה הגורמים הנפוצים ביותר לאובדן שיער. נשירת שיער לאחר הלידה היא נפוצה מאוד, ובנשים רבות, כפי שהם מתקרבים לעבור גיל המעבר. שינויים בשיטות מניעה יכול להשפיע גם על עובי השיער שלך.

שוחח עם הגינקולוג שלך על דאגות נשירת השיער שלך כפי שאתה חווה כמה שינויים אלה בחיים הגדולים, במיוחד אם נשים מבוגרות יותר חוו נשירת שיער לאחר ההריון ובמהלך שלאחר גיל המעבר.

איבוד שיער לאחר הלידה הוא, למרבה המזל, בדרך כלל רק בעיה זמנית. נשים רבות מאבדות כמות משמעותית של שיער 6-12 שבועות לאחר הלידה או לאחר breastfeeding, אבל השיער לעתים קרובות regrows ומחזירה את הנורמלי במהלך 6-12 חודשים. שיער של נשים אף פעם לא באמת חוזר למצב נורמלי, לפני הריון, והוא יכול אפילו לשנות מרקם או עובי לאחר ההריון. כדי לשפר את הסיכויים שלך שיער סמיך שלאחר התינוק, לטפל טוב של הקרקפת שלך לאכול תזונה עשירה במזונות בריאים.

07
של 07

מצב הקרקפת מסכן / מוצרי שיער לא נכון

אִשָׁה discovering hair loss.

אלן שרדר / ONOKY / Getty תמונות

לעתים רחוקות מדי, נשירת שיער ניתן למנוע או להפחית באופן משמעותי פשוט על ידי טיפול הקרקפת שלך. נשים רבות עם שיער דליל להשתמש volumizing שמפו ו מרכך כדי לטפל בבעיית השיער שלהם. הבעיה עם זה כי מוצרים volumizing ייבוש מדי עבור נשים עם שיער דליל, ושימוש בהם יכול למעשה להפוך את נשירת השיער שלך גרוע יותר. אם אתה מרגיש כי השיער שלך הוא דליל, ולא רק רזה מרקם, שמפו שלך ואת המרכך צריך להיות הקרקפת וטיפוח. אנו ממליצים על מוצרים Nioxin עבור נשים עם שיער דליל עבור בריאות הקרקפת אופטימלית וצמיחת שיער.

לדבר עם מעצב השיער שלך על מוצרים לטפל טוב יותר את הקרקפת או לחפש מילים כמו “מזין”, “טיפול הקרקפת” או “בריאות הקרקפת” על התווית.

No Replies to "7 סיבות השיער שלך מדלל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 + = 54