10 Essential Hair מוצרים לנשים – insightyv.com

10 Essential Hair מוצרים לנשים

האם אתה מוצף על ידי כל המוסים, ג’לים, מגהצים ושאר מוצרי טיפוח השיער מתחרים על תשומת הלב שלך? מה שאתה באמת צריך מסתכם עד 10 כלים בסיסיים ומוצרים. הנה מוצרי טיפוח השיער וכלים רוב הנשים צריך להיות על היד.

2 סוגים שונים של מברשות שיער

איכות השיער שלך מברשת, בריא השיער שלך. אל תדאג על ההוצאות כסף על מברשת טובה כי הם שווים את זה ואת האחרון הרבה יותר מאשר מברשת זולה; בנוסף, הם הרבה יותר טוב עבור השיער שלך.

המברשות הטובות ביותר יש בסיסים גומי עם ראש חזיר של זיפים מעורבב עם זיפים סינתטיים. אלה מאפשרים זיפים כדי לכופף, חיתוך על הנזק לשיער שלך.

אתה צריך לפחות 2 מברשות בארסנל הכלי שלך: מברשת עגולה כדי להוסיף גוף כאשר מכה ייבוש השיער מברשת ההנעה עבור ייבוש המפץ ואת השיער הגמר כך הוא נופל שטוח. המברשת הכי טוב המשוטט בשוק הוא מן מייסון פירסון. זה יקר, אבל תימשך כל החיים ובכנות, היא על מה היית מוציא על תספורת אחת על סלון גבוה. עבור מברשות עגולות, אנו ממליצים על Spornette. 

תסריטאית איב סקריבו מסאלון אווה סקריבו בניו יורק מתעקשת שלכולנו יהיו הרבה שיער וקרקפת בריאים יותר אם נבריש את השיער שלנו הרבה בקביעות. עוד סיבה שאתה רוצה מברשת טוב: אחד רע יכול למשוך על השיער ולפגוע, בעוד זיפים חזיר באופן טבעי לשאת את השיער שלך שמנים מהקרקפת שלך עד שאר השיער שלך. מצא את המברשת הטובה ביותר עבור השיער שלך.

השמפו הנכון עבור סוג השיער שלך

שמפו לעבוד על ידי ניקוי השיער שלך עפר ושמן. חשוב לבחור שמפו זה ניסח עבור סוג השיער שלך. אם יש לך שיער שמנוני, אתה לא צריך להיות באמצעות שמפו DevaCurl, גם אם זה שמפו רק במקלחת. שמפו כזה שגובש לשיער מתולתל ויבש יעזוב את השיער השמנוני שלך להחמיא יותר מתמיד.

אתה טוב יותר את השמפו מדי יום או כל יום אחר עם שמפו עדין.

אם יש לך שיער רגיל, לבחור שמפו זה מנוסח לשיער רגיל, אבל הקפד להשתמש מרכך על הקצוות שלך, אשר נוטים להיות יבשים יותר. יבש, שיער מקורזל לא צריך להיות שמפו לעתים קרובות. כמה נשים עם שיער יבש סופר לבחור לעולם לא שמפו השיער שלהם, באמצעות מזגנים במקום.

מרכך ומסיכת שיער עמוק אם יש לך שיער יבש, מקורזל

אלא אם כן יש לך שיער עדין התינוק כי הולך צולע למראה מזגנים שמנת, אתה צריך להתאים את השיער שלך אחרי כל שמפו.

שיער שיער יגידו לך מרכך יכול לעזור לתקן חום פגום שיער כימי. האמת היא מזגנים לְהַגֵן השיער שלך מהדברים האלה. יותר מאשר רק מיזוג, מזגנים יש לחות סוכנים כי השיער המעיל לעזוב אותו סבך חינם. רוצה לבזבז פחות זמן צחצוח שיער ארוך רטוב? התנאי את הקצוות. מסרק שלך יהיה zip דרך הזכות.

אם יש לך שיער מקורזל, להשקיע מסיכת שיער גדולה ולהשתמש בו שבועי. כדי להשתמש כראוי מסכת שיער, קודם, לסחוט את השיער שלך עוד מים לאחר שמפו. לאחר מכן להחיל את המסכה מ כתר לקצוות, מסרק את זה עם מסרק עדין שיניים. תן לזה לעבוד הקסם שלה בזמן שאתה לגלח את הרגליים ואת סבון את הגוף, ולאחר מכן לשטוף החוצה, הקפד לא להשאיר כל אשר ישקול את השיער למטה.

