שמור על השיער שלך מגולגל טבעי מלוטש עם אלה 10 טיפים | insightyv.com

שמור על השיער שלך מגולגל טבעי מלוטש עם אלה 10 טיפים

את טבעית, ואת אוהבת את הכיסים החופשיים. אבל מדי פעם, אתה רוצה שינוי זמני, רק כדי לעבור את המראה הרגיל שלך. במהלך הסתיו והחורף, כאשר הלחות באוויר נמוכה יותר, naturals רבים פונים אל מגהצים שטוחים שלהם כדי ליצור תסרוקת חלקה, ישר.

אם יש לך ליישר את המנעולים הטבעיים שלך בעבר, אתה יודע כמה עבודה זה כרוך. אתה לא רוצה את כל הזמן שלך ואת המאמצים מבוזבז עם מבט ישר זה לא נמשך אל אחר הצהריים! לאחר ליישר את השיער שלך, ללמוד איך לשמור על הסגנון שלך עד שמפו הבא. אלה 10 עצות יעזור לך לקבל, ולשמור, ישר שלך לעשות.

יישר locks will last longer in winter

/ E + / Getty תמונות

ראשית, תקבל תוצאות טובות יותר, ארוכות יותר, אם אתה ברזל שטוח העונה הנכונה. אין הרבה טעם לעבור את התהליך הזה בשיא הקיץ כאשר הלחות גבוהה במיוחד עבור רובנו. עדיף לחכות עד הסתיו והחורף כדי לשלוף את ברזל שטוח; אחרת, את התוצאות מלוטש יכול בקלות morph לתוך נפוח, frizzy ‘הלוך ושוב ברגע שאתה צעד בחוץ ואת האוויר בקיץ פוגע רעמה שלך. ראה: 10 מגהצים שטוחים ביותר עבור שיער שחור

02
מתוך 10

לעטוף את השיער כל לילה

לדעת איך לעטוף את השיער שלך עוזר לך ליצור סט קל, חום זה פשוט לקחת בבוקר. זה נותן את נפח השיער ואת הגוף, ולא דורש שום חום נוסף או “התנגשות” של הקצוות. לא כולם מיומנים בעטיפה, אם כי; בנוסף, כמה נשים רוצה סלסול יותר בשיער שלהם מאשר גלישת מספק. אתה יכול גם סיכה סיכה או קשר Bantu הרעמה הישרה שלך בלילה. שתי השיטות הן עדינות כמו גלישת יספק יותר סלסול או גל לסגנון שלך. אפילו תריסר פינים בשיער שלך ייקח רק דקות כדי ליצור, אז לשים את שלך מגוהץ שטוח מגולגל בלילה הוא לא זמן רב מטלה.

03
מתוך 10

החל שמנים קל או סרום

כאשר השיער שלך הוא יישר, אתה רוצה לשמור על המראה שלך קל משקל קופצני ככל האפשר. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להימנע מכל מוצרים כבדים שישקלו את רעמתך. אור שמנים ו serums עשה במיוחד עבור tresses ישר הם הטובים ביותר הימורים. אם השיער שלך הוא מאוד בסדר שקל בקלות, רק להחיל מוצרים על הקצוות של הסגנון שלך; למנוע לשים משהו על השורשים שלך. כמה טובים serums / שמנים לנסות לכלול (כל זמין על אמזון):

  • קרם של טבע שמן ארגן
  • Biosilk משי סרום טיפול
  • סופר מיטשל סרום

אלה מרוכזים serums ושמנים נוטים ליפול על הצד יקר, אבל קצת הולך מאוד דרך ארוכה כשמדובר אלה סוגים של מוצרים. אתה יכול בקלות להסתדר עם כמה טיפות עבור כל השיער שלך.

No Replies to "שמור על השיער שלך מגולגל טבעי מלוטש עם אלה 10 טיפים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 − = 88