8-Step מדריך לדפדפן הכי טוב שלך – insightyv.com

8-Step מדריך לדפדפן הכי טוב שלך

Friday
של 09

תסתכל טוב

גַבָּה design, tips for designing brows, eyebrow shaping

רוברט קולהובר / תמונה של איסטוק

הכלל הראשון כיצד לעצב את הגבות שלך: אתה יכול לעבוד רק עם מה שיש לך.

השתמש בגבות בתמונה זו כדי לראות דוגמה לעיצובן. גבות אלה רזות למדי על הקצוות והן ישרות למדי. הם יכולים להיות מעוצבים קצת אבל לא תהיה קשת קיצוניים.

אתה יכול להסיר שיער או להשתמש בעיפרון כדי לגרום להם להיראות מלאים, אבל אתה לא יכול מיד לגדל אותם או להפוך אותם לצורה כי הוא לא טבעי לך. להלן טיפים בעיצוב לנשים יעזור לך להחליט כמה שיער לשמור וכמה להסיר.

02
של 09

איפה גבות צריך להתחיל: אפשרות 1

איפה eyebrows should start

צילומים

צייר קו ישר דמיוני מן הצדדים החיצוניים של הכדור של האף שלך לגבות שלך. דרך טובה לראות את זה היא להחזיק פינצטה עם הצד הפתוח למטה מן הכדור של האף שלך לגבות. זה בדרך כלל המקום שבו הגבות צריך להתחיל על רוב האנשים, עם כמה יוצאים מן הכלל.

זה בהחלט איפה הגבות צריך להתחיל אם יש לך עיניים רחב להגדיר כי זה עושה עיניים להיראות קרוב יותר יחד. מצח גדול גם מרוויח זה המרווח כי השארת יותר מדי שיער בין הגבות עושה את המצח נראה אפילו גדול יותר.

03
של 09

איפה גבות צריך להתחיל: אפשרות 2

גַבָּה design, tips for designing brows, eyebrow shaping

רוברט קולהובר / תמונה של איסטוק

הכלל הכללי של האגודל עבור עיצוב הגבות היה שאם לקחת את השליט על הפינה הפנימית של העין שלך, זה על המקום שבו צריך להתחיל את המצח. אבל זה הכי רחוק שאתה צריך ללכת. אם אתה לא בטוח, עדיף להשאיר יותר מצח. זה קל להסיר שיער במקום לחכות לשיער לגדול penciling אותם.

מיקום זה אטרקטיבי אם העיניים שלך קרובות מאוד יחד מאז החל בפינה הפנימית של העיניים גורם להם להיראות רחוק יותר. נשים עם מצח קטן, פנים צרות, ותווי פנים קטנים גם נהנים להתחיל את הגבות שלהם בפינת העין הפנימית,

04
של 09

לאן לקשת את הגבות

גַבָּה design, tips for designing brows, eyebrow shaping

רוברט קולהובר / תמונה של איסטוק

הקשת של הגבה היא אחת התכונות החשובות ביותר של עיצוב צורתו. מניחים סרגל או עיפרון גבות על קצה האף ולקחת אותו למקום על המצח שלך רק מעל התלמיד שלך. זה צריך להיות שיא הקשת. לכוון במרכז התלמיד לקשת בינונית ולצד הרחוק של התלמיד לקשת גבוהה. 

05
של 09

איפה הגבה צריך להסתיים

גַבָּה design, tips for designing brows, eyebrow shaping

רוברט קולהובר / תמונה של איסטוק

מניחים קצה אחד של סרגל או עיפרון גבה בצד החיצוני של האף ואת הקצה השני בפינת העין. זה המקום שבו המצח צריך להסתיים. רוב הגבות של הנשים מסתיימות בדיוק במקום שבו הקו הזה.

רוב הזמן, יתר על המידה גרמה הגלים לא מפגש זה נקודת הקצה. אם זה המקרה בשבילך, להשתמש עיפרון מצח כמו מיליארד דולר דפדפן Universal Brow עיפרון (להשוות מחירים) כדי למלא את הגבות שלך עד שהם לגדול. אם הגלים שלך דלילים בגלל מתח, הזדקנות או בעיות בבלוטת התריס, נסה להחיות גבה.

06
של 09

דפדפן מעוצב בצורה מושלמת

גַבָּה design, eyebrow shaping tips

קטרינה גובורושצ’נקו / איסטוק

ניתן לראות את צורת הגבות המושלמת על הדגם הזה, עם שלושת הקווים המשמשים את העיצוב שלה. כאשר הגלים מעוצבים בצורה נכונה, העיניים ממוסגרות יפה. אם הדבר הראשון שאתה שם לב על מישהו הוא הגבות שלהם, הם לא הצורה הנכונה. הם צריכים לשפר את הפנים ובעיקר את העיניים, אבל לא לגנוב את ההצגה.

07
של 09

חיתוך הדפדפן שלך

גַבָּה shaping, eyebrow design

רוברט קולהובר / תמונה של איסטוק

אם אתה רוצה ללמוד איך לעצב את הגבות כמו המקצוענים, לקצץ אותם תחילה אם הם צריכים את זה. כאשר השיער הגבהי ארוך, לפעמים נשים בסופו של דבר לוקח יותר מדי שיער כאשר הם באמת צריכים להוציא את אורך.

הנה איך לספר אם אתה צריך לקצץ: צחצחי את הגבות שלך ישר, ואם יש שיער ארוך שיוצא מהצורה הטבעית שלך על גבי, לקצץ אותו. השתמש מסרק רגיל מסיר או מברשת גבה כדי לדחוף את השיער הגבה למעלה ואז לקצץ מה הוא מחוץ לצורה שאתה רוצה עם מספריים קטנים, רצוי גבות מספריים. 

08
של 09

Tweezing הדפדפן שלך

גַבָּה design, eyebrow shaping, brow design

רוברט קולהובר / תמונה של איסטוק

בחר בדיוק איזה שיער אתה תהיה הסרת. מתאר את הצורה שאתה רוצה עם עיפרון גבות או לשים קונסילר או אייליינר לבן על השיער כי צריך ללכת: מתחת, באמצע, על גבי, אז אתה לא לשוטט כמובן.

לעתים קרובות, אתה רק צריך להסיר strays מתחת לגבות שלך. היזהר אם אתה צובט מעל המצח; תמצא שם מעט מאוד סטרים. אם אתה לוקח כמה שערות מעל הדף, לשמור על הצורה העיקרית של המצח שלך.

תמיד לצבוט עם מראה רגילה, לא מראה מגדלת, אשר יכול לגרום לך להסיר יותר מדי שיער. ולעשות את זה באור טבעי אז אתה לא הולך החוצה.

09
של 09

צורה מוגמרת

גַבָּה shaping, eyebrow design

רוברט קולהובר / תמונה של איסטוק

ברגע שיש לך את הצורה המדויקת שאתה אוהב, תחזוקה יהיה קל. תוכל לראות בבירור מה גדל ויש להסיר. רק לקצץ וללחוץ לפי הצורך כל ארבעה שבועות בערך.

No Replies to "8-Step מדריך לדפדפן הכי טוב שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.