17 יופי “פגמים” וכיצד לתקן אותם – insightyv.com

17 יופי “פגמים” וכיצד לתקן אותם

Friday
של 18

בעיות יופי אנשים להתלונן על & איך לתקן אותם

jennifer-gray-nose-pictures.jpg


ג ‘ניפר גריי מראש האף עבודה שנים מאוחר יותר, לאחר האף עבודה.
משמאל: פיטר קארט ארכיון / Getty תמונות; מימין, איתן מילר / Getty תמונות

אתה לא צריך ללכת מתחת לסכין כדי להסוות את “פגמים”. במאמר זה, אני חולק 17 של הגדולים “פגמים יופי” נשים להתלונן על ואיך לתקן אותם עם כמה swipes של איפור – ושינוי אפשרי של היחס.

לכל אישה יש תכונה פנים שהיא רוצה לשנות. השחקנית ג’ניפר גריי מ”ריקוד מלוכלך “(בתמונה למעלה) שנאה את האף שלה כל כך הרבה, אז היא קיבלה עבודה באף. מיליונר השדכנית פאטי סטנגר יש לה שורה של ניתוחים פלסטיים שבקושי זיהיתי אותה כאשר החלה העונה החדשה שלה. השינוי הברור ביותר הוא הסנטר הרך שלה, שהוא עכשיו די זווית. תראה למה אני מתכוון בשקופית 10.

הרבה מהדברים שאנחנו הכי שונאים את עצמנו הם מה שהופך אותנו ייחודי. ידידי הבריטי היקר אביגיל הציגה זאת לפני שנים, כאשר הודתה שהיא אוהבת אף חזק על הפנים. “אף חזק הוא פשוט הרבה יותר … מעניין, “אמרה. הם מוסיפים אופי למה שיכול להיות פנים אחרות.

ג’ניפר גריי אולי תסכים איתה עכשיו. אחרי שעשתה את האף שלה, הקריירה שלה הסתיימה כבר כמה עשורים. למה? עם “האף המושלם” שלה היא התערבבה מיד ולא בלטו עוד.

אז הנה לחבק את “הפגמים” שלנו וללמוד לאהוב אותם. אני אראה לך איך. תמשיך לקרוא…

02
של 18

“יש לי אף ענק”

חלואה Kardashian with ombre hair color


חלו קרדשיאן עם צבע שיער אודברי.
תמונות מאת איתן מילר / גטי

אם יש תכונה אחת נשים מתלוננות על הכי הרבה, זה האף. בין אם אתה חושב האף שלך הוא שמן מדי, ארוך מדי או עקום מדי, רוב הסיכויים שאתה כבר קולני על זה. אבל מתברר האף הוא תכונה פנים קל לתקן בלי לקבל עבודה באף. עם רק כמה מטאטא של ברונזה עט סימון, אתה יכול להערים על העין ולהפוך את האף שלך רזה יותר. את נס נקרא “contouring” ו “הדגשת”.

במאמר זה, כיצד להפוך את האף רחב להופיע מדלל, אני אראה לך בדיוק איך לעשות את זה. אם האף שלך ארוך מדי, אתה יכול גם להשתמש כמה עצות איפור כדי להפוך את אורך פחות ברור. גלה כיצד כיצד להפוך את האף הגדול נראה קטן יותר עם איפור.

כיצד לשנות את הגישה שלך על האף שלך:

התלונה: “אני שונאת את האף, זה גדול מדי בשביל הפנים שלי”.

שינוי היחס: “האף שלי חזק, לא גדול, זה מבדיל אותי מאחרים ומוסיף אופי אל הפנים שלי”.

03
של 18

“יש לי עיניים ברדס, עפעפיים שלי פשוטו כמשמעו נעלמים”

שַׂחְקָנִית Helen Hunt


השחקנית הלן האנט.
קווורק דינג’סיאן / גטי

עיניים ברדס היא דרך לתאר עפעפיים שאינם חלקים ונראים לעין, אבל נראה שיש להם מכסה המנוע. העיניים האלה יכולות להיראות קטנות ונשים עם עיניים ברדס יכולות לתהות איך הן יכולות להפוך את העיניים לבלוט בלי לקבל eyelift.

בין אם נולדת עם עיניים ברדס טבעי או שיש לך אותם עכשיו כתוצאה של תהליך ההזדקנות הטבעי, יש דרכים להפוך את העיניים שלך להתבלט. 

