להכיר את השמלה מותק האימפריה | insightyv.com

להכיר את השמלה מותק האימפריה

להכיר את השמלה מותק האימפריה

Getty Images /

מהי ההגדרה של השמלה מותק האימפריה? 

שמלת מותן האימפריה היא אחת שיש לה גוף מצויד, קו המותניים ממוקם מעל המותניים הטבעיים, לפעמים ממש מתחת לחזה. החצאית בדרך כלל ארוכה עם התאמה רופף כי skims את הגוף ואת מאריך את הדמות. צללית זו מחמיאה במיוחד על נשים בצורת אגס, כבדת תחתית, או אולי תרצה להסוות מותניים עבים.

כיום, שמלות מותן האימפריה הם עדיין בחירה פופולרית עבור אירועים רשמיים חתונות, והוא עדיין ניתן לראות על המסלול השטיח האדום בגלל ההתאמה שלהם מחמיא עדיין נוח.

מִבטָא: Om-peer אוֹ אימפריה

02
של 07

ההיסטוריה של השמלה מותק האימפריה

להכיר את השמלה מותק האימפריה

1. בוקר אופנתי ושמלת ערב כמו משוחק דיוקן של מדמואזל קרוליין ריבייר מאת ז’אן אוגוסטה דומיניק IngresOctober, 1807 איור, 2.
תמונות של גטי

שמלת מותניים האימפריה שתחילתה בסוף המאה ה -18, ו “כאן המילה” האימפריה “מתייחס לתקופה של האימפריה הצרפתית הראשונה, הקיסרית הראשונה של נפוליאון, ג’וזפין דה Beauharnais היתה השפעה על פופולריזציה הסגנון ברחבי אירופה. 

המבט אומץ מתוך טוניקה בסגנון יווני-רומי, ועד מהרה התלוו בשמלות שיער בסגנון גרסי. בחברה הגבוהה, הנשים לבשו את שמלות המותניים האימפריות הנמוכות, הזורמות פחות, בגוני לבן, שציינו את מעמדם החברתי הגבוה משום שהן היו כל כך מלוכלכות בקלות.

03
של 07

השמלה מותק האימפריה יכול להיות רומנטי

להכיר את השמלה מותק האימפריה

Getty Images / Venturelli, אנדרו טות ‘

אולי בגלל השורשים שלה במאה ה -18, אחת המילים הראשונות שאנו חושבים כאשר אנו תמונות שמלות מותן האימפריה הוא רומנטי. הם לעתים קרובות יש גורף, חצאיות ארוכות והרבה פרטים כמו תכשיטים או רקמה שרק להוסיף את הנשי הנשי.

אלמנטים פרחוניים ללבוש אוויר רומנטי במיוחד כאשר הם מדורגים למטה שמלה, בשכבת האימפריה השמלה השמלה. סוג זה של השמלה הוא נהדר עבור חתונות באביב ובקיץ, והוא יכול להיות מועבר לתוך נפילה פשוט על ידי לזרוק על בלייזר קטיפה או פרווה פרווה גנב סביב הכתפיים שלך.

04
של 07

הלטר צוואר האימפריה שמלת מותניים הוא מחמיא מאוד

להכיר את השמלה מותק האימפריה

ויולה דייוויס ובלייק לייבלי.
גטי אימג’ס / דימיטריוס קמבריס, סטיבן לאבקין

אחת הדרכים המחמיאות ביותר ללבוש שמלת אימפריה מותניים? מצא אחד עם צוואר לטר. יש הרבה סגנונות שונים של צוואר צוואר – מן הסגנון, מכוסה צוואר עגול כמו ויולה דייוויס הוא מתנדנד מעל משמאל, אל הצוואר נועזת יותר נופל כמו לראות ב בלייק לייבלי בצד ימין.

האלטר צוואר שמלות המותניים האימפריה נהדרות עבור אירועים רשמיים חתונות, במיוחד בצבעים נועזים, יפה. שמלות אלה מיד להדגיש את התכונות הטובות ביותר שלך, אז למה לא להכפיל על גורם וואו?

05
של 07

מותן האימפריה מחמיא בכל גיל

להכיר את השמלה מותק האימפריה

דיאן פון פירסטנברג והלן מירן.
גטי אימג’ס / פרידריק מ. בראון וג’ייסון קמפין

מאז החצאית ארוכה, רופף skims את הגוף ולא מחבק כל עקומה, שמלת המותניים האימפריה יכולה להיות אופציה נהדרת עבור נשים בכל הגילאים שרוצים למשוך תשומת לב כלפי מעלה – על השיער שלך, הזרועות, הכתפיים, הפנים ואת המחשוף – במקום המותניים שלך ואת החצי התחתון.

אם אתה רוצה להסתיר את הזרועות העליונות שלך, שמלה עם שרוולים ארוכים (או מעיל קצוץ מרובד) יכול לאפשר לך באמת אפס- in על מה שאתה רוצה שאנשים יראו. קח פתק מ הלן מירן ולנסות מראה מונוכרומטי כי הוא לבוש כפי שהוא מתוחכם.

06
של 07

ערוץ אלתך היוונית הפנימית שלך באימפריה זורמת

להכיר את השמלה מותק האימפריה

ג ‘ניפר לופז ורחל זואי.
גטי אימג’ס / פרייזר הריסון, ג ‘פרי מאייר

בדיוק כמו נשים החברה הגבוהה של המאה ה -18 המאוחרות, אתה עדיין יכול לתעל את האלגנטיות המלכותית של האלה היוונית בשמלה מותן האימפריה שלך. כאן, הן ג ‘ניפר לופז רייצ’ ל זואי להראות עד כמה עדין, קפלים ו חזה מחמיא תפרים לעשות צללית נשית לחלוטין זוהר.

07
של 07

השמלה מותק האימפריה מושלם לנשים בהריון

להכיר את השמלה מותק האימפריה

ברייס דאלאס הווארד, נטלי פורטמן, אשלי ג’וד וריס ווית’רספון, כולם התנדנדו בשמלות אדומות על השטיח האדום בזמן ההיריון.
גטי אימג’ס / מארק פון הולדן, אלברטו א. רודריגז, טוני ברסון, ג’פרי מאייר

בגלל האופן שבו זה מסגרות החזה שלך וילונות ברפיון מעל הגוף שלך ואת הגוף התחתון, שמלת מותניים האימפריה היא בחירה מצוינת עבור ההלבשה את הבטן התינוק שלך. כפי שמוצג על ידי ברייס דאלאס הווארד (בצהוב), נטלי פורטמן (בשחור ולבן), אשלי Judd (ב אדום אודם) ו ריס Witherspoon (בכחול מלכותי) – אימפריה המותניים מסגרות הבליטה שלך מאפשר לך להיות נוח אותו זמן. גלאם moms-to-be צריך גם לזכור כי שמלות המותניים האימפריה רבים כל כך בגודל נדיב כי ייתכן אפילו לא צריך חנות בקטע הלידה.

No Replies to "להכיר את השמלה מותק האימפריה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 29 = 37