פארקים לאומיים הם יעדים גדולים | insightyv.com

פארקים לאומיים הם יעדים גדולים

JPPeacoYellowstoneNP

גרנד פריזמטיק ספרינג, הפארק הלאומי ילוסטון.
ג ‘ים Peaco, ילוסטון NP

ללכת לפרוץ במערת הממותה. קחו אמבטיה מרגיעה במעיינות חמים, ארקנסו. ללכת דרך יער גשם ממוזער בפארק הלאומי אולימפיה. סיור צוק מגורים Mesa ורדה. בקר הר געש פעיל בהוואי. לראות את הנוף המרהיב ביוסמיטי.

אם אתה גר בארצות הברית ואתה לא מבקר את הפארקים הלאומיים שלך באופן קבוע, אתה חסר רבים של אוצרות הלאומי שלנו. עם מאות אתרים לבחירה, כולם צריכים למצוא אתרים של עניין אלה המתאימים לשיתוף עם הנכדים.

לדעת יותר על גנים לאומיים

האם ידעת?

 • ישנם 417 אתרים לאומיים.
 • מלבד הפארקים הלאומיים הקלאסיים, מספר זה כולל גם מונומנטים לאומיים, פארקי שדה קרב, משמרות, אזורי בילוי ושטחים ייעודיים אחרים.
 • ילוסטון, שהוקמה בשנת 1872, הייתה הפארק הלאומי הראשון בעולם.
 • פארקים טווח בגודל של מיליוני דונמים לשבריר של דונם.
 • מערכת הפארק הלאומי (NPS) כוללת את הנקודה הגבוהה ביותר בצפון אמריקה ואת הנקודה הנמוכה ביותר בחצי הכדור המערבי.
 • הוא כולל גם את מערכת המערות הארוכה ביותר בעולם ואת האגם העמוק ביותר בארה”ב.
 • פארק מערכת מוזיאונים מעל 167 מיליון פריטים.
 • יותר מ 75,000 אתרים ארכיאולוגיים מוגנים על אדמת הפארק.
 • יותר מ 247 מינים מאוימים או בסכנת הכחדה לשרוד על שטח הפארק.
 • בשנת 2015 בוצעו כ -307 מיליון ביקורים בפארקים לאומיים. (הכל מתוך סקירה NPS)

תעלה את המיתוסים

אנשים רבים מאמינים כי הפארקים הלאומיים שלנו תמיד צפופים. רבים הפארקים שלנו לעשות מאבק עם מספר גדול של מבקרים, אבל אפילו בפארקים הפופולריים ביותר זה בדרך כלל ניתן למצוא בדידות. ראשית, ללכת בזמן שאינו שיא אם אפשר, שנית, לבדוק את הפינות רחוק יותר של הפארק. הם עשויים לדרוש קצת יותר נהיגה כדי לגשת, אבל אתה תהיה נסיעה על כבישים פתוחים יותר. שלישית, לא להיות נאלץ לראות את האתרים הפופולריים ביותר. עם אלפי תכונות תרמיות ב ילוסטון, אתה באמת צריך לראות אמונה ישן?

כמו כן, בגלל הפופולריות העצומה של כמה פארקים, כמה פארקים לאומיים לשייך עם שטחים פתוחים של המערב האמריקאי. בפועל, למרות ש 23 מדינות חסרות את הפארקים הלאומיים במלואם, לכל מדינה יש אזורים המזוהים עם מערכת הפארקים הלאומיים. אלה עשויים להיות מונומנטים לאומיים, יערות, שבילים, חופים או אזורים מוגנים אחרים. תכונות רבות של הפארק הלאומי המערכת ממוקמים באזורים עירוניים, ואחרים נגישים בקלות באזורים עירוניים. אתה יכול למצוא את הפארק הלאומי “בית” רחוק “שבו תאו לנדוד.”

02
של 07

איך הפארק הלאומי עובד המערכת

היסטוריה

מצגת היסטוריה חיה ב הארפר המעבורת פארק לאומי היסטורי.
NPS

ה- NPS הוא חלק ממחלקת הפנים.

פארקים לאומיים חדשים נוצרים על ידי הקונגרס. הנשיא יכול לייעד שטח כמו אנדרטה לאומית. כמה אתרים היסטוריים לאומיים נוצרו על ידי מזכיר הפנים.