  1. אל תשתמש בצללית כהה. במקום זאת, בחר בינונית עד אור תערובות של צבע. צללים כהים יהיה הפסקה נוספת העיניים שלך, על פי איפור בובי בראון.
  2. כאשר הבטנה העיניים, להשתמש רוחב שבץ זה גלוי כאשר העיניים פתוחות.
  3. להוציא את העיניים עם ריסים מלאכותיים או ריסים הרחבות. לכל הפחות, סלסול ריסים וליישם לפחות 2 מעילי מסקרה.
  4. שחק את הפה עם צבע שפתיים מדהים.

למידע נוסף על למעשה מסתיר עפעפיים נופלים כתוצאה של גיל כיצד לכסות Droopy עפעפיים ללא ניתוח.

כיצד לשנות את הגישה שלך על העיניים שלך ברדס:

התלונה: “אני שונאת את העיניים, אני לא יכולה להתאפר ואני תמיד נראית עייפה”.

שינוי הגישה: “העיניים שלי מסתוריות, ולכן הן סקסיות, הן עיניים של חדרי שינה, והן גורמות לי להיראות אינטליגנטית, וכמובן אני”.

04
של 18

“השפתיים שלי רזות מדי”

אִשָׁה with thin lips

תמונות

אם יש לך שפתיים קטנות, דק אתה יכול לגרום להם להיראות מגושם פשוט על ידי לבוש שפתיים. אבל עבור חובב איפור אמיתי, יש טריקים מדהימים שאתה יכול לעשות כדי להפוך את השפתיים הדקיקות שלך נראה הרבה יותר מלא. (התוצאות בתמונה זו אינן מובטחות.

קבל את סקופ מלא כיצד להפוך את השפתיים להופיע Plumper.

כיצד לשנות את הגישה שלך על השפתיים שלך:

התלונה: “שפתי כל כך רזות, הן נעלמות בפני”.

השינוי בגישה: “השפתיים הדקות הן סקסיות להפליא, נכון, דמי מור, בנוסף, אני יכול להשליך אותן עם קצת מבריק.”

05
של 18

“יש לי פנים עגולות, בייבי”

ג 'ניפר Lawrence has a naturally round face


ג’ניפר לורנס.
ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

אם יש לך פנים עגולות באופן טבעי, אתה יודע שאתה בחברה טובה. כמה מן היופי המפורסם ביותר של היום שלנו בעבר יש פרצופים עגולים. אם אתה רוצה להמעיט את העגלגלות של הפנים שלך, אתה יכול לנסות להביא את עצמות הלחיים שלך עם ברונזה. ראה כיצד ליצור עצמות לחיים באמצעות איפור.

זכור כי יותר מדי איפור יכול להיראות מזויף מנסה להיות מישהו שאתה לא מושך לעתים נדירות. אני מרגיש שזה תמיד הכי טוב לאמץ את היופי הטבעי שלך. אז אם יש לך עיניים מדהימות, לשחק אותם עם איפור. יש שיער נהדר, לקבל תסרוקת מחמיאה שמתאים הפנים עגולות שלך. ראה תסרוקות על פנים עגולות: 20 הקיצוצים המחמיאים ביותר.

כיצד לשנות את הגישה שלך על הפנים עגולות שלך:

התלונה: “אני חוששת שפני העגולים גורמים לי להיראות שמנה”.

השינוי בגישה: “לחלק מהנשים הכי מדהימות בעולם יש פנים עגולות, אני מחבקת את צורת הפנים שלי, זה עושה אותי ייחודית ואם אני בטוח בפנים, זה ייראה למראה החיצוני שלי וימשוך אלי אנשים טובים .

06
של 18

“העור שלי הוא סופר חיוור”

אמה Stone


אמה סטון.
סטיבן לובקין / גטי

עור בהיר מאוד, חרסינה, מעורר קנאה בכל התרבויות – במיוחד באסיה שבהן נשים מוציאות מיליארדי דולרים על קרם העור (לקרוא על זה כאן). בארצות הברית ובמדינות אירופאיות מסוימות, עור שזוף נערץ לפעמים ונשים משליכות את עצמן על קרם שיזוף מזויף, מתרססות בעצמן בסלוני שיזוף (או אופים בעצמן, וזה סיכון נורא לסרטן) ומברשת על ברונזים.

אם יש לך עור חרסינה, אני ממליץ EMBRACING IT. חשוב לך להיכנס להרגל צעיר של לובש sunscreen כל יום גשם או לזרוח כי העור שלך הוא רגישים ביותר את ההשפעות המזיקות של קרני השמש.

