למד כיצד דה-גרם האיפור שלך ואביזרים – insightyv.com

למד כיצד דה-גרם האיפור שלך ואביזרים

עפר חיידקים למצוא את דרכם לתוך האיפור שלך כל יום. למד כיצד לנקות כראוי את סוגים שונים של איפור, מברשות ואביזרים אחרים.

ניקוי השפתון

בראש ובראשונה, לנסות לקנות שפתון במיכלי מתכת כי הם לא שומרים חיידקים כמו פלסטיק. בכל הנוגע לניקוי השפתון, זוהי שיטה דו-שלבית ויש לעקוב אחריה כל שבועיים, או לפחות פעם בחודש.

ראשית, לתפוס Q- טיפ, להחזיק אותו בזווית, מעט לטוויסט את השפתון שלך, ולאחר מכן לגרד את החלק העליון של השפתון. אתה לא צריך להסיר נתח גדול, אבל במקום זאת, להסיר את השכבה העליונה של השפתון. שנית, לשפוך קצת אלכוהול או לשפשף וודקה לתוך צלחת קטנה לצלול שפתון חשוף שלך לתוך הפתרון לפחות 30 שניות. לאחר מכן, אתה יכול לאפשר את זה לאוויר יבש, או בעדינות לנגב יבש עם רקמה נקייה.

עפרונות

זה כולל כל סוג של עיפרון איפור מן השפתיים שפתיים כדי אייליינר, עיפרון המצח, וכו ‘הדרך הפשוטה ביותר לשמור על עפרונות נקיים היא לחדד אותם לפני כל שימוש. אתה לא צריך להסיר את זה שכבות רבות, רק כמה פיתולים מהיר יעשה. אם העפרונות שלך נשלפים במקום לחדד, ואז לשפוך קצת אלכוהול או שפשוף וודקה לתוך מיכל קטן ואז לטבול את קצה העיפרון לתוך הפתרון למשך 30 שניות. לבסוף, האוויר יבש או בעדינות לנגב יבש עם רקמה נקייה.

קרן

אם אתה משתמש בסיס נוזלי בבקבוק פתוח הדורש את השימוש בקצות האצבעות שלך, אז אתה צריך לשפוך את החלק העליון מאוד של הקרן על מנת לנקות אותו. זה לא תמיד להסיר את כל החיידקים מאז נוטים לנער את הקרן. אם אתה חייב להשתמש בבסיס קרן כזה, ואז לנסות להשתמש ב- Q טיפים לטבול לתוך הבקבוק במקום האצבעות.

רק תזכור להשתמש אחד נקי עם כל מטבל.

צללית, סומק, ברונזר ואבקה

עוגות איפור מוצרים כגון eyeshadow ו סומק הם די קל לניקוי. פשוט לתפוס סכין חמאה לגרד את החלק העליון של המוצר לתוך פח האשפה. רק להיזהר לא ללחוץ למטה קשה או לשבור את המוצר לחתיכות. זוהי גם תוכנית טובה אם אתה משתמש אבקה לעתים קרובות ואתה יוצר שטח מבריק קומפקטי על המוצר, אשר נגרמת על ידי שמן העור שלך. באמצעות מברשות במקום applicators קצף הם גם טובים יותר מאז אתה יכול לנקות את המברשת שלך לאחר כל שימוש.

שקיות איפור תיקים

שקיות המקרים שאנחנו מאחסנים את האיפור שלנו יכול לקבל מלוכלך מאוד מהר. לפחות פעמיים בחודש, או לפחות חודשי, אתה צריך להסיר את כל המוצרים מהשק שלך או במקרה ולתת לו ניקוי טוב. הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר לעשות זאת היא עם מגבונים אנטיבקטריאליים. פשוט לנגב את החלק הפנימי של התיק או במקרה עד שאריות כל איפור נעלם. אין לנגב את החלק החיצוני של התיק או במקרה עם מגבונים אנטיבקטריאליים אלא אם כן אתה יודע שזה לא יפגע בגימור. אם אתה צריך לנגב את בחוץ, ולאחר מכן להשתמש התינוק לנגב או מטלית לחה. אם אתה מרגיש כי התיק שלך איפור או במקרה הוא טעון עדיין עם חיידקים לאחר ניגוב אותם ואז פשוט למקם אותם במקפיא בן לילה.

הקור הקיצוני יהרוס כל חיידק שנותר מאחור, גם לאחר שימוש במגבונים אנטיבקטריאליים.

מברשות איפור

מברשות אולי נראה קשה לנקות, אבל זה בעצם קל מאוד. בין לשטוף את מברשות האיפור אתה יכול לרסס אותם עם פתרון של מים חלק אחד עד תשעה חלקים וודקה או אלכוהול משפשף. לרסס את הפתרון על מטלית יבשה ולאחר מכן לנגב את המברשת שלך על זה, במהירות ובקלות הסרת איפור מפני השטח של הזיפים. זה רעיון טוב לעשות את זה לאחר כל שימוש, ולאחר מכן מעקב עם משטר לשטיפת מברשות האיפור שלך כל שבועיים או כל חודש.

מוצרי איפור אתה לא יכול לנקות

ישנם מוצרים מסוימים שאתה לא יכול לנקות, ויש לזרוק החוצה לאחר השימוש בו במשך זמן כה רב או אם בסופו של דבר עם זיהום. המוצר החשוב ביותר לא לנקות הוא מסקרה. אתה עשוי לחשוב שאתה יכול לנקות את שרביט כדי לשמור על המסקרה יותר, אבל עדיין חיידקים נכנסים למוצר עם כל שימוש.

חוץ מזה, המסקרה לא מיוצרת כדי להימשך שנים כל כך פשוט לתת לזה ללכת. שפתון מבריק בצינור קל יותר לנקות, כי אתה יכול לנגב את קצה, אבל ספוג applicators ואת פאן שפתיים לא יכול באמת להישמר צריך להיות מושלך אם יש לך זיהום. אחרת, אם זה מריח נורמלי ייתכן שתוכל לשמור אותו במשך שנה או שנתיים.

ספוגי איפור חד פעמיים הם פשוט; חַד פַּעֲמִי. הם לא נועדו להישטף ולעשות בהם שימוש חוזר במשך חודשים בכל פעם. אם אתה מוצא שאתה מקבל יותר breakouts מהרגיל ואתה משתמש applicators ספוג ואז לזרוק אותם בהקדם האפשרי. לבסוף, לק ציפורן באמת לא ניתן לנקות. אז אם יש לך זיהום פטרייתי על הציפורניים שלך, או שאתה נותן לחבר להשתמש לק ציפורניים האהובים עליך ויש להם זיהום פשוט לנשוך את הכדור ואת זה צ ‘אק. עדיף לקנות אחד חדש מאשר לקחת את הסיכון של מקבל זיהום מסמר.

No Replies to "למד כיצד דה-גרם האיפור שלך ואביזרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.