5 סיבות משוגעות השיער שלך לא גדל – insightyv.com

5 סיבות משוגעות השיער שלך לא גדל

האם זה נראה כאילו השיער שלך לא הולך וגדל? ובכן, סביר להניח, אם זה באמת לא, ייתכן שיש סיבה בריאותית בסיסית, ובמקרה זה כדאי להתייעץ עם רופא). אבל אם השיער שלך נשבר בקצב שווה או גבוה יותר מאשר זה גדל, אתה לעולם לא תראה שום רווחי אורך.

שיער עשוי להראות שיעורי קיפאון או צמיחה שלילית ממספר סיבות. האם כל אלה נשמע מוכר לך? כי אם הם עושים, זה הכרחי לשבור את הרגלי שיער רע ולהתחיל לקדם שיטות בריאותיות המאפשרות לך לשמור על כל סנטימטר של צמיחה אפשרית.

02
של 05

זמירה לעתים קרובות מדי

אתה פחית יש יותר מדי של דבר טוב, ו trims נופל לתוך הקטגוריה הזו אם אתה רוצה שיער ארוך יותר. נשים רבות נוטות לגזום את השיער שלהם בבית לאחר שסבל את התוצאות של סטייליסט מאושר מספריים. שיער בריא אינו דורש כמה trims כמו tresses בריא; ככל שאתה עושה פחות את השיער שלך, פחות סביר שאתה צריך trims תכופים כי להמריא סנטימטר או יותר. שיער גדל בממוצע 1/4 עד 1/2 אינץ ‘לחודש, אז אם אתה דואג השיער שלך כראוי, אתה לא צריך לחתוך יותר מ 1/2 אינץ’ כל כמה חודשים בערך אם אתה רוצה לראות צמיחה. כאשר אתה עושה לקצץ tresses שלך, הקפד להשתמש המזמרות המיועדים לתהליך זה, ולא מספריים משק הבית משעמם לבצע משימות מרובות, החל חיתוך פרוייקטים מלאכה לעטוף נייר מתנה.

03
של 05

חוסר התאמה

שיער יבש, שביר יכול לקרות לכל אחד אם היא לא חרוץ על מיזוג. שיער שחור לעתים קרובות משתוקק לחות, אפילו מנעולים טבעיים. אם אינך כרגע:

  • החלת קרם לחות לפי הצורך, אם פעם ביום או כמה פעמים בשבוע
  • מיזוג עמוק לפחות פעמיים בחודש, רצוי עם חום
  • מיזוג לאחר כל שמפו
  • החלת מרכך חופשה לאחר מפגש שמפו / תנאי,

ייתכן שיהיה עליך להתחיל. שֶׁלָה מאוד קשה יתר על תנאי שיער שחור, כך יותר לחות מוצרים ושיטות אתה משתמש, יותר מותנה, ופחות סביר לשבור, tresses שלך יהיה.

05
של 05

גרימת התקרחות

אפשרי traction alopecia on the edges.

שעועית יש / Getty תמונות

סגנונות הדוקים, במיוחד אלו המושכים את קו השיער, עלולים לגרום נזק חמור; במקרים מסוימים, נזק זה הוא קבוע, הרג זקיקים לנצח. אם השיער שלך הוא דליל, מצב זה עשוי, למרבה הצער, להיות בלתי הפיך. צמות כי הם הדוקים מדי, ponytails למשוך, מחליש טווה ועוד הם כל סגנונות כי צריך להיות נטוש. במקרים רבים, א חשיבה הוא מה צריך לשנות באותו זמן את הסגנון משתנה. שיער חלק, ישר, שנמשך עד סנטימטר מחייו מאי נראה טוב, אבל שיער בריא הוא על כל כך הרבה יותר מאשר המראה. זה יכול להיות הזמן לבחון מחדש את התסרוקות הרגילות שלך אם אתה מבין שהם לעתים קרובות חזק מדי עבור שלך.

No Replies to "5 סיבות משוגעות השיער שלך לא גדל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.