האם Retin- סוד לעור צעיר? – insightyv.com

האם Retin- סוד לעור צעיר?

לפני כמה שנים, חבר סיפר לי שגם היא וגם אמה גילו את הסוד לאנטי אייג’ינג – Retin-A. “למה בעולם היית משתמש בדברים האלה, יש לך עור מושלם!” אמרתי לה. תמיד חשבתי על רטין-אין כעל משהו שנמצא רק בארונות התרופות של בני-עשרה מתים. “מותק,” היא אמרה, תוך כדי גרירה על הסיגריה שלה, “זה למה יש לי עור מושלם.”

החברה שלי היתה מבוגרת ממני בכמה שנים – באמצע שנות ה -30 לחייה – והיא לא היתה האשה הראשונה ללא עוררין שהייתי מכירה, אשר רופא העור שלה רשם רטין-ט (או טרטוויין) כדרך להילחם בקנס קווים ו קמטים.

עכשיו אני בעסקי היופי ואת הטיפול בעור, עשיתי טון של מחקר על מוצרים אנטי אייג ‘ינג ומה מצאתי כי רופאי עור מסכימים על דבר אחד: אנטי אייג’ ר רק בשוק הוכיחה שוב ושוב כדי לצמצם קווים עדינים קמטים tretinoin, נגזרת של ויטמין A.

למרות Retin-A היה הראשון המפורסם ביותר ויטמין A נגזרת המשמשים נגד ההזדקנות, אחרים ויטמין A מוצרים מאז popped up כולל Tazorac, Renova, ו Differin. שורה של תרופות ללא מרשם המכילות מינונים נמוכים של ויטמין A יש גם פגע בשוק. בעוד Retin-A נשאר תרופה לטיפול באקנה, כל אלה מוצרים חדשים נוצרו במיוחד כדי להילחם קמטים.

הסוד לנוער: קולגן

קולגן הוא המפתח לעור בריא נוטה גיל היטב. השינוי ברמת ה- pH של העור הנגרמת על ידי רק כמה שימושים של מוצר ויטמין A כגון Retin-A יכול לעזור ליצור קולגן.

“קולגן הוא הסיב המבני של העור”, אמר דרמטולוג דניס גרוס במגזין O. “ככל שאנו מזדקנים, זה נשבר, יצירת שורות נקבוביות גדולות.”

הדרך הטובה ביותר לשמור על קולגן מפני פירוק הוא הימנעות השמש בכל מחיר. דרמטולוגים מזהירים כי עד 90 אחוזים של קמטים, כתמים כהים, ואת הנזק לשמש נגרמות על ידי חשיפה לשמש.

זו הסיבה שהם תמיד מטיפים את השימוש של sunscreen. עם זאת, אם הנזק נעשה, אתה יכול לנסות להחזיר את העור מדהים פעם היה לך.

ויטמין

ויטמין A באמת חותך על הקמטים, אולי טוב יותר מכל סוג אחר של מוצר העור. אתה יכול להשתמש מרשמים חוזים רטינואידים או מעל הדלפק retinols, אשר אינם חזקים כמו גרסאות מרשם.

שאל את הרופא שלך עבור מרשם עבור Retin-A, Renova, או Retin-A Micro (Retin-A ניתן לרכוש מעל לדלפק במקסיקו, קנדה, וכמה מדינות באירופה, אז אם אתה גר או מבקר שם, אתה לא צריך מרשם). אלה מכילים את tretinoin, אשר הוכח יעיל יותר על קווים עדינים קמטים מאשר retinol, למצוא את רוב מוצרי OTC.

ישנם כמה רטינולים מעל הדלפק אשר פחות קשים על העור (למעשה, רופא העור שלי מומלץ להשתמש OTC במקום Retin הרגיל שלי). חקרתי את הרטינולים הטובים ביותר של OTC ועלה עם רשימה פנטסטית זו, Best Over-the-Retinol.

