25 ציפורניים קיץ חמוד & אופנתי עבור 2023 – insightyv.com

25 ציפורניים קיץ חמוד & אופנתי עבור 2023

רוצה להאיר את המראה שלך עבור הקיץ? אז אתה במקום הנכון! מצאנו 25 רעיונות מסמר קיץ מסוגנן כי אתה רוצה לנסות. אמנות הציפורן היא דרך מצוינת ללבוש את העונות האחרונות צבעים והדפסים, ומסמרים יפה יסיים את כל בגדי הקיץ שלך בצורה מושלמת. יש לנו ציפורניים קיץ מ כל מהודקים נוצצים אלגנטי דפוסים וצבעים נועזים. כל אחד יכול להיווצר על ידי מתחילים או אמנות הציפורניים.

1. מגניב קיץ כחול מסמרים

הרעיון הראשון קיץ הציפורן ברצוננו להראות לך הוא זה מראה כחול מגניב. הציפורניים כבר צבוע בצל קרוב יותר מאשר אתה יכול אולי מתוך אוסף ליסבון של OPI. אתה יכול להשתמש בכל כחול יש לך אבל, מנסה לשמור את זה קל. או לשמור את כל הציפורניים כחולות או יש מבטא ציפורן. מסמר מבטא זה נוצר עם Whats Up מסמרים פיגמנט אורורה.

מגניב Blue Summer Nails

2. קיץ בהיר מסמרים עם נצנצים

לאחר מכן, יש לנו מסמרים קיץ קל עם שני מסמרים מבטא נצנצים. אחד מסמרי המבטא הוא כחול והשני ורוד. ציפורניים אלה הם מסוגנן ומהנה יתאים לכל צורה מסמר אורך. אתה יכול לקחת השראה מן המראה הזה ולבחור מסמרים בהירים עם מסמר אחד מבטא נצנצים או לבחור הן ורוד וכחול.

בָּהִיר Summer Nails with Glitter

3. מסמרים Ombre ו Glitter

מסמרים Ombre מושלמים עבור הקיץ. זה הרעיון הבא תכונות ורוד כהה תוססת אור ורוד בהיר עם שני מסמרים מבטא נצנצים. ישנן הדרכות רבות כדי לעזור לך עם המראה Ombre אבל אתה יכול להשיג את זה עם ספוג. צבע שניים או שלושה צבעים ברצועות על הספוג ולאחר מכן להשתמש בספוג כדי להטביע את הצבעים על הציפורניים. זה די רעיון פשוט לנסות בבית.

אומבר Summer Nails with Glitter

4. כחול מתכתי נקודות פולקה

נקודות פולקה הם סופר חמוד אלה הציפורניים הבאות להראות איך ללבוש את הדפוס בסגנון. הציפורניים מאופיינות בצבע כחול בהיר עם נקודות מתכתיים. אתה יכול ליצור מחדש נקודות פולקה בכל הצבעים שאתה אוהב, יש דרכים רבות ליצור נקודות מסודר מדי. יש הדרכות עם עטים, סיכות בובי, מיוחד מסמר pens מסמרים ועוד. זה נראה כי מתחילים או Pro יכול ליצור.

כָּחוֹל and Metallic Polka Dot Nails

5. מאט פינק מסמרים עם קריסטל הדגשה הציפורן

כאשר אתה מחפש עיצובים הציפורן תוכלו לראות מסמרים עם טיפים מעוטרים, אבל זה הרעיון הבא מתערבב כי תכונות אמנות cuticle. אמנות לציפורן יוצב על החלק התחתון של הציפורן, במקום העליון. אתה יכול לקבל פולנית שונה להציב שם או אפילו להוסיף כמה אבני חן כמו מסמרים אלה. כפי שאתה יכול לראות את הציפורניים הם אור עם מסמר מבטא פנינה יפה. עיצוב כזה ייראה מדהים כל הקיץ, במיוחד עבור חתונות ואירועים מיוחדים אחרים.

דָהוּי Pink Nails with Crystal Accent Nail

6. מודגש כתום סגול מסמר רעיון

הוסף פופ של צבע למראה שלך הקיץ עם מסמרים תוססים כאלה. הציפורניים צבועות עם זה החוף שור ושמש של אפרסק על ידי סין גלאז. אתה יכול פשוט לצייר את הציפורניים שלך בצבעים אלה או להוסיף את מסמר ציפורניים כסף מסוגנן. כך או כך הציפורניים ייראה מדהים!

נוֹעָז Orange and Purple Nail Idea

7. חמוד צבעוני מסמרים

זה יכול להיות כל כך קשה להחליט איזה צבע להשתמש על הציפורניים שלך. עם עיצוב מסמר כמו זה, לא תצטרך לבחור! זה מניקור תכונות ציפורניים כי כולם צבועים בצבעים שונים. למרות הצבעים הם שונים הם עדיין מחמאה אחד את השני כי הם דומים גוונים בהירים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה או להיות מאוד מודגש עם הבחירות שלך צבע.

חָמוּד Multi Color Summer Nails

8. פסים ו Chevrons

הבא, יש לנו רעיון הציפורן הקיץ שמשתמש פסים ו chevrons. שתי הדפוסים האלה הם מאוד פופולריים במסמר האמנות נראה אופנתי בשילוב. אתה יכול ליצור פסים ו chevrons עם קלטת ויש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך. זה עשוי לקחת בפועל, אבל אלה הן טכניקות נהדר ללמוד כפי שאתה יכול ללבוש את שני דפוסים בנפרד. הלקים המשמשים את המראה הזה הם סין גלאז אני חול על ידי אתה, לא להיות מלוח הים וכל שמש ומשחקים.

צִבעוֹנִי Summer Nails with Stripes

9. ציפורני אגס עם זהב נצנצים

אם אתה רוצה מסמרים אלגנטי לקיץ, אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו מניקור כי תכונות ציפורניים אפקט פנינה עם שני זהב נוצץ מבטא מסמרים. אתה יכול ליצור מחדש אפקט פנינה עם לקים מסמר שניתן למצוא באינטרנט. עיצוב כזה יהיה מושלם לאירוע מיוחד או אפילו לחתונה.

אֵלֶגַנטִי, Pearly Nails With Gold Glitter

10. פסטל ניילון קיץ ציפורניים

הרעיון הבא שלנו כולל צבעים ניאון פסטל אשר מושלמים עבור הקיץ! ציפורניים אלה יש אפקט Ombre ואת המראה נוצר עם צבע מועדון Lacquer בגוונים חם חם חם מכנסיים, Diggin את הריקוד המלכה ואת דיסקו לא מת. ניתן ליצור מחדש את המראה האומבי או להשתמש בגוונים דומים בנפרד. כל יהיה מושלם עבור vacations, פסטיבלים ועוד.

פַּסטֵל Neon Summer Nails

No Replies to "25 ציפורניים קיץ חמוד & אופנתי עבור 2023"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.