שמור על השיער שלך מגולגל טבעי מלוטש עם אלה 10 טיפים – insightyv.com

שמור על השיער שלך מגולגל טבעי מלוטש עם אלה 10 טיפים

את טבעית, ואת אוהבת את הכיסים החופשיים. אבל מדי פעם, אתה רוצה שינוי זמני, רק כדי לעבור את המראה הרגיל שלך. במהלך הסתיו והחורף, כאשר הלחות באוויר נמוכה יותר, naturals רבים פונים אל מגהצים שטוחים שלהם כדי ליצור תסרוקת חלקה, ישר.

אם יש לך ליישר את המנעולים הטבעיים שלך בעבר, אתה יודע כמה עבודה זה כרוך. אתה לא רוצה את כל הזמן שלך ואת המאמצים מבוזבז עם מבט ישר זה לא נמשך אל אחר הצהריים! לאחר ליישר את השיער שלך, ללמוד איך לשמור על הסגנון שלך עד שמפו הבא. אלה 10 עצות יעזור לך לקבל, ולשמור, ישר שלך לעשות.

Friday
מתוך 10

בחר את העונה המתאימה כדי ליישר

יישר locks will last longer in winter

/ E + / Getty תמונות

ראשית, תקבל תוצאות טובות יותר, ארוכות יותר, אם אתה ברזל שטוח העונה הנכונה. אין הרבה טעם לעבור את התהליך הזה בשיא הקיץ כאשר הלחות גבוהה במיוחד עבור רובנו. עדיף לחכות עד הסתיו והחורף כדי לשלוף את ברזל שטוח; אחרת, את התוצאות מלוטש יכול בקלות morph לתוך נפוח, frizzy ‘הלוך ושוב ברגע שאתה צעד בחוץ ואת האוויר בקיץ פוגע רעמה שלך. ראה: 10 מגהצים שטוחים ביותר עבור שיער שחור

02
מתוך 10

לעטוף את השיער כל לילה

לדעת איך לעטוף את השיער שלך עוזר לך ליצור סט קל, חום זה פשוט לקחת בבוקר. זה נותן את נפח השיער ואת הגוף, ולא דורש שום חום נוסף או “התנגשות” של הקצוות. לא כולם מיומנים בעטיפה, אם כי; בנוסף, כמה נשים רוצה סלסול יותר בשיער שלהם מאשר גלישת מספק. אתה יכול גם סיכה סיכה או קשר Bantu הרעמה הישרה שלך בלילה. שתי השיטות הן עדינות כמו גלישת יספק יותר סלסול או גל לסגנון שלך. אפילו תריסר פינים בשיער שלך ייקח רק דקות כדי ליצור, אז לשים את שלך מגוהץ שטוח מגולגל בלילה הוא לא זמן רב מטלה.

03
מתוך 10

החל שמנים קל או סרום

כאשר השיער שלך הוא יישר, אתה רוצה לשמור על המראה שלך קל משקל קופצני ככל האפשר. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להימנע מכל מוצרים כבדים שישקלו את רעמתך. אור שמנים ו serums עשה במיוחד עבור tresses ישר הם הטובים ביותר הימורים. אם השיער שלך הוא מאוד בסדר שקל בקלות, רק להחיל מוצרים על הקצוות של הסגנון שלך; למנוע לשים משהו על השורשים שלך. כמה טובים serums / שמנים לנסות לכלול (כל זמין על אמזון):

 • קרם של טבע שמן ארגן
 • Biosilk משי סרום טיפול
 • סופר מיטשל סרום

אלה מרוכזים serums ושמנים נוטים ליפול על הצד יקר, אבל קצת הולך מאוד דרך ארוכה כשמדובר אלה סוגים של מוצרים. אתה יכול בקלות להסתדר עם כמה טיפות עבור כל השיער שלך.

05
מתוך 10

השתמש נגד מוצרים humectant

יש אנשים הלחימה לחות רוב השנה, גם בחורף אם הם חיים באקלים טרופי. לחות האוויר לא יכול להיות גבוה כפי שהוא במהלך הקיץ, אבל יש עדיין מספיק לחות בסביבה שלך לתת מנעולים יישר שלך לרוץ על הכסף שלהם. חפש מוצרים שתוכננו במיוחד כדי להילחם בלחש ולשמור על tresses שלך חופשי. מבחר טוב כולל (זמין ב אמזון):

