5 עצות כדי להימנע מקבלת הנחה על הקוסמטיקה מונה | insightyv.com

5 עצות כדי להימנע מקבלת הנחה על הקוסמטיקה מונה

5 עצות כדי להימנע מקבלת הנחה על הקוסמטיקה מונה

אנחנו אוהבים חנויות כלבו בניו יורק. אנחנו נהנים מהחלונות במהלך החגים ושפע של בגדים מפוארים, ארנקים, מוצרי איפור ונעליים (הנעליים!). אבל מה שאנחנו אוהבים ביותר על חנויות כלבו הם אגרסיבי קוסמטיקה נגד אנשים. בכל פעם שאנחנו נכנסים לחנות הכלבו הנרי בנדל, אנחנו מתלוננים על ידי קנאה של אנשים מטופחים לגמרי, ושואלים אם אנחנו רוצים לנסות את החדש הזה או אחר.

זה מזכיר במעורפל שוק גבול מקסיקני, עם ילדים שהביאו את הצ’יקלים והספקים כשהם מעיפים פונצ’ו, שמיכות ובובות.

אז איך לשרוד כאשר אתה צריך להרים שאנל או איזה מוצר יופי אחר לא נמכר ספורה או בבית המרקחת המקומי שלך? יש כמה מצוות אתה צריך לדעת…

No.1: לדעת איש מכירות קוסמטיים שלך

לא משנה איפה אתה קונה, בין אם זה בחנות כלבו או בספורה, המטרה של המכירות היא למכור לך 100 $ בשווי של מוצר שאתה לא יודע שאתה צריך, על פי קארה פיליפס, במאמר ניוזוויק שלה שש סודות מכוערים של מונה קוסמטי. פיליפס עבדה 7 שנים על דלפקים קוסמטיים בניו יורק לפני שקיבלה את התואר והחלה את הקריירה העיתונאית שלה.

מה אומרים לך על הדלפק הוא בדרך כלל הרבה שיווק mumbo-jumbo, אז לזכור את זה. רבים מאמני האיפור מקבלים הכשרה במכירות, אבל למעשה לא יודעים הרבה על החומרים או איך הם באמת עובדים, אומר פיליפס.

אבל לא כל אנשי המכירות הם בדם קר. אני יכול בדרך כלל לזהות את האנשים המעוניינים רק לבצע מכירה. כאשר אני צריך לקנות משהו בחנות כלבו, אני מרגיש את אנשי המכירות ולתת את העסק שלי לאלה שאני לפתח יחסי קרבה עם. אל תהסס לספר למישהו שאינך בוטח בו שאתה “רק מחפש”, אמרה אליסון אליוט, מאפרת ספורה בניו יורק, שהתראיינה למגזין “Allure”.

כדי לגרום לך לקנות מוצרים אלה, איש המכירות עשוי לנסות להביא אותך לכיסא. אתה עשוי להיות סיפר על מוצר חדש או ביקש לנסות קצת אייליינר. Salesperson עשוי להציע לך לשבת על מנת לנסות מהר. כפי שהיא עושה את זה אייליינר, היא תשאל אותך על העבודה שלך ואת הדבר הבא אתה יודע שזה 15 דקות ו 15 מוצרים מאוחר יותר והיא מסירת לך מראה להסתכל על הפנים שלך חדש. עלות של כל אותם מוצרים אם אתה אשמה לתוך קונה אותם: $ $$$.

אתה יכול להרגיש כאילו אתה עשה את החבר הכי טוב, אבל זכור, אנשי מכירות אלה מאומנים לעשות חברים חדשים הכי טובים בכל יום.

חוק מס ‘2: הימנע קוסם שעה קוסמטיקה התנועה

סופי שבוע ואחרי העבודה הם הזמן העמוס ביותר עבור קוסמטיקה הדלפק. אם אתה באמת רוצה לנסות בצל צללית חדש, להימנע קווים ארוכים ומחכה על ידי הולך במהלך off-times. לדברי אליוט במגזין Allure, הזמנים הפחות עסוקים הם ימי שני, שלישי וימי חול בין השעות 14:00. ו 4 p.

חוק מס ‘3: לדעת כמה אתה מצפה להוציא לפני שאתה מתקרב

כעורך היופי להוט לנסות מוצרים חדשים, אני פראייר לאיש מכירות קשוח במעיל מעבדה שנראה כי הוא יודע על מה היא מדברת (פיליפס אומר שאנשים של קליניק לובשים מעילי מעבדה כי הם יוצרים הילה של מומחיות).