זכור כי אתה לא צריך לחשוף את העור לשמש בעת שימוש רטינואידים או retinols. אתה רוצה לכסות עם קרם הגנה וכובע. ויטמין A הופך את העור מאוד רגישים נזק לעור.

אתה צריך להימנע tretinoin מוצרים אם אתה בהריון או מנסה להרות כי זה יכול לגרום למומים מולדים. כמו כן, להתחיל לאט עם מוצר זה, אשר בתחילה יכול לגרום לאדמומיות, קילוף מתקלף. יותר מדי נשים מוותרות רק אחרי כמה שבועות כי הן נבהלות מהשפעות הראשוניות של טרטינואין. התחל להשתמש בו פעמיים בשבוע, ואז לאט לעבור כל יום אחר עד העור שלך מתאים.

בגלל העור יכול להיות מגורה בעוד על Retin-A, אם אתה מוצא את העור הפך יבש reddened, לעצור את העור טיפול משטר ו slather על שמן זית כתית בלילה עוד לפני שאתה הולך לישון. לדברי דרמטולוג ג ‘סיקה וו ב הארפר של בזאר, שמן זית מכיל חומצות שומן דומה לאלה הנמצאים בעור שלך, אז זה עושה עבור קרם לחות עדין מאוד.

ראה כיצד להשתמש Retin-A ו רטינואידים אחרים בבטחה לקבלת מידע מפורט יותר על רטינואידים וכיצד להשתמש בהם כראוי.

זוהר חומצות אלפא הידרוקסיות

כל כך הרבה טיפוח העור הוא מדע וזה לקח לי שנים של מחקר ולמידה כדי להבין מה באמת עובד ומה לא כשמדובר אלה lotions ו שיקויים כי הם על השוק היום. אחד buzzword אני כל הזמן קריאה ושמיעה שוב ושוב במחקר שלי היה “חומצות אלפא הידרוקסית.” מומחי יופי, מומחים לטיפול בעור, ונשים אמיתיות שנמצאות עמוק בטיפול בעורן, השתוללו בהן. מה שרציתי לדעת היה אם הם באמת עובדים. מתברר שהם עושים.

AHAs הם חומצות הנגזרות ממוצרים טבעיים, כולל חלב, קנה סוכר ועגבניות. הם פועלים כמו exfoliant קלה, לשבור את תאי העור המתים ולעזור ליצור מחזור תאים חדשים. הם לא ימחקו קמטים או יגרום לך להיות צעיר ב -20 שנה, אבל אם משתמשים בו לעתים קרובות ובצורה נכונה, העור שלך ישתפר, יהפוך חלק יותר, ברור יותר, ועם פחות נקודות שחורות.

קבל את הסקופ המלא על חומצות אלפא-הידרוקסיות במאמר נרחב זה: מהן חומצות אלפא-הידרוקסיות וכיצד הן פועלות?

שקול הוספת נוגדי חמצון סרום לשגרה שלך

בעוד רטינואידים וקרמיטיול (Retin-A בעצם), עבודה יפה כדי למזער את סימני ההזדקנות, serums נוגדי חמצון הם כמו ויטמינים לעור. משמש בד בבד, יש לך עור מדהים. 

היזהר על מוצרים זה overpromise

תעשיית היופי מלא buzzwords כי overpromise ו מתחת לספק. ללכת במעבר של כל בית מרקחת ואתה תראה מוצרים המבטיחים להחזיר את הידיים של הזמן ולהפוך את הפנים קמטים שלך פחות עם מספר יישומים.

אם זה בקבוק 6 $ שמנת באמת יכול לתקן את קווי הצחוק שלך, אז אף אחד לא היה צוחק קווים. כנ”ל לגבי מוצרים להיפטר צלוליטיס. אנא.

קבל את סקופ מלא ב 8 יופי בתעשייה Buzzwords להיזהר.

No Replies to "האם Retin- סוד לעור צעיר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.