21 כיף וקל DIY חג המולד אמנות | insightyv.com

21 כיף וקל DIY חג המולד אמנות

בשלב זה של השנה רבים מכם יחשבו על קישוטים לחג המולד, מתנות ועוד. השנה למה לא לעשות קצת! מצאנו 21 חפצי חג המולד DIY כי אתה יכול ליצור בבית. יש מגוון רחב של רעיונות מעיטורי עץ לכרטיסים אתה יכול לתת למשפחה וחברים. בין אם אתה חדש יצירתי מלאכת יד או קצת פרו יש משהו בשבילך לעשות.

1. עץ חג המולד גרלנד

הראשון עד שיש לנו את זה חמוד עץ חג המולד זר. העצים נעשו מתוך הרגשה בלוח צבעים קריר. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחתוך את צורות העץ ב felts צבעוניים שונים ולשים אותם על מחרוזת. אתה יכול להדביק או לתפור את העצים. אנחנו אוהבים את הצבעים המשמשים כי הם חורפיים, אבל אתה יכול ללכת על משהו יותר חגיגי כמו אדום.

חַג הַמוֹלָד Tree Garland

2. עץ חג המולד עץ קישוט

הבא, יש לנו רעיון קישוט עץ יצירתי. מקלות משתנים אורך מחרוזת שימשו ליצירת עץ תלויים עץ. העץ כבר סיים עם baubles חמוד. זהו רעיון ייחודי והוא ייראה חגיגי על כל קיר. אתה יכול לעשות את זה בכל גודל.

עץ Christmas Tree Decoration

3. נוצץ יתד קישוט

יתדות הם לא רק לתלות בגדים. זה רעיון הבא מראה לך איך לעשות קישוט נוצץ לעץ שלך עם יתדות. כל מה שאתה צריך זה חבילה של יתדות עץ, נצנצים, מחרוזת ודבק. כאשר יתדות מודבקים יחד ככה הם עושים עיצוב כוכב או פתית שלג. צור עיצוב זה או בחר בעצמך.

נוצץ Peg Decoration

4. חורף הפלאות מסגרת

הרעיון הבא שלנו נראה מאוד קשה ליצור אבל זה לא! עבור מלאכה זו Christmassy, ​​תצטרך מסגרת תיבת אשר ניתן לקנות באינטרנט, ברק ברקע, שלג מזויף מדבקה או צבע על פי בחירתך. שים את רקע נצנצים בתוך המסגרת ואז להוסיף את השלג. סגור את זה ולשים על המדבקה או לצייר את המילים או העיצוב. אתה יכול לתת משהו כזה מתנה.

חוֹרֶף Wonderland Frame

5. זר באבל

זרים הם קישוט חג המולד חובה. זר זה לא ירוק קלאסי מסורתי היית מקבל בדרך כלל, זה זהב, נוצץ וגלאם! זר מכיל זהב baubles, לבבות ו איילים. זה ייראה מדהים וחגיגי על כל דלת. יש מדריכים מקוונים כדי לעזור לך לעשות משהו דומה.

זהב Christmas Bauble Wreath

6. חג המולד מחרוזת אמנות

אמנות מחרוזת היא אופנתית וייחודית. אתה יכול לתת לאמנות שלך מראה חגיגי על ידי יצירת עץ חג המולד כמו זה. חפצי חג המולד DIY כמו זה ייקח זמן, בפועל וסבלנות אבל התוצאה תהיה שווה את זה. אתה יכול גם לתת את זה למישהו במתנה. ישנן הדרכות זמין כדי לעזור לך לקבל אמנות מחרוזת שלך התחיל.

חַג הַמוֹלָד String Art

7. חמוד אורן חרוט קישוטים

אם אתם מחפשים חפצי חג המולד חמוד, ולאחר מכן לבחור הבא שלנו הוא בשבילך! זה crafter הפך פין לתוך דמויות קטנות מקסים. על חרוטי האורן היו חרוזי עץ מודבקים על החלק העליון כדי שייראה כמו ראש. הראש כבר צבוע. כדי לסיים את אביזרים קטנים כמו כובעים, כפפות וצעיפים נוספו. אנחנו אוהבים את אלה, הם יעשו כל בית להיראות Christmassy.

חָמוּד Pine Cone Christmas Decorations

8. נוצץ פתיתי שלג

לאחר מכן, יש לנו נוצץ פתיתי שלג. כדי להפוך את זה אתה צריך להרגיש ורצועות. לגזור עיצוב פתית שלג על הרגיש. אתה יכול להשתמש בתבנית ולאחר מכן לתפור על sequins שלך. אתה יכול לתלות אותם על הקיר או לשים אותם על עץ. אם כחול הוא לא הצבע שלך אתה יכול לנסות צבע שונה כמו לבן, כסף או זהב.

 Sparkly Snowflake

9. DIY לוח שנה הופעה

לוחות שנה הופעה הוא חייב להיות עבור הספירה לאחור לחג המולד. במקום לקנות אחד למה לא לעשות אחד ?! על ידי ביצוע זה אתה מקבל לוח שנה ייחודי שיכול להיות מלא עם מה שאתה רוצה. זה היה עשוי צינורות קרטון, מקלות וחוט. להרכיב את לוח השנה שלך ולאחר מכן לקשט עם היום. אתה יכול לקשט בכל דרך שתרצה.

עשה זאת בעצמך Advent Calendar

10. כדורי פומרנדר כתומים

כדורי כתום pomander הם מסורתיים וקלים לעשות חפצי חג המולד DIY. כל מה שאתה צריך הוא כתום, משהו קטן וחד כמו קיסם, ציפורן וסרט. הפוך חורים בכתום עם קיסם ולאחר מכן לדחוף את הציפורן. לאחר מכן תוכל לסיים עם סרט. אלה ייראה Christmassy ואת הריח נהדר!

תפוז Pomander Balls

No Replies to "21 כיף וקל DIY חג המולד אמנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 + = 45