כשאני נוסעת לשדרה החמישית של סאקס, אני לא שטויות ואני הולכת ישר אל הדלפקים, מבקשת את המוצרים שלי ואז יוצאת משם. לפעמים אני עושה שיחת חולין ולשחרר את העורך היופי דבר, מה שמוביל להיות מוצגים דברים חדשים ללא ציפייה כי אני קונה את זה (כולם יודעים סופרי היופי לקבל דברים בחינם כל הזמן).

אם אתה מגדיר לעצמך תקציב עבור איפור הדלפק, תוכל להבטיח לך לא לצאת עם חבורה של מוצרים שאתה לא מצפה לקנות.

מס ‘3: שמור על עצמי על עצמך

אם אתה לא יודע דבר על איפור או מוצרי טיפוח, להיות זהיר מה אתה מודה. אם אתה אומר לא נכון salesperson אתה לא יודע כלום על רטינואידים, אתה יכול להיות יעד קשה למכור, אומר אליוט ב Allure.

מס ‘4: לדעת כיצד לבדוק בבטחה מוצרים

הדלפקים הקוסמטיים בספורה ובחנויות הכלבו הגדולות יכולים לחוש בקטריות.

כדי להגן על עצמך מפני דברים רעים (חושב ורוד עין הרפס), לשחק לפי הכללים האלה כללי:

 • מוצרים בצורת אבקה (eyeshadows, סומק, אבקות לחץ) הם לפחות הסיכוי להכיל מזהמים. גרד את אבקת כדי להגיע לשכבה התחתונה אם יהיה צורך, אבל להיות מנומס על זה.
 • הימנע בדיקות מבריק שפתיים. עבור שפתון, לקחת Q- טיפ ולשפשף אותו לאורך הבסיס של המקל.
 • בחנו את הספינות והעיפולים על היד, לא את העיניים.
 • לעולם, לעולם לא לבדוק את המסקרה על הדלפק, אפילו עם היזמים freebie.
 • מבחן קונסילר וקרנות על הצוואר.

חנויות כלבו רבות, כולל ספורה, מציעות מדיניות החזרה נדיבה אם מוצר שניסיתם לא מגיע בסופו של דבר לטעמך. תמיד לשאול אם אתה לא בטוח במאה אחוז על רכישה. ושמור את זה בחשבון אם אתה מרגיש שיש לך suckered לתוך רכישה גדולה שאתה לא מצפה.

מס ‘5: חנות כלבו מוצר זה יש אחות מרקחת

כאשר אתה קונה בחנות כלבו מהודרת, דבר אחד שיש לזכור הוא כי יש רק עשוי להיות שווה ערך מרקחת כי חנות כלבו מהודר, קרם או אבקה.

לדברי המו”ל לשעבר של כתב העת ועורך היופי אנדריאה ק ‘רובינסון בספרה, “זרוק את הברק”, “תאגידי יופי גדולים מחזיקים בבעלותם או מורשים מספר מותגים במגוון רחב של נקודות מחיר”. לדוגמה, קבוצת לוריאל מחזיקה את מייבליין, לוריאל פאריס ולנקום. Procter ו גמבל עצמו CoverGirl, מקס פקטור, ו- SK-II. חברות אסתי לאודר משלו בובי בראון, קליניק, לה מר, מאק, אסתי לאודר (כמובן) ו Smashbox.

מה זה אומר? ובכן, זה אומר כי חברות אלה בדרך כלל יש אחד מעבדה מחקר המפתחת איפור, שיער ומרכיבים טיפוח העור כי החברה מכן משתמשת על פני המותגים שלה רבים מן יוקרה לבית מרקחת. ההבדל העיקרי פעמים רבות במחיר הוא אריזה, אומר רובינסון.

אז לפני שאתה קונה את זה קרם נס או צללית, לשקול את המקור. אולי אתה יכול למצוא בדיוק כמו מוצר טוב בבית שלך Rite-Aid המקומי עבור $ 30 פחות.

מס ‘6: אתה Shalt לקנות לפחות 2 פריטים

אם לתזמן פגישה איפור עם אמן איפור, לצפות לשלם 45 $ על התייעצות / מהפך.

זכור כי דלפקים רבים מציעים מהפך חינם. אתה לא צריך לקנות משהו אם אתה רק לנסות פריט או שניים על הדלפק, אבל עבור מהפך מלא את הכלל שבשתיקה, על פי פיליפס, היא כי אתה צפוי לקנות כמה פריטים. אם לא, אתה עלול להפוך את האויב מחוץ לחבר החדש הטוב ביותר שלך. זכור, היא או הוא עובד על הוועדה ולא קונה משהו שווה ערך של השארת שום טיפ למלצרית על 100 $ הכרטיסייה.

No Replies to "5 עצות כדי להימנע מקבלת הנחה על הקוסמטיקה מונה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 78 = 83