כאשר מדובר באיפור, אתה רוצה לבחור את היסודות הבהירים ביותר או לחות כהים רק כדי לכסות את כל האדמומיות או כתמים לא אחידים. לעולם אל תנסה לבחור בסיס גוון כהה יותר כדי לתת לעצמך “שזוף” – זה נראה מזויף. סומק ורוד בהיר הם הטובים ביותר עבורך, להימנע חומים, ולהתרחק ברונזר חום, העור שלך ייראה רק מלוכלך, על פי איפור בובי בראון.

כיצד לשנות את הגישה שלך על העור החיוור שלך:

התלונה: “העור שלי חיוור כמו רוח רפאים, נמאס לי”.

השינוי בגישה: “העור של פלר מבוקש על ידי נשים בכל העולם שמבלות מיליארדי דולרים בניסיון להתאים את עור הפנים שלי, העור שלי לא חיוור, זה חרסינה וזה נראה נהדר בניגוד לעיניים ולשיער יש לי מזל גדול שנולדתי עם צבע העור המדויק הזה, לא הייתי משנה שום דבר “.

07
של 18

“יש לי יותר מדי נמשים”

דוֹן't cover up those freckles


אל תכסה את הנמשים האלה.
אייקוניקה / גטי

אני אוהב את הציטוט הזה שראיתי במגזין “גלמור” לפני שנים: “ללבוש בסיס כדי לכסות נמשים, זה כמו להסוות את התחת החמוד”.

כמה נשים וילדות עם נמשים מנסים לכסות אותם עם בסיס עבה. לא! נסה לאמץ נמשים שלך וללמוד לאהוב אותם. נמשים להפוך אותך ייחודי וקבלת אותם יעשה אותך יפה יותר. אחרי הכל, זה כמעט בלתי אפשרי לכסות נמשים ללא השגת “פנים העוגה”. (ראה כיצד להימנע עוגת פנים).

במקום לכסות את נמשים שלך, תן להם להראות דרך עם קרן אור או קרם לחות אפילו את צבע העור. אתה יכול להשתמש ברונזר כדי לסיים את המראה שלך.

כיצד לשנות את הגישה שלך על נמשים שלך:

התלונה: “אני כל כך משועממת עם הנמשים האלה, הם היו איתי לנצח”.

השינוי בגישה: “הנמשים הפרידו ביני לבין כל אישה אחרת שאני מכיר, אנשים אומרים לי שהם מקסימים ואני מאמין להם.

08
של 18

“מעולם לא לבשתי Braces, אבל אולי אני צריך”

ונסה Paradis, Johnny Depp's ex, has crooked teeth


ונסה פרדיס, לשעבר של ג’וני דפ, יש שיניים עקומות.
ברטראנד רינדוף פטרוף / גטי

אם השיניים שלך מפריעות לך, לא מביאים אליהם תשומת לב עם שפתונים מודגש. במקום זאת, להתמקד בהפיכת העיניים שלך נראה מדהים ככל האפשר.

ברזים ברורים הופכים למגמה ענקית בקרב מבוגרים עם שיניים עקומות. והם הופכים לזולה יותר.

האם יש לזכור כי פער השן הקדמי אלה ונסה פרדיס, בתמונה כאן, יכול להיות מאוד סקסי. אולי אתה לא רוצה לתקן את זה.

כיצד לשנות את הגישה שלך על השיניים:

התלונה: “השיניים שלי בלגן, אני שונאת אותן”.

השינוי בשינוי: “השיניים שלי לא מושלמות, אבל מי הן, הן מעניינות אותי, וחוץ מזה אני תמיד יכול לתקן אותן”.

09
של 18

“העיניים שלי הן Ginormous, הם להשתלט על הפנים שלי”

אנג'לינה Jolie


אנג’לינה ג’ולי.
ג ‘ייסון קמפין / Getty תמונות

אם יש לך עיניים גדולות באופן טבעי, יש לך מזל. אתה רוצה להפוך את העיניים שלך מוקד הפנים שלך על ידי משחק את צבע העין שלך. עיניים כחולות נראה הכי טוב בזהב וגוונים של חום. בחר חולצות כחולות ושמלות כדי להפוך את העיניים שלך באמת להתבלט, אבל זה הכי טוב לא לשים צללית כחולה או אניה על עיניים כחולות. אם יש לך עיניים חומות ענק, אתה יכול לברוח עם צבעים jeweled אם אתה רוצה לעשות משפט. אחרת, החומים הם הימור טוב. עיניים ירוקות נראית מדהימה עם זהב וצהובים.

