למה אני לא יכול לפגוש לסבית נשית? | insightyv.com

למה אני לא יכול לפגוש לסבית נשית?

היי, שמי דניאל ואני מאוד מדוכאת ומבולבלת עכשיו. יצאתי לפני כחמש שנים בגיל 39. עזבתי את בעלי מפני שתמיד נמשכתי לנשים ולא לגברים. היציאה שלי היתה קשה מאוד על המשפחה שלי, הילדים שלי וכמובן בעלי, אבל ידעתי שאני חייב להפסיק לחיות שקר וכי בסופו של דבר להיות עם האישה של החלומות שלי היה שווה את כל זה.

אבל אחרי חמש שנים בקהילה הלסבית, אני מתחיל להצטער שיצא מהארון.

מאז שהייתי ילדה, תמיד הפנטסתי על נשים יפות ונשיות (אני עצמי נשית), וכשצאתי, דמיינתי שהקהילה הלסבית מלאה נשים יפות ומושכות. אותו סוג של נשים שאני רואה כל יום בעבודה או במפגשים חברתיים אחרים.

איפה כל הפאמס?

אבל אני חייב לומר שאני מאוכזב מאוד. רוב הנשים הנשיות שאני פוגשת הן ישרות או ביסקסואליות ורוב הסביות שאני פוגשת הן גבריות ובלתי מושכות. הם גם סובלים מעודף משקל (לא תמיד), האיפור הוא כמו קריפטוניט אליהם, הם מעשנים, שותים יותר מדי, הם בוגדים לעתים קרובות וישנים עם חברות לשעבר ויש הרבה בעיות פסיכולוגיות מוזרות כמו התנהגות אלימה.

אני אומרת לעצמי, מה הטעם בכך שהשארת גבר להיות עם חבורה של נשים שנראות, פועלות ומריחות כמו גברים? הומואים יש גישה שפע של גברים נאים גבריים נאה שנראים כמו גברים.

למה אין לי גישה לסביות יפות ונשיות? היכן הם מסתתרים? היכן אוכל לפגוש אותם אם הם קיימים? אני משוכנע שיהיו הרבה יותר לסביות אם הקהילה תהיה מלאה בנשים יפות ולא בובות ספורטיביות, בגדי פלנל,. –
תמונת מראה

תמונת מראה יקרה,

בהתחלה נעלבתי קצת ממכתבך. לחזור ולקרוא אותו שוב ולראות אם אתה יכול לראות למה הרגשתי ככה. אני יכול להבין את התסכול שלך על לא למצוא אישה שאתה תואם, אבל למה אתה חייב להעליב לסביות אחרות בