איך לפגוש את החבר מחוץ למועדון | insightyv.com

איך לפגוש את החבר מחוץ למועדון

איך לפגוש את החבר מחוץ למועדון

אתה לא לתוך הסצנה במועדון / מועדון? זה נפוץ עבור אנשים להאמין כי בר או מועדון הם לא מקומות טובים לפגוש שותף הומו רציני. איך לפגוש חבר אז?

מועדונים וברים יכולים להיות כתמים טובים לפגוש גברים הומוסקסואלים אחרים, אבל מפגש שותף רציני ייתכן שיש יותר חריג מהנורמה. למה? יש מעט זמן למצוא אינטרסים משותפים (שלא לדבר על הסביבה אינה תורמת לקיים שיחה).

זה לא אומר שאתה לא יכול לפגוש גבר טוב בבר. הסיכויים שלך הם הרבה יותר נמוך. נסה מה שאני מכנה “ללכת לאן הם הולכים” ואת “לעשות מה שאתה אוהב” גישות:

ללכת לאן הם הולכים

גישה זו דורשת קצת שיעורי בית לפני שתתחיל. כתוב רשימה של התכונות שאתה רוצה בבחור. לחשוב מחוץ לחמניה ולרשום דברים כמו “אינטלקטואלי”, “אתלטי”, “אמנותי”, וכו ‘. לאחר מכן, לרשום את המקומות הפוטנציאליים סוגים אלה של גברים תכופים.

למשל, האינטלקטואל נוטה יותר ללכת לקריאת שירה או לצנן בבארנס אנד נובל או ללכת להרצאה מקומית. הבחור אתלטי כנראה אוהב את חדר הכושר, הוא על צוות הספורט המקומי או אוהב ללכת הספורט בר כדי לצפות במשחק. האמן כנראה פוגע במוזיאון בכל פעם שנפתח תערוכה חדשה, וכו ‘כמובן, אלה אינם מוחלטים, אבל אני בטוח שאתה מקבל סחף שלי. לכי לאן האיש האידיאלי שלך הולך ואתה חייב לרוץ אליו.

עשה מה שאתה אוהב

הגישה הבאה היא פשוטה למדי. כל מה שאתה צריך לעשות זה מה שאתה אוהב לעשות כבר! אתה רק צריך להיות מעורב יותר.

אישית, אני מחבב גבר החולק את תחומי העניין שלי. אני אוהב לקרוא ולכן אני הולך להזמין חתימות וקריאות. אני אוהב את חדר הכושר ולכן אני תכופות זה לעתים קרובות. אני אוהב לכתוב ולכן אני מחפש סופרים אחרים.

אתה יכול לשמור על התחביבים הנוכחי שלך, רק להושיט יד ליצור קשר עם אחרים, כי חולקים את אותם תחומי עניין. אחרי כמה זמן אתה לא רק להפוך חברים גדולים, אבל למצוא תאריכים פוטנציאליים.

משתמש אינטרנט שאל פעם שאלה דומה:

“אני תמיד סקרן איך החבר ‘ה ביחסים של לפחות שנה או יותר פגש את החברים שלהם.אני גר באזור ליברלי עם הרבה גברים הומוסקסואלים אבל אני יודע שאני כבר חיפשתי חבר בדרך הלא נכונה, ולכן אני בן 37 ​​ועדיין רווק.

הנה אחת התשובות:

  • “פגשתי את השותף שלי במשך 12 שנים, בזמן שהצגתי מוזיקה לטובת חברה הומוסקסואלית מקומית, הוא היה בקהל ותפס לי את העין, אחר כך נפגשנו במסיבה דרך חברים משותפים והתחלנו לדבר. מאוחר יותר היינו בלתי נפרדים “. הצטרף לדיון

לבסוף, להיות מאושר עם מי אתה בטוח במה שיש לך להציע. אלה החיפוש לעתים רחוקות למצוא. אני יודע שזה לא קל להיות סבלני, אבל לנסות לעשות מאמץ מודע לצאת לשם בסצינה – ולא רק את הסצנה הומו, כל סצינה שמעניין אותך.

אל תשב בבית, תן לתכונות הטובות שלך להקרין. גברים קולטים את הוויברציות שאנחנו מכניסים לשם, אז תמיד עושים את זה טוב. עושה את זה לא יכול לייצר את הכמויות שגברים אחרים נראה למצוא, אבל שיטה זו של אהבה עצמית בהחלט מייצרת את האיכות שאתה מחפש.

No Replies to "איך לפגוש את החבר מחוץ למועדון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 + = 90