כיצד קובץ עבור הילד תמיכה באילינוי | insightyv.com

כיצד קובץ עבור הילד תמיכה באילינוי

כיצד קובץ עבור הילד תמיכה באילינוי

בין אם אתה צריך להגיש תמיכה לילד באילינוי או לבקש שינוי תמיכה הילד, אתה מתחיל באותו מקור, המדינה. בעוד עורך הדין שלך עשוי לספק את המידע המלא ביותר, לא לכולם יש עורך דין. לכן המדינה קבעה קווים מנחים ונהלים הן כדי להגיש תמיכה הילד עבור שינויים. דבר אחד שיש לזכור: בעוד שתמיכת הילדים היא עניין לאומי, לכל מדינה יש חוקים משלה, ואילינוי אינה יוצאת דופן.

התחל במקור

באילינוי, תמיכה הילד נופל תחת מחלקת הבריאות שירותי המשפחה, ואת החטיבה של הילד שירותי תמיכה, סוכנות המדינה המספק רשימה מקיפה של סוכנויות תמיכה הילד האזורי ברחבי המדינה. תשעה משרדים אזוריים להקל על רוב תושבי אילינוי למעשה להגיע למשרד, אם יש צורך, מבלי לנסוע בכל רחבי המדינה. בנוסף, האתר מציע דרכים להשיג מידע באינטרנט. אם אתה צריך ללכת לבית המשפט, המדינה יכולה ועושה עורכי דין, אבל את הסכם הסודיות שרוב האנשים שומעים על לא חל n המצב הזה.

מה חשוב

לא משנה באיזה שטח של אילינוי אתה חי, השירותים זהים. המדינה יכולה לקבוע את האבהות, לאתר את ההורה שאינו משמור, לקבל או לשנות צו תמיכה בילדים, לשלוח הודעה למעסיק ההורה שאינו הולם על ניכוי הכנסה של ילדים, לנכות את תמיכת הילדים מדמי אבטלה ולרשום את ילדיך בתוכניות המספקות ביטוח בריאות.

הדפס בקשה עבור שירותי תמיכה בילדים באילינוי. היישום זמין באופן מקוון באנגלית ובספרדית.

השלם את היישום ושלח אותו בדואר אלקטרוני לסוכנות התמיכה בילדים המקומית. (הכתובת תימסר לך בדף היישום של אתר האינטרנט של המדינה). בזמן שתוכל להשלים את הבקשה באופן מקוון, עליך למסור אותה באופן אישי או לשלוח אותה בדואר או בפקס אל HFS.

כמו כן, באפשרותך להעריך את סכום התמיכה של הילד שתקבל, לשנות את שמך או את כתובתך, ולרשום לקבלת תשלומים באופן אלקטרוני.

כיצד קובץ עבור ילד תמיכה שינוי

צווי תמיכה בילדים זכאים לבדיקה אחת לשלוש שנים או כאשר חל שינוי מהותי בצרכי הילד או בהכנסתו של ההורה הלא – אוסטודיאלי. כמו בהגשה הראשונית, מחלקת הטיפול בילדים מטפלת בבקשה. הפוך את הבקשה שלך למשרד האזורי המשרת את המחוז שבו אתה גר, או להתקשר למדינה. חבילה המסבירה את ההליכים לשינוי בקשת התמיכה בילדים כוללת טופס אישור הכנסה והוצאות שיש להשלים תוך 15 יום.

משאבים לא – משכילים

המדינה מציעה מספר אפשרויות עבור הורים nonstustodial. אתה יכול לשלם את הילד תמיכה מקוונת, לבקש שינוי של תשלומי התמיכה שלך, ואפילו לקבל עזרה עם הקמת ושינוי אפשרויות הביקור שלך. בנוסף, המדינה יכולה לעזור לך לערער על כל החלטה לגבי כמות תמיכה הילד שאתה חייב.

ישנן שבע יחידות מיוחדות המוקדשות לסיוע להורים שאינם משתייכים למשפחה. הם ממוקמים Champaign, קוק, קיין, אגם, Peoria, סנט קלייר, ו Winnebago מחוזות.

מועדים

לידיעתך, בכל עת שאתה מתמודד עם סוכנות ממשלתית, מועדים חשובים. בחבילות המידע שלך, יהיו לך מספר טפסים הדורשים טפסים מסוימים להיות מוחזרים על ידי תאריכים קבועים. בצע את אלה כמיטב יכולתך. אם אתם נתקלים בקשיים, התקשרו למחלקה לבריאות ולמשפחה ולבקשו לדבר עם חבר צוות. רשום את השם של האדם שעוזר לך, את התאריך ואת הזמן שאתה קורא. שמור על זה בטוח. כמו כן, אל תצפה כי הבקשה שלך לתמיכה בילדים או שינוי סטטוס יינתן באופן מיידי.

 

No Replies to "כיצד קובץ עבור הילד תמיכה באילינוי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    72 + = 73