מה הם חומצות Alpha-Hydroxy & איך הם עובדים? | insightyv.com

מה הם חומצות Alpha-Hydroxy & איך הם עובדים?

מה הם חומצות Alpha-Hydroxy & איך הם עובדים?

כמו כל אחד מעל 40 יודע, ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו נוטה להיות רזה, יבש יותר משעמם. אחת הדרכים הטובות ביותר להילחם בבעיות אלה היא להשתמש חומצות אלפא הידרוקסיה (או AHAs) פעם בשבוע בצורה של קליפות כימיות או יומי בצורת קרם לחות או קרם מקומי. AHAs הם גם נהדר לטיפול באקנה.

מה הם בדיוק חומצות אלפא-הידרוקסיות?

AHAs הם חומצות גליקוליות או לקטית הנגזרות ממוצרים טבעיים, כולל חלב, קנה סוכר ועגבניות.

הם פועלים כמו exfoliant קלה, לשבור את תאי העור המתים ולעזור ליצור מחזור תאים חדשים. השתמש לעתים קרובות אלה ואתה נשאר עם עור חלק יותר, עור בהיר יותר, פחות blackheads.

כיצד אוכל לקבל AHAs?

AHAs לבוא בצורה של קרמים אקטואלי, מקרצפים, ו moisturizers. אתה יכול גם למצוא AHAs קליפות כימיות שאתה מקבל במרפאה של דרמטולוג ואתה יכול ליצור משלך עם מסכות תוצרת בית וקרצוף פנים.

אני ממליץ להשתמש בחומצה אלפא הידרוקסית לקלף לא יותר מפעם בשבוע. אתה יכול להשתמש קרם מתון מדי יום. נהדר מעל לדלפק AHAs כוללים אבון חדש קליני מתקדם Retexturizing פיל ו Neutrogena בריא קרם פנים עור.

אתה יכול גם לקבל AHAs בצורה של מסכות פנים ו scrubs. או להפוך את עצמו באמצעות פופולרי שלי תוצרת בית מתכונים מסכה פנים או חנות לקלף כימי גדול.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שקול לקבל קילוף חומצה glycolic מתוך סלון או רופא עור.

אם אתם מחפשים פשוט להאיר את העור להיפטר העמימות שמגיע עם הגיל ואת העור שאוסף תאי העור המתים. קליפה glycolic יחדור רק את השכבה העליונה של העור, sloing את תאי העור המתים. הם לא הולכים עמוק כמו קליפות TCA.

מי צריך – ולא צריך – להשתמש אלה?

מי שרוצה עור בהיר יותר יכול להשתמש AHAs.

תוכלו להבחין בהטבות תוך שימוש במוצרים אלה, אבל הם נעלמים כאשר אתה מפסיק להשתמש בהם, יותר מדי.

הימנע AHAs אם יש לך עור רגיש או לבלות הרבה זמן בשמש. אתה יותר רגישים כוויות שמש בעת שימוש AHAs. הקפד להשתמש קרם הגנה גבוה SPF על הפנים שלך ללבוש כובע בעוד בשמש.

השתמש AHAs כדי לחימה אקנה

 AHAs נהדרות לשמירת Blackheads במפרץ עם שפשוף טוב. במקום משפשף, מגורען scrubs עם סוכר או חלקיקי מלח אשר יכול לקרוע על העור, אלה כימיים scrubs לעבוד ממש טוב על אנשים עם אקנה.

No Replies to "מה הם חומצות Alpha-Hydroxy & איך הם עובדים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 − = 53