כלל אצבע אחד: לעולם אל תנגן את השפתיים ואת העיניים. אם אתה עושה את העיניים שלך מוקד, לשמור על השפתיים שלך ואת שאר האיפור שלך מאופק. גלה מדוע לשחק את העיניים או את הפה?

כיצד לשנות את הגישה שלך על העיניים הגדולות שלך:

התלונה: “העיניים שלי כל כך גדולות שהן בולטות לי מהפנים”.

השינוי בגישה: “איך אני יכול להתלונן על עיניים גדולות, כשנשים בכל העולם היו רוצות שיהיו להן עיניים גדולות יותר, העיניים שלי בולטות, הן גדולות ויפות ואני לא צריך לרסן אותן באיפור לעמוד הַחוּצָה.”

10
של 18

“העור מתחת לסין שלי מתחיל לשקוע”

AOL Build Presents - Patti Stanger From The WE TV Series: 'Million Dollar Matchmaker'

אסטריד סטאוויארז / תורם / Getty Images

ככל שאנו מתבגרים, אנו עשויים להתחיל להבחין בשינוי גדול שמתרחש מתחת לסנטר. ואני לא מדבר על צמיחה מופרזת של שיער הסנטר. אתה יכול לפתח תרנגולי הודו או שאולי אתה מבחין תוספת לא רצויה של הסנטר נוסף. כך או כך, ייתכן שתרצה להסתיר מה קורה מתחת לצוואר כמו מיליונר השדכנית פאטי סטנגר, בתמונה כאן בשנת 2008 וב 2014 כמובן עשה.

אתה יכול לראות מנתח פלסטי ויש לי lipo מתחת לסנטר שלך או מתיחת פנים, אבל אם אתה לא רוצה לבזבז את הכסף או לסבול ניתוח, יש דרכים זולות כדי להסתיר את העור השקוע ואת הצוואר קרפ.

בדוק את הטיפים האלה ועוד הרבה יותר ב Loose Skin? 4 טיפים כדי לסחוב עור סגיגינג.

כיצד לשנות את הגישה שלך על הסנטר שלך:

התלונה: “אני מסתכלת במראה וכל מה שאני רואה זה הסנטר הכפול הזה”.

השינוי בגישה: “אנשים לא ממש מבחינים בסנטר שלי, למה העיניים שלי הן התכונה הכי טובה שלי, יש לי אף מדהים, השפתיים שלי סקסיות והביטחון שלי מנצח את כולם”.

11
של 18

“יש לי צלקות שנותר מן אקנה בגיל העשרה”

אִשָׁה looking in mirror at skin

Stockbyte / Getty תמונות

אתה יכול להסוות pockmark או צלקת קעור על ידי שימוש במברשת זווית טבול קונסילר כי הוא גוון בהיר יותר צבע העור שלך. ממלאים את מרכז pockmark מבלי לעבור על הקצוות ולאחר מכן אבק העור עם אבקת שקוף. אם הצלקת היא הרים, להשתמש קונסילר התואמת את גוון העור שלך ללטף את הצלקת עם קונסילר, הגדרת קונסילר עם אבקה.

לקבלת מידע נוסף על תיקון acne scars עם לייזרים, ראה כיצד לכסות אקנה scars.

כיצד לשנות את הגישה שלך על הצלקות שלך:

התלונה: “יש לי את העור הגרוע ביותר אי פעם”.

השינוי בגישה: “עכשיו כשאני יודע איך לכסות את הצלקות האלה כדי להפוך אותם פחות בולטים, הם בכלל לא מטרידים אותי, ובנוסף הם חלק ממה שאני ואני לא מישהו שהגדיר את הצורה העור שלי בפנים “.

12
של 18

“יש לי IMAX המצח”

מינה Suvari


מנשה סובארי.
פרדריק מ. בראון / גטי

יש לי מצח גדול. בחור פראט בקולג ‘אמר לי פעם שיש לי מצח של IMAX. אתה לא שוכח דברים כאלה. בכל אופן, אני כבר הסתדרתי עם זה ולהסתיר את זה עם המפץ המדהים ביותר בצד, אבל אם יש לך שיער זה אורך אחד ואתה מושך אותו בחזרה, אתה יכול downplay מצח גבוה באמצעות ברונזה.

