איסטנבול – insightyv.com

איסטנבול

ההורים תמיד צריכים להישאר על העליונה של מי הם tweens ואת בני נוער idolizing כי היום אלילים העשרה יכול להפוך במהירות למודל לחיקוי רע של מחר. אלה אלילים בני נוער הלכו רע לתפוס כותרות יותר בימים אלה על התעלולים שלהם ולא ההישגים שלהם.
Friday
של 08

ג’סטין ביבר

א picture of Justin Bieber

תמונה © Getty Images

מאיפה להתחיל עם הדימוי החמקמק, המוכה עכשיו, של ג’סטין ביבר? הוא דיבר על אונס ועל נשים נעלבות על דבריו, מתמודד עם דרמה של מאמא מאמה, נטוש קוף, מושתל לתוך דלי לנגב ומרסס את התמונה של ביל קלינטון עם נוזל ניקוי בזמן צועק גסות. כל זה לפני יום ההולדת ה -20 שלו. כמו ילד קטן מתחנן לתשומת לב, ביבר ימשיך לכותרות על התנהגותו הרעה.

02
של 08

מיילי סיירוס

א picture of Miley Cyrus

תמונה © Getty Images

ימי דיסני שלה כמו חנה מונטנה החלה כשהיתה רק בת 13. מיילי סיירוס הפך במהרה אליל נוער עם הרבה tweens ובני נוער רוצה להיות בדיוק כמוה. אבל אחרי ארבע שנים בדיסני, היא השתוקקה להשיל את מעמדה של המלכה. בזמן שהיא ניסתה לקחת על עצמה תפקידים רבים יותר בסרט הבוגר כדי להראות לכולם שהיא גדלה, זה היה לה ריקודים מוט מוטורולה בבחירות נוער העשרה בשנת 2009 בגיל 16 כי יכול בקלות להיקרא הצעד הראשון שלה לקראת מודל תפקיד סלבריטאים התקלקל. היא ממשיכה להתעלות על עצמה עם הופעות רועשות, שגורמות ליידי גאגא להסמיק, חצי ירה מכוסה במגזין יורה מנסה להסביר מדוע היא מעדיפה מריחואנה על אלכוהול.

03
של 08

לינדזי לוהן

א picture of Lindsay Lohan

תמונה © Getty Images

לינדזי לוהן היא עוד דיסני חמודה. היא קיבלה את ההפסקה הגדולה שלה בגיל 10 ו כיכבה בסרט הראשון שלה דיסני בשעה 11. זה הזמן שבו הילדים החלו לשים לב אליה. אחרי הסרט בנות ממוכנות יצא, לוהן היה שם ביתי. הספירלה שלה כלפי מטה החלה כמה חודשים לפני יום ההולדת ה -21 שלה כשהיא נעצרה והואשם על נהיגה תחת השפעה והחזקת קוקאין. מאז היא נכנסה ויוצאת מבית המשפט, בכלא וגמילה ונראה שהיא מוציאה יותר מזרקור שלה זמן נעצר ממש משחק בפועל.

04
של 08

אמנדה ביינס

א picture of Amanda Bynes

תמונה © Getty Images

הדגלים האדומים הורמו לכוכב ניקלודיאון לשעבר כל מה ש ו אמנדה בשנת 2012, כאשר היא נעצרה על שני נהיגה תחת השפעת חיובים ושוב בשנת 2013, כאשר היא נעצרה בבית שלה עבור מספר האשמות, כולל החזקת מריחואנה. בקיץ 2013, אמנדה בינס הועברה לטיפול פסיכיאטרי לאחר שהציתה אש קטנה בחניה של זר. המעצר הפסיכיאטרי היה אמור להימשך רק 72 שעות, אבל לאחר מכן הפך 30 ימים עם רופאים דוחקים להישאר לטווח ארוך במתקן.

05
של 08

דמי לובאטו

א picture of Demi Lovato

תמונה © Getty Images

היא החלה את דרכה כשחקנית בארני וחברים אבל זה לא היה עד דמי Lovato בכוכבית קאמפ רוק כי tweens ובני נוער החלו להלל אותה. דברים התחילו לפצח את לובאטו בפומבי כאשר בגיל 18 היא עזבה את האחים ג’ונאס בהופעה קונצרטית ובדקה במתקן טיפול. מאוחר יותר אמרה לובאטו שהיא משתמשת בסמים ובאלכוהול, נאבקת בבולימיה ומנתקת את עצמה.

06
של 08

קריסטן סטיוארט

א picture of Kristen Stewart

תמונה © Getty Images

זה נראה כמו קריסטן סטיוארט יצא משום מקום עם תפקידה כמו בלה סוואן פנימה סאגת הדמדומים. היא ממש התחיל את המשחק שלה כשהיתה בת 8 והיה לה יותר מתריסר סרטים מתחת לחגורה לפני אותה דמדומים שנים. הדימוי שלה נראה נקי כמו של בלה סוואן עד שהתמונות עלו על פניה עם הבמאי הנשוי רופרט סנדרס מהסרט שעליו עבדו באותה תקופה. היא הודתה בפרשה, מרמה את החבר שלה רוברט פטינסון ועליו לחיות עם התואר “רוצח הבית”, משום שסנדרס ואשתו גרושים עכשיו.

07
של 08

רובין תיקה

א picture of Robin Thicke

תמונה © Getty Images

נראה היה שהוא בעל הדימוי של וניל שאביו של אלן כאבי גדילה תהילה. אבל רובין תיקה חווה כאבי גדילה משלו כשהוציא את השיר “קו מטושטש”. המילים הן עסיסיות מדי כדי להיות מודפס כאן את השיר כבר מגורש במקומות שונים ברחבי העולם. אבל Thicke עשה את המחלוקת אפילו יותר גרוע כאשר נשאל על זה בראיון עם מגזין GQ. “איזה תענוג הוא להשפיל אשה, “ענה. זה בהחלט לא עזר לו לגרום למיילי סיירוס twerking על הבמה איתו במהלך VMAs 2013.

08
של 08

בריטני ספירס

א picture of Britney Spears

תמונה © Getty Images

זה Mouseketeer לשעבר הוא לא Funicello אנט. בריטני ספירס החלה את דרכה על דיסני, אך זינקה אל הסצינה עם שחרורה של השיר שלה בייבי אחת יותר זמן בגיל 16. בנות רצו להיות לה. החבר’ה רצו לפגשה. כולם נראו כשורה לכוכב הפופ עד שהפתיעה את כולם עם נישואים של 55 שעות לחברתה בתיכון. המצב נהיה גרוע יותר לה בשנת 2007, כאשר היא בדקה את עצמה פתאום מתוך מתקני טיפול, גילחה את ראשה, תקפה מכונית עם מטריה ואיבדה את המשמורת על ילדיה לבעלה לשעבר קווין פדרליין. מאוחר יותר היא שקעה לשפל חדש כאשר נישקה את מדונה בהופעה פרובוקטיבית במוזיקה למוסיקה.

No Replies to "איסטנבול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.