אשתו של המאהב שלי בסדר עם הרומן שלנו – insightyv.com

אשתו של המאהב שלי בסדר עם הרומן שלנו

מונה היקרה,

נפלתי ללא תקווה מאוהבת באדם אחר. אשתו יודעת ותומכת מאז ההלם הראשוני. למעשה, היא חושדת בכיוון שלו במשך זמן רב. היא גם באמת מחבבת אותי כי אני בחור הגון עם עבודה טובה ואחראית מאוד – חבר טוב אני מניח…

אני חושד שגם הבחור הזה אוהב אותי, אבל הוא טיפוס “גבר גברי” טיפוסי ויש לו בעיה לדבר על הרגשות שלו עם מישהו. האישה הפכה לסודנית, והיא אומרת שהנישואים שלה דומים יותר ל”חברים הכי טובים שיש להם יתרונות “.

מה קורה כאן? אני מתלבש עם הבחור הזה, ואשתו כנראה רוצה לדחוף אותנו יחד. היא גם הצהירה כי היו לה כמה חוויות חד מיניות משלה. היא באמת די נחמדה על זה, אבל אני חושב שהיא קצת מקנא וחסר ביטחון.

מה עלי לעשות כאן? הם אומרים שהם לא רוצים שאני אלך, אבל אני מקבל אותות מעורבים כאלה. הלב שלי נשבר ואני לא יודע איך לגרום לעצמי להרגיש טוב יותר ולהתאים. אני רוצה להיות החבר של החבר הזה גם כן, וזה נראה קצת קשה לי למצוא את המילים לספר לו כמה אני לטפל בו … אני לא רוצה לשבור את הנישואים, אבל הייתי בטוח להיות קרוב יותר הבחור הזה. אתה חושב שזה אפשרי?

-ג’ֵק

ג ‘ק Brokeback יקר,

אני לא יכול לחכות עד הימים שבהם המאמר תגובות הבלוג מוחלפים על ידי תגים קוליים.

אז אתה יכול לשמוע את קולקטיבית “אה ?!” המצב שלך הוא כנראה שידול מן האנשים לקרוא את זה עכשיו.

כולנו רגילים לשמוע על האישה הזועמת, הזועמת, הבעל המוליך שולל, והאדם השני מחכה לשבת על הקווים הצדדיים; אך לעתים רחוקות אנו רואים אישה תומכת הפתוחה לנישואים מעורבים. המחשבה על כך עלולה לבלבל את הרומנטיקה חסרת התקווה בכולנו.

המושג של נישואים מעורבים, שבו שותף אחד הוא הומו, הוא לא נדיר כמו שאנחנו יכולים לחשוב. לדברי הפסיכותרפיסט ג’ו קורט, נישואים מעורבים הם “אמיתיים, אם כי הרבה יותר סביר לפעול מתחת לאדמה”. קורט מודה, “הם יכולים, ולעשות, לעבוד טוב עבור זוגות מסוימים”, אבל מזהיר, “מה אני לא תומך הן נישואים מעורבים כי הם שקועים בסודיות, וכך גם היחסים האלה פועלים בדרך כלל.”

רומן האהבה שלך, לעומת זאת, נמצא בחוץ. זה אפשרי כי אשתו באמת בסדר עם הרעיון שלך ושל בעלה עושה את נפילה עשב לזרוק; עם זאת, זה גם אפשרות אמיתית מאוד כי הרגשות שלה לא פיתחו עדיין.

היא עדיין עלולה להיות בהלם והוא עדיין יוצא – שכולנו יודעים הוא תהליך.

אתה אומר שהאישה נראית קצת קנאית וחסרת ביטחון? רגשות אלה רק יתחילו להיות אינטנסיביים יותר כמוך ואת הרגשות של בעל מתחיל לסחוט אותה החוצה. אני יודע שזה נראה מוזר שהיא מנסה לדחוף אותך גם יחד, אבל לקחת את המחוות שלה ערך נקוב.

היא לא הסופרת שאתה חושב שהיא!

זכור את הקלישאה, “שמור את האויבים שלך קרוב יותר לחברים שלך”? אני לא מציע שהיא תצליח להשיג אותך, אבל בעצם גנבת את החברים הכי טובים שלה או לא. היא יודעת שהוא הומו או דו, וכנראה גם סקרנית. עכשיו היא מנסה לנגן את כל זה ולראות לאן היא נכנסת.

זה ההבדל בין גברים לנשים. בזמן שאתה חושב על הבטן הצעצוע של הבחור שלך, היא מחשבת את הצעד הבא שלה. אם היא לא תראה ניצחון (או פשרה) שיגרום לה אושר עלי – היא תנקוט פעולה מתחמקת … בסופו של דבר. נהל את הציפיות שלך. האישה עשויה להיות בסדר עם המצב עכשיו, אבל זה יכול להשתנות מהר מאוד.

יש אינספור תרחישים אפשריים: אתה רוצה אותו; אולי תרצה את שניכם; היא אולי רק רוצה אותו; ויתכן שהוא לא יודע איזה ערימת שחת הוא רוצה.

בחוויות שלי, יחסים תלת-כיווניים (חיבורים או היכרויות) תמיד נראים כמו רעיון טוב ופשרה עד שהרגשות הופכים לבלתי נמנעים לאורך זמן. אם היא מרגישה כאילו היא סחוטה החוצה, בסופו של דבר היא תרוץ והוא עלול ללכת איתה על ההנחה כי אהבתה מבוססת יותר משלך.

שמור את כל האפשרויות בפרספקטיבה ואתה יכול להיות בסדר.
להיות סבלני! אם הם מוכנים לעבוד את זה ביחד, פשוט להישאר בלולאה ולהבהיר כי אתה לא רוצה שום נפגעים של הלב. תקשורת מתמשכת היא המפתח להישרדות היחסים. הייתי מציע לך להביא לך עוד סודי. ייתכן שתצטרך מסיבה חיצונית אם קציצות הפרה פגעו במאוורר.

שלך בקלוסטרופוביה,
מונה

No Replies to "אשתו של המאהב שלי בסדר עם הרומן שלנו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.