גלה בדיוק איך ב Downplay גבוה המצח.

כיצד לשנות את היחס שלך על המצח הגדול שלך:

התלונה: “המצח שלי לוקח חצי מהפנים שלי”.

השינוי בגישה: “כולם יודעים שמצחים גדולים הם סימן של אינטליגנציה, וחוץ מזה, פאות מטושטשות בצד נראים לא ייאמן עליהם, נשים עם קו שיער נמוך לא יכולות ללבוש פוני כמו שאני יכול, ופוני הם כל כך סקסיים!”

13
של 18

“שמתי לב קווים הופכים חרוט על הפנים שלי”

אִשָׁה looking in mirror at lines on face

פוטודיסק / Getty תמונות

אנשים שואלים אותי כל הזמן אם יש איזה קרם שהם יכולים לקבל בבית המרקחת כי יהיה להחזיר את הידיים של הזמן. אין. אבל מרשם ויטמין A משחות, באופן כללי, לעשות עבודה נהדרת של מחיקת קווים עדינים קמטים.

קרא עוד על Retin ב איך להשתמש Retin- אחרים & רטינואידים בבטחה את הסוד של מוצרים אנטי אייג ‘ינג: דבק עם זה.

אם אתה באמת רוצה להיפטר אלה קמטים, אתה יכול לשקול מתיחת פנים חלקית, לייזרים, בוטוקס או חומרי מילוי. קרא עוד על הליכים אלה במאמר מעמיק שלי, כיצד לתקן קמטים עמוקים: 5 תיקון קמטים אתה יכול לקבל במשרד של הרופא שלך.

באשר טיפים איפור כדי להסוות את הקווים הדקים, לבדוק כיצד להסוות קמטים על הפנים שלך.

כיצד לשנות את הגישה שלך על הקווים שלך קמטים:

התלונה: “אני נראית כל כך זקנה!”

השינוי בגישה: “אני נראית די טובה לגילי ומרגישה צעירה יותר ממני, כל הקמטים והקמטים האלה זכו על פני חיים נפלאים מלאים צחוק וחוויות מדהימות”.

14
של 18

“העיניים שלי זעירות בלי איפור”

אִשָׁה with tiny eyes

פייר בורייר / גטי

הדרך הטובה ביותר לפתוח את העיניים ולהפוך אותם פופ הוא סלסול הריסים שלך. לקבלת תועלת נוספת, לחמם את סלסול רצועה עם מייבש מכה במשך 3 שניות ולאחר מכן תלתל הריסים שלך. הקפד לבדוק את המתכת על הזרוע הראשונה, אז אתה לא לשרוף את המכסה. ואז להחיל כמה מטאטא של מסקרה על הריסים החדשים שלך מסולסל.

אם הריסים שלך לא עבים כמו עבות כמו שהיו פעם אתה יכול לקבל הרחבות לאש בסלונים מסוימים. זה די יקר, אבל שווה את splurge, אם אתה רוצה להיראות נהדר לאירוע גדול. אתה יכול גם לשחק עם ריסים שקר. אבל להחיל ריסים בודדים ולא כל אורך של ריסים שקר. זה ייראה טבעי יותר.

ראה כיצד להשתמש ריסים ריס וכיצד ליישם ריסים ריסים.

כיצד לשנות את הגישה שלך על העור החיוור שלך:

התלונה: “העיניים שלי כל כך קטנות, הן נעלמות בפני”.

השינוי בגישה: “כל מה שאני צריך זה קצת איפור והעיניים שלי כבר לא כל כך קטנות”.

15
של 18

“עזרה, יש לי רע תחת עין עיגולים”

אֵיך to fix dark eye circles


כיצד לתקן עיגולי עיניים כהים.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

בעיה גדולה עם נשים מבוגרות (למעשה נשים בכל הגילאים) נוטה להיות מעגלים וחושך שיכול לצוץ מתחת לעיניים. אלה נוטים להחמיר עם הגיל. הדרך הטובה ביותר כדי לכסות את אלה היא להשתמש עשיר תחת עין קרם בלילה ואת אחד קל יותר במהלך היום. אתה רוצה להשקיע מתקן ב או ורוד או אפרסק גוונים כדי לכסות את עיגולים כהים. על זה, להחיל בסיס קונסילר צהוב מבוסס.

ראה יש לי עיגולים כהים מתחת לעיניים. האם יש דרך להיפטר מהם? מה גורם תחת עיגולי עיניים? לקבלת מידע מפורט יותר.

כיצד לשנות את הגישה שלך על מעגלים תחת עין שלך:

התלונה: “אני שונאת את עיגולי העין שלי, אני תמיד נראית כאילו לא ישנתי”.

השינוי בגישה: “אז יש לי עיגולים מתחת לעיניים, זה לא מגדיר אותי, זה יכול להיות מכוסה באיפור הנכון, אם הייתי רוצה להוציא כסף, הייתי יכול לקבל אותם עם לייזרים, אבל אני מעדיף להוציא את הכסף שלי בחופשה “.

16
של 18

“הדפדפנים שלי הם גם ביישנים”

א woman has her eyebrows threaded at the Designer Couture Trunk Show hosted by Noelle Reno at The Collection in London, England.


אישה מחזיקה את גבותיה בתא המטען של “מעצב קוטור” בהנחיית נואל רינו באוסף בלונדון, אנגליה.
טים ויטבי / Getty תמונות

גבות בושי הם ממש חם שוב על השטיח האדום. אבל אם אתה שונא את שלך, אני ממליץ לך לקבל את הגלים שלך נעשה באופן מקצועי. שום דבר לא פוקח עיניים כמו ריסים מסולסלים וגבות מסודרות. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך שעווה או השחלה כל כמה שבועות, להשתמש בעבודתו של מקצועי כמפה עבור tweezing שלך. פשוט לקטוף את השערות תועה כי לגדול בין tweezing מקצועי או שעווה. ראה כיצד לקטוף את הגלים שלך לקבלת הדרכה.

כיצד לשנות את הגישה שלך על הגבות שלך:

התלונה: “הגבות שלי כל כך עבותות!”

השינוי בגישה: “ראית את השטיח האדום האחרון, הגלים הבושמים תמיד עושים קאמבק, ואם אני באמת שונא אותם, אני יכול לתפוס זוג מלקחיים.

17
של 18

“כשאני מחייכת, אני שמה לב שיש לי טון של קווים סביב העיניים שלי”

אִשָׁה with lines around eyes

תמונות סטון / גטי

מכיוון שאנו יודעים קרמי עיניים לא תמחק את קווי החיוך שלך, אז מה? במילה אחת: בוטוקס. ניסיתי את זה. זה עובד. הרופא מזריק בוטוקס לתוך השורות שלך בעצם מקפיא אותם. אתה עדיין יכול לחייך ולצחוק, אבל אתה תבחין את השורות שהיו כל כך עמוק כבר לא עמוק. אתה יכול גם למלא אותם עם מילוי (קרא עוד על אלה בסודות הוליווד למראה צעיר).

אני מבין את המחט לא עבור כולם. אם אתם מחפשים לתקן לא פולשני, יש כמה דרכים אחרות כדי להסתיר אותם או להפחית את הסימנים מהם. גלה כיצד ב 7 דרכים להסתיר רגליים של עורב.

כיצד לשנות את היחס שלך על רגליים של עורב:

התלונה: “אני מחייכת ופני פורצים בקמטים”.

השינוי בגישה: “הרגליים של העורב שלי ממש די סקסי אם חושבים על זה, אחרי הכל, אני הרווחתי אותם במשך כל החיים של צחוק, איך זה יכול להיות דבר רע ואם אני רוצה לתקן אותם, אני תמיד יכול לקבל בוטוקס. “

18
של 18

“יש לי עכביש ורידים והם מכוערים”

אִשָׁה with spider veins

E + / Getty תמונות

עכביש דליות ורידים יכול להיות מכוער, אבל אם יש לך אותם אתה בחברה טובה. רוב הנשים עם הגיל לפתח כמה ורידים ברגליים שלהם. אתה יכול לגרום להם להסיר מקצועית. אתה יכול גם לכסות אותם עם קונסילר. גלה כיצד כיצד לכסות צלקות, עכביש ורידים או דליות ורידים.

כיצד לשנות את הגישה שלך על ורידים עכביש שלך:

התלונה: “הרגליים שלי מכוסות בקווים סגולים!”

השינוי בגישה: “הו, יש לי כמה קווים סגולים על הרגליים כמו רוב הנשים בגילי, אני יכול פשוט ללבוש חצאיות ארוכות יותר, וגם האישיות שלי כל כך גדולה, אף אחד לא יבחין בהן”.

No Replies to "17 יופי "פגמים" וכיצד לתקן אותם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.