שמפו יבש אם יש לך שמנוני או שיער רגיל

שמפו יבש הם עובדי נס. אין דבר טוב יותר לשיער קצת שמנוני מאשר תרסיס נדיב של שמפו יבש.

יבש שמפו עבודה על ידי ספיגת שמן בין שטיפות והם מוסיפים הגוף ומאפשרים לך להחזיק את היום אם אתה לא רוצה לשטוף את השיער. טלקום אבקה גם עובד קמצוץ. רק לוודא שאתה הולך בקלות על החלק שלך ועל קו השיער. אתה לא רוצה שהאבקה תהיה ברורה (לפעמים ריח אבקת התינוק הוא בגידה מת, אבל הריח לא שווה שיש שיער שמנוני). אבקת טלקום פועלת טוב יותר על שיער בהיר מאשר שיער כהה.

שמפו יבש האהוב שלנו הוא שמפו יבש Klorane עם חלב שיבולת שועל.

סטיילינג ריסוס

לא משנה את סוג השיער שלך, יש עיצוב תרסיסים בשוק שיסייע השיער שלך נראה טוב יותר גם על ידי יצירת נפח או אילוף frizzies.

רוצה נפח השיער שלך בסדר? נסה ריסוס volumizing. שמפו יבש עובד כדי לתת לגוף השיער, יותר מדי.

אם השיער שלך נוטה להיות יבש, הקרבות שלך יהיה עם frizzies ולקבל את השיער שלך להתיישב.

אתה אף פעם לא רוצה להחיל מוצר מלמעלה למטה את הראש. זה אומר את החלק העליון של הראש שלך יהיה שקל עם המוצר. במקום זאת, Scrivo מציע לך להחיל את המוצר בחלק האחורי של הראש הראשון שבו השיער הוא עבה, עובד את המוצר דרך הצדדים ואת החלק העליון של הראש.

ברזל קרלינג ו / או ברזל שטוח

זה טוב להיות שניהם מגהצים מסתלסל שטוח ironsal כלי היופי שלך ארסנל. הם טובים שיש ביד אם אתה רוצה לשנות את המראה שלך. שניהם עובדים על כל סוגי השיער. קרלינג מגהצים להוסיף נפח שיער שטוח ומבנה לשיער גלי. שטוח irons יהיה מאולף curls ויישור שיער ישר אפילו יותר כך הוא נופל כמו סדין. תמיד להשתמש ברזל שטוח עם צלחות קרמיקה, זה הרבה יותר בטוח על השיער.

מייבש יונית

לעולם אל תזלזל בכוחו של מכה טובה. ככל שהמייבש שלך חזק יותר, כך ייטב.

מייבשת חזקה, יונית, כמו האהוב הפרו, “טורמלין”, יאיץ זמן ייבוש אשר מפחית את החשיפה של השיער שלך לחום מזיק. אם יש לך שיער סמיך, אתה רוצה מייבש עם לפחות 1,875 וואט. אלה עם שיער עדין יכול לעשות עם 1,500 וואט.

מלח ים

אם אתם משתוקקים לגלים הסקסיים הבאים רק באוגוסט אחרי יום ארוך בחוף, אתם צריכים להשקיע בבקבוק של ספריי מלח ים. אין דבר טוב יותר עבור scrunching השיער שלך לתוך גלים סקסי, חוף הים מאשר דברים כאלה.

הם באים כמה מותגים (Bumble ו Bumble עושה אחד טוב), אבל אתה יכול גם להפוך את עצמו. אחרי הכל, זה רק מלח ומים.

ספריי לשיער

אתה יכול להשתמש hairspray כדי להגביר את נפח השיער, אבל גם לשמירה על השיער שלך במקום כאשר הוא נראה מושלם לחלוטין ואתה רוצה שזה יישאר ככה. בין אם אתה משתמש hairspray כל יום או רק לאירועים מיוחדים, זה טוב שיש אחד הגון על היד.

רולים

קצף rollers נהדרות עבור נותן את הגוף שלך, אבל הרבה נשים גם אוהב רולים חם.

בכל מקרה, אלה הם גדולים שיש ביד אם אתה רוצה להוסיף את הגוף הכתר של השיער שלך או להוסיף הגדרה אמיתית השיער הגלי שלך או שיער מתולתל.

No Replies to "10 Essential Hair מוצרים לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.