 • אבדה בריליאנט אנטי פומקט
 • Garnier מלוטש & שיין נגד פריז סרום
06
מתוך 10

הגן על השיער כאשר אתה עובד

זה לעתים קרובות קשה לשמור על מראה ישר בעת פעילות גופנית לעתים קרובות, אבל כמה נשים לעשות את זה על ידי בחירת הדרך הנכונה ללבוש את המנעולים שלהם כאשר עוסקים cardio או אחרים מזיעה פעילות. לא משנה מה אורך tresses שלך, אתה צריך לעטוף אותם או לאבטח אותם בדרך כלשהי תוך כדי עבודה. ייתכן שיהיה עליך לצמה, לסובב או לחבוט בו; שיער קצר יכול להיות עטוף ולאחר מכן קשור עם צעיף. זהו אחד כמה פעמים צעיף כותנה יכול לעבוד עם השיער הטבעי כפי שהוא יספוג חלק הזיעה. עם זאת, אם אתה מבחין בקצוות שלך הסובלים כתוצאה מכך, אפשרויות אחרות זמינות, כולל שמור את האם GymWrap ואת Bandi Band Band-wicking headband (שניהם זמינים על Amazon.com).

07
מתוך 10

לא ללבוש סגנון זה ארוך מדי

זה יכול להיות מפתה ללבוש שלך מגוהץ שטוח לעשות כמה שיותר זמן. אחרי הכל, אתה בילה נתח גדול של יום מקבל מרקם הטבעי שלך לעשות משהו נגד הטבע שלה. כמה נשים ללכת שבועות שבועות לפני ניקוי השיער שלהם שוב, וזה פשוט לא בריא. שבועיים אפילו דוחפים אותו כמו לכל היותר עבור לובש מגולגל שטוח tresses, אבל כמה נשים באופן שגרתי ללכת ארבעה שבועות, או יותר. למרות שאתה מנסה למנוע לחות רבה ככל האפשר תוך רעלה שלך הוא הזדקף, הולך יותר מדי זמן בלי לחות השיער שלך הוא מבקש צרות. ניקוי עם מים moisturizes שלך tresses, ולכן חשוב לא לשלול את strands של מינון קבוע של hydration.

08
מתוך 10

השתמש שמפו יבש כנדרש

אם המראה החלקלק שלך נמשך רק שבוע או שאתה יכול למתוח אותו לשניים, אתה עלול למצוא את השיער ואת הקרקפת צריך לרענן בין ניקוי. שמפו יבש טוב יכול לספוג את כל השמן עודף בעת גם freshening הקרקפת שלך. כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, להחיל כמות קטנה על שורשי השיער שלך; להימנע מקבלת שמפו יבש לאורך הסגנון שלך, אלא אם אתה רוצה השיער שלך להיראות משעמם. כל האפשרויות האלה יעשו עבודה טובה של לעשות משם עם עודף שמנוניות בזמן שאתה נהנה את המראה הישר (כל זמין על אמזון):

 • שמפו יבש טרי
 • דבש רענן + שמפו יבש טיפול
 • שמפו יבש למעלה
09
מתוך 10

הימנע מוצרים מבוססי מים

לחות היא בעצם לחות באוויר. בעוד המנעולים הטבעיים שלך מיושרים, אתה מנסה למנוע מגע עם לחות ככל האפשר כדי להאריך את הסגנון. המים הרגילים מבוססי מוצרים שהם כל כך hydrating עבור curls הם לא מה שלך מגוהץ שטוח tresses מחפשים. אתה כנראה צריך להפריש היומי האהוב עליך Styler / moisturizer עד שתחזור רעמה טבעי שלך. אחרת, יישום מוצרים מבוססי מים יכול לגרום לסגנון ישר שלך כדי frizz ולהימנע.

10
מתוך 10

להגן על השיער שלך במקלחת / אמבטיה

גם אם אתה לא עובד באופן קבוע, אתה עושה מקלחת או להתרחץ, ואתה צריך להגן על השיער שלך יישר במהלך הזמן הזה, כך מים וקיטור לא לעשות בלגן של המראה המבריק שלך. זה רעיון טוב לקחת גישה מרובד אמבטיה זמן. ראשית, לעטוף, פינים- curl או להכין את השיער שלך בסגנון המועדף עליך. כסוי עם צעיף משי או סאטן, קשור היטב סביב השיער שלך. (שני צעיפים יכול להבטיח אפילו לחות פחות להיכנס.) ואז ללבוש כובע מקלחת עם רצועת גומי טוב זה לא צפוי להחליק ולאפשר מים פנימה הכובע השתמשתי והיתה הצלחה עם היא דטי באטי אופנה אוסף Mould כיסוי עמיד בשורה – הגומי מאובטח ומתאים, הוא מתייבש במהירות, עם כמה דפוסים funky זמין, זה פשוט חמוד.

No Replies to "שמור על השיער שלך מגולגל טבעי מלוטש עם אלה 10 טיפים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.