עבודה עבור מערכת פארק

ה- NPS מנהלת את אחזקותיה בעזרת עובדיה, חברות פרטיות המוכרות כזכיינים ומתנדבים. גמלאים רבים מצאו קריירה שנייה מהנה עם NPS. מבין אלה שממשיכים את הפארקים הלאומיים, כשליש הם מעל גיל 55.

בנוסף, אנשים רבים מכל הגילאים מצאו הגשמה באמצעות עבודה התנדבותית בפארקים. המתנדבים בגנים (אח”מים) לוקחים חלק במגוון רחב של פרויקטים, החל מהשתתפות בהיסטוריה חיה ועד מסלולי סליקה. אח”מים לא משלמים, אבל במקרים מסוימים הם עשויים להיות זכאים לדיור.

03
של 07

הפארקים שלנו: מציאה לאומית

FiddleLessons

שיעורי כינור באזור הגבעות Humpback של Blue Ridge Parkway.
NPS

רק כשליש מהאתרים הלאומיים שלנו גובה דמי כניסה. עבור אלה שעושים, את דמי נע בין $ 5 ל $ 30. גם אלה פארקים כי תשלום תשלום מציעים דרכים לחסוך.

קנה עובר עבור החיסכון הטוב ביותר

האסטרטגיה הטובה ביותר לחסוך כסף היא לקנות מעבר, אשר יכסה הודאה בפארקים לאומיים ותחומים רבים אחרים המנוהלים על ידי הממשלה הפדרלית, כגון יערות לאומיים ומקלט חיות בר. כל מעבר יכסה את כל הפרטים ברכב או עד ארבעה מבוגרים. ילדים מתחת לגיל 15 מתקבלים ללא תשלום. כרטיסים אלה זמינים:

 • מעבר בכיר: אלה 62 ומעלה יש גישה לעסקה נהדרת, עובר חיים עולה רק 10 $. אבל זה מציאה בקרוב. עלות יגדל ל 80 $ ב 28 אוגוסט 2017. בפארקים כי תשלום לכל רכב, הבעלים לעבור ונוסעים מתקבלים ללא תשלום. בשעה פארקים כי תשלום לאדם, את המעבר מודה הבעלים לעבור בתוספת עד שלושה מבוגרים אחרים. ילדים תמיד הודה חינם. מלבד היותו טוב עבור הכניסה, את הבכורה לעבור מציעה הנחה של 50% על שירותים רבים, כגון דמי קמפינג. אם אתה קונה את הבכורה לעבור בדואר או באינטרנט, תצטרך לשלם עוד 10 $ לעיבוד. 
 • מעבר גישה: אנשים עם מוגבלות זכאים למעבר זה, שהוא חינם. הוא מציע גם הנחה של 50% על השירותים.
 • מעבר מתנדבים: אלה עם 250 שעות התנדבות עם סוכנות פדרלית במוקדמות זכאים לעבור את זה, וזה בחינם.
 • מעבר שנתי: אלה שאינם זכאים לכל אחד מעברי מעל יכול לרכוש כרטיס שנתי עבור $ 80. אלה המשרתים כיום בצבא ותלויים בהם זכאים לתעודות שנתיות חינם.

NPS מציע גם ימי כניסה חינם לפארק. מלבד יום מרטין לותר קינג ג ‘וניור יום וותיקים, אלה כוללים את סוף השבוע של יום הנשיאים, בסוף השבוע הפתיחה של שבוע הגנים הלאומיים, יום הפארק הלאומי שירות יום לאומי הלאומי של קרקעות.

חינם עבור תלמידי כיתה ד ‘

בית הלבן יוזמה, כל ילד בתוכנית הפארק, מציעה כניסה חופשית הפארק לכל תלמיד כיתה ד ‘בארצות הברית.

04
של 07

תוכניות הפארק הלאומי לילדים

KayakAssateague.jpg

Kayaking ב Assateague איילנד חוף הים הלאומי.
NPS

בתקווה לחלוק את הקסם של הפארקים הלאומיים עם ילדים או נכדים? יש לך בעל ברית בשירות הפארקים הלאומיים. ה- NPS דואג לעסוק בילדים, באתר ובמעולם הווירטואלי.

כאשר אתה מבקר בפארק

כמה פארקים גדולים במערכת מציעים תוכנית בשם ג ‘וניור ריינג’רס. בדרך כלל ילדים משלימים חבילה של פעילויות כשהם מסיירים בפארק, ואז הולכים על עבודתם עם ריינג ‘ר כדי להרוויח תיקון של ריינג’ר ג’ וניור. לפעמים נדרשת פעילות של סיירים כדי לזכות בתיקון, ולפעמים המשתתפים מקבלים תעודה המזכה אותם לרכוש טלאי. בשנת 2015 השתתפו יותר מ -660 אלף ילדים בג’וניור ריינג’רס. 

אם בפארק אתה מבקר אין תוכנית ג ‘וניור ריינג’ ר, רוב הסיכויים שהוא מציע כמה פעילויות ידידותיות לילדים, כגון טיולים מודרכים או תוכניות מדורה. ואת הפארקים הלאומיים שלנו הם מקומות נהדר עבור פעילויות טבע רבות לילדים. אתה צריך להיות מודע, עם זאת, כי איסוף דגימות אינו מותר בגנים הלאומיים, כך ציידים המסורתית הטבע ציד הם בחוץ. ציד נבלות דיגיטלי או ספארי צילום הוא אלטרנטיבה טובה.

פעילויות מקוונות

NPS מציעה כעת אתר אינטראקטיבי לילדים שיכולים להשלים ביקורים בפארק בפועל. קרא WebRangers, האתר מאפשר לילדים לשחק משחקים ולהרוויח פרסים, תוך למידה על נושאים כגון חיות הבר ושימור. המשתתפים יכולים אפילו להרוויח תגים כמו אלה שניתנו על ג ‘וניור ריינג’רס.

05
של 07

איפה להישאר, מה לאכול

הִתחַמְמוּת Hut, Yellowstone National Park, USA

מארק מילר תמונות / Getty תמונות

פארקים לאומיים רבים ניתן לבקר אחר הצהריים או ביום, אבל רבים מציעים פרסים עשירים עבור אלה שבאים מוכן להישאר קצת.

הפארק הלאומי לינה

לינה זמין בתוך פארקים לאומיים רבים, המנוהלים על ידי זכיינים אשר חוזה עם NPS כדי לספק את השירות הזה. אלא אם כן אתה מוכן למגרש אוהל, אשר אופציה בפארקים רבים, לא מצפה מחירים נמוכים עבור לינה. ב ילוסטון, למשל, תשלם סביב 74 $ עבור Roughrider בקתה עם גישה חדרי אמבטיה במתקן משותף. בקצה השני של הספקטרום, Ahwahneed לודג ‘ביוסמיטי הוא מעל 500 דולר ללילה.

חסרון נוסף הוא שרוב ההסתייגויות צריכות להתקיים זמן רב מראש. ובכל זאת, להישאר בתוך הפארק היא הדרך הטובה ביותר ליהנות מהנוף המרהיב.

אם אתה בוחר להישאר מחוץ לפארק, אתה עשוי למצוא מחירים נמוכים יותר, אבל אתה עשוי למצוא גם שגשוג של מפעלים מסחריים המבקשים לנצל את מיעוט של מתקנים כאלה בתוך הפארק.

אוכלים בתוך הגנים

הזכיין גם לספק את שירותי המזון בתוך פארקים. בדרך כלל מספר סוגים של מסעדות זמינים, עבור מגוון רחב של מחירים. הפופולרי ביותר ואת התקציב הכי ידידותי הם בדרך כלל מזנונים.

אלה שרוצים להוריד מחירים יכולים לקנות מצרכים משלהם. מזון מסוים הוא בדרך כלל זמין בחנויות המחנה בתוך הפארקים, אבל המסלול החסכוני ביותר הוא להביא את עיקר המזון שלך לתוך הפארק. אם יש לך תנור קמפינג, הבחירות שלך הם אינסופיים, אבל אתה יכול לקבל ארוחות טעימות רבות ללא בישול. 

קניית מזון משלך ואכילה בחוץ היא דרך יוצאת דופן לחסוך כסף בעת נסיעה. האווירה “חדר האוכל” הוא יוצא מן הכלל!

06
של 07

סבא וסבתא, נכדים דורשים טיפול נוסף

פָּעִיל senior hiking with granddaughter

בכיר, עם, granddaughter, לטייל, הרים, לטפס, up, נהדר, הבט, Shenandoah, לאומי, חנה.
תמונות

סבים ונכדים, להיות על הקצוות המנוגדים של ספקטרום הגיל, שניהם דורשים קצת טיפול נוסף בעת נסיעה, וזה אפילו אמיתי כאשר ביקור בפארק הלאומי. הרבה מהכיף מגיע לחוות סביבה שונה לחלוטין מהנורמה, מה שאומר שהמבקרים אינם מודעים לכל הסיכונים. סבא וסבתא יצטרכו להשתמש בזהירות נוספת כאשר מפקחים על הנכדים, אבל הם צריכים להיות מודעים מאוד לבריאותם ובטיחותם. סבתא או פצועה לא יכולה לטפל בנכד.

סכנות להי

רבים מהפארקים הלאומיים שלנו ממוקמים באזורי המדבר שבהם חיות בר הן סכנה. תנאי מזג אוויר קיצוני הם גם אפשרות ברוב הפארקים. הנוכחות של מים בפארק, בין אם באוקיינוס, נהר, נחל או אגם, מוסיף סכנה נוספת. נפילה בשטח מחוספס היא תופעה שכיחה נוספת.

בצע את הרמזים הבאים כדי להישאר בטוחים:

 • אל תסמוך על הטלפון הסלולרי שלך כדי להזעיק עזרה אם אתה מקבל במקום חזק. באזורים מרוחקים רבים אין שירות סלולרי.
 • לפני שאתם מבקרים בפארק, לקרוא את הספרות ולדעת מה הסיכונים.
 • לשמור על קשר עם אנשי הפארק, מי יידע על כל תנאי מזג אוויר בלתי יציב או תצפיות חיות בר יוצא דופן.
 • ללמד את הילדים לא להתקרב כל חיה בר. בגנים הלאומיים, בעלי חיים עשויים להיראות מאולפים כי הם רגילים לבני אדם, אבל הם עדיין יתקפו, במיוחד כדי להגן על הצעירים שלהם.
 • תרגיל טיפול נוסף על מפלים, שבו סלעים הם מכוסים לעתים קרובות עם רפש בוגדני, ועוד מים נעים במהירות. אם ילד נופל, הוא או היא יכולים להיות נסחף בתוך שניות.
 • ודא את הידע בטיחות המים שלך מעודכן.
 • היזהר בעת נהיגה בגנים הלאומיים, שבהם הכבישים בדרך כלל צרים ונהגים נכנסים ויוצאים מהכביש לעתים קרובות.
 • אם אתה במדינה לשאת, בצע את הנחיות הפארק על הטיפול במזון. אם ראית אי פעם רכב שנקרע על ידי דוב בחיפוש אחר מזון, לעולם לא תשכח אותו.
 • בחודשים החמים, ארוז ערכת הישרדות הקיץ עם הרבה מים מסנן קרינה.
 • בחודשים הקרים, להיות בטוח הרכב שלך הוא בחורף לחלוטין ולא לנסוע בלי שמיכות נוספות, מים ואוכל במכונית.

אל תתנו אלה חששות למנוע ממך לבקר בגנים הלאומיים. אם אתה רוצה ניסיון מתלמד, לבחור פארק היסטורי או אחד בסביבה עירונית יותר, או לגייס עוזרים נוספים לבוא יחד. אין להחמיץ את הפארקים הלאומיים של אמריקה!

07
של 07

עוד הרפתקאות לשתף

Gramping_GaryJohnNorman_Taxi_Getty.jpg

גארי ג’ון נורמן מוניות | תמונות של גטי

פארקים לאומיים הם יעדים גדולים, אבל הם רחוקים מן האפשרויות רק עבור נסיעות עם הנכדים. 

טיולי פארק

סבא וסבתא הם כלום אם לא צדדי. מלבד ביקור בגנים הלאומיים, סבים רבים רואים פארקי שעשועים יעדים יוצאי דופן עבור כיף משפחתי.

להיות בטוח, וליהנות!

No Replies to "פארקים לאומיים הם יעדים גדולים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 26 = 34