איך אפשר לדעת אם יש לך עור שמן – insightyv.com

איך אפשר לדעת אם יש לך עור שמן

אז הפנים שלך הופך חלקלק שמן כמה ימים, אבל אחרים זה נראה יבש. מה קורה? הנה איך לומר אם יש לך עור שמנוני או אם יש לך למעשה שילוב העור, סוג העור הנפוץ ביותר.

תכונות עור שמנוני

אם יש לך עור שמן, סביר להניח שאתה יודע את זה. להלן המאפיינים:

 • העור שלך הופך מבריק בתוך שעה לאחר טיהור. אתה תבחין T- אזור (המצח כולו, על האף שלך לסנטר) הוא שמנוני ביותר.
 • אתה מקבל הפסקות תכופות, במיוחד סביב התקופה שלך. (תודה ההורמונים שלך). 
 • אתה נוטה מוגדל pores, blackheads ומה שאני מכנה, “תסמונת בנגס שמנוני” שבו אתה לא יכול ללבוש את המפצים כי הם הופכים לוכדי שומן.

עדיין לא בטוח אם יש לך עור שמן? נסה את המבחן הזה: קח מפית נייר ולחץ אותה על המצח, האף והסנטר. כאשר אתה מושך אותו, הנייר יהיה שקוף עם שמנים.

אבל זה יכול להיות שילוב העור?

אם אזור t הוא שמנוני, אבל הלחיים שלך נוטים להיות יבש ו flaky, אז סביר להניח שיש לך שילוב העור. רוב הנשים יש שילוב העור בשלב כלשהו בחייהם.

העונות יכול להשפיע על העור שלך גם כן. ייתכן שיהיה עור שמנוני ביותר של השנה, אבל שילוב או עור יבש בחורף.  

היתרונות של עור שמן

אתה יכול לשנוא את העור שמנוני שלך ואת הדרך שבה זה גורם לך להרגיש כמו מתקן ייצור שמן די הרבה זמן, אבל בן 60 אתה תהיה אסיר תודה לך עור שמנוני כי זה הגילאים יותר מאשר עור יבש.

שמנים לשמור על העור שמנמן המאפשר קמטים פחות להרכיב. נשים צעירות רבות יש עור שמנוני אבל כפי שהם גיל, הם עשויים למצוא את העור הופך יבש יותר, במיוחד בשנות ה -30 המאוחרות שלהם.

אני יודע הרבה נשים רבות שעורן נעשה יבש בן לילה כשהן בנות 35. למעשה, זה קרה לי. ועור יבש מגיע עם סט משלו של מטרד.

שלום, קשקשים של הפנים!

גורם לעור שמן

עור שמנוני נגרמת על ידי overactive (שמן) בלוטות overactive (שמן). חום ולחות יגדיל ייצור החלב, ולכן אתה עלול לסבול יותר בחודשי הקיץ.

איך לקחת את הטיפול הבסיסי של העור שלך

הסוד לטיפול בעור שומני הוא לא ללכת החוצה עם מוצרים. אם אתה exfoliate יותר מדי לסחוב על ייבוש טונרים בכל לילה, העור שלך יגיב על ידי הפקת חלב נוסף.

נסה שגרת טיפוח בסיסית:

 • לשטוף עם ניקוי מנסח לעור שמנוני. אני ממליץ לנקות את העור בלילה ולשטוף עם מים חמים בבוקר אז אתה לא לטהר את העור, שוב גורם לו להיכנס overproduction שמן. ראה רשימה של מיטב פנים ניקוי עבור אקנה נוטה העור.
 • רוב המומחים ממליצים גם נשים עם עור שמנוני להשתמש לחות, אבל אחרים לא. אני אישית מעולם לא השתמשתי קרם לחות כאשר היה לי עור שמנוני (עכשיו זה יבש הודות לגיל). אם אתה בוחר לחות, למצוא אחד שיש לו את המילה “לא comedogenic” על הבקבוק, מה שאומר שזה לא יסתום נקבוביות. אני כולל הרבה moisturizers נהדר ברשימה זו.
 • מפזרים פעמיים בשבוע בשפשוף עדין. אני מונה כמה אנשים גדולים כאן.
 • אם אתם סובלים פצעונים, עצה יכול לעזור. אתה יכול גם להשתמש טונרים, אשר יכול להיות ייבוש מדי עבור סוגי העור אחרים. ראה את המאמר שלי על טונרים, “האם טונר באמת נחוץ?”

  איפור הטוב ביותר עבור עור שמן

  בחר אבקה סומק, eyeshadow, ואת ברונזה. תמיד לבחור את יסודות ללא שמן ו moisturizers כהים.

  קח איתך ניירות סופג כשאתה יוצא מהבית. אלה יספוג את השמנים שלך בלי לבלגן את האיפור שלך והם עוזרים לך להימנע אבקת הפנים שלך לעתים קרובות מדי אשר יכול לסתום נקבוביות.

  לא ביישן מן שמנים

  מי ידע כי פנים cleansers עם שמנים היו ממש טוב עבור עור שמנוני?

  ד”ר אווה שמבאן, מחבר הספר “לרפא את העור שלך: תוכנית פריצת הדרך לחידוש”, אומר האתר של גלו של MSN, כי ניקוי עם שמנים טבעיים כגון זית, חוחובה, maracuja או babassu עבודה נהדר כמו כביסה — אפילו על עור שמנוני — כי שמנים לפזר שמנים. משמעות הדבר היא שמן לשטוף ינקה את העור של חלב, לכלוך, וכן חיידקים. זה טוב יותר מאשר קרם שוטף כי לשבת על העור יכול לסתום נקבוביות.

  טיפולים אינטנסיביים מיוחדים שאתה יכול לנסות

  אני אוהב מסכות חימר, אשר לעזור לעודד את היווצרותם של blackheads. קיטור הפנים גם מקסים. נסה את ג ‘נין קומקום פנים.

  מילה על סוג העור שלך

  תעשיית הקוסמטיקה אוהבת להכניס אותנו לקופסאות קטנות כדי שנוכל לקנות את המוצרים שלהם ואחת הדרכים שבהן הם עושים זאת היא להכניס אותנו לקטגוריות של סוגי עור. על פי העור טיפול בתעשייה, כולנו מתאימים לאחד הקטגוריות הללו: רגיל, יבש, שילוב או עור שמנוני.

  האמת היא שהעור שלנו משתנה מאוד. ניו יורקר יכול להיות עור יבש בחורף בגלל חום תנור ועור שומני בקיץ בגלל החום. סובל עור יבש יכול לנסוע לסיאטל, שם האוויר סמיך עם לחות קרירה, והוא עשוי למצוא את עור יבש הפך רגיל פתאום (זה קורה לי). אם אתם גרים באריזונה הצחיחה, במרכז קליפורניה או בניו מקסיקו, העור השמנוני שלכם עלול להפוך לשילוב.

  No Replies to "איך אפשר לדעת אם יש לך עור שמן"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.