כיצד אפילו את העור שלך | insightyv.com

כיצד אפילו את העור שלך

כיצד אפילו את העור שלך

המפתח לפנים ללא רבב אינו מוחל באופן מושלם, אלא גם צבע עור. אפילו הנשים היפות ביותר בעולם זקוקות לעזרה קצת מדי פעם.  

איך העור שלך הזכות הטון חשוב יותר מאשר כל חלק אחר של שגרת האיפור שלך. הטריק הוא לגרום לזה להיראות כאילו אתה לא לובש שום איפור בכלל. הנה כמה טעויות שאנחנו עושים בדרך כלל וכיצד לתקן אותם. 

אנחנו שוכחים לקלף

רוב הסיכויים אם אתה לא exfoliate יומי או שבועי, העור שלך הוא מכוסה בתאי עור מתים כי הם mucking את פני העור שלך וגורמת לעור שלך לא רק נראה משעמם אבל גם כן.

בלי פילינג נכון, הבסיס לא יהיה חלקה על העור שלך נקי קרם לחות לא ישרות כראוי.

Exfoliate עם מקרצף פנים, microdermabrasion, קליפות כימיות, רפידות בטא אלפא hydroxy או כל מוצר ויטמין A כמו Retin-A. בחר את המועדפים שלך. אנחנו אוהבים להשתמש בשפשף פנים הסוכר עשה עם שמן וסוכר, כמו טריים סוכר פנים פולנית). אם הפנים שלך ממש קשקשים – בדרך כלל בחורף – לשים קצת שמן קוקוס על מטלית תינוק רך בעדינות exfoliate העור שלך. המתרחץ מתקרר בעוד שמן הקוקוס מתלחלח.

אם אתה לא אוהב שיטות שוחקים, אנו בהחלט ממליצים על קליפה עדינה חומצה glycolic, שבו אתה יכול לקנות מעל לדלפק. אלה להאיר את הפנים ללא גרימת אדמומיות. נסה Olay Regenerist מתקדם נגד ההזדקנות לילה התחדשות אליקסיר. 

אנחנו לא הכנה הפנים שלנו

תמיד, תמיד לחות העור לפני החלת קרן או קרם לחות. מוצרי יופי להחליק על הפנים לחות, שמנמן הרבה יותר טוב מאשר יבש.

שמנמן את העור עם תחל עם SPF (primers כבר אהוב במשך שנים). אם אין לך פריימר, moisturizers עם SPF יעשה. ודא את SPF הוא לפחות 30.

אנחנו לדלג על הקרן

שום דבר לא מעודד את העור טוב יותר מאשר הבסיס הנכון.

החל קרם לחות או קרם גוון (קרם לחות צבוע יותר) על החלקים של הפנים הזקוקים לו, בדרך כלל לאורך האף ועל הלחיים והסנטר.

ודא את היסוד או TM תערובת מושלמת לתוך העור. אם זה קל מדי או כהה מדי, זה יהיה מורגש.

אנחנו לא לכסות מתחת לעיניים מעגלים, פגמים, כתמים אדומים

כמה נקודות של קונסילר שמנת מתחת לעיניים ועל כל פגמים מסייע להסיר את המראה “מבריק” או “כחלחל” תחת העיניים נשים רבות. זכור ללטף, לא לשפשף, קונסילר ב.

אנחנו לא מכינים שלנו סגול- y, עפעפיים veiny

גם אם אתה לא הולך להיות יישום eyeshadow, אתה רוצה ליישם את מכסה המכסים על העור אפילו בחוץ שם. רוב העפעפיים של אנשים יש כחלחל, ורידים סגולים. הסתרת אותם עם בסיס או פריימר נוצר עבור המכסים מסייע אפילו את הטון העור הכולל שלך.

אנחנו לא מוסיפים צבע

לאחר טון העור הוא אפילו מחוץ, אתה עשוי להבחין העור שלך חסר צבע. זה קורה במיוחד לנשים חיוורות עם שיער חום ועיניים חומות. אין שם צבע. להחזיר אותו עם ברונזר, סומק קרם או שניהם. מרחי אבקת ברונזינג במברשת רכה גדולה על כל הכתמים שהשמש פוגעת בהם באופן טבעי: מצח, לחיים ואף. בצע עם סומק קרם על התפוח של הלחיים. (קרם מסמיק ליצור “מטומטם” עור טוב יותר מאשר סומק אבקה, ולעזור שמנמנה את העור).

אנחנו שוכחים “להגדיר את הפנים”

הצעד האחרון שלך על עור מושלם הוא הגדרת הפנים עם אבקה.

זה צעד שאתה יכול להימנע, כי אתה אוהב איך הטל שלי הוא ללא אבקה. עם זאת, רבים איפור אמנים להתעקש על צעד זה.

עכשיו את הפנים שלך הוא “על” אתה שם לב שאתה אפילו לא צריך ליישם הרבה איפור עיניים להיראות רעננה ומרהיבה. אפילו רק קצת מסקרה ורמז של מבריק מספיק עבור רוב הנשים להיראות פנטסטי.

No Replies to "כיצד אפילו את העור שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    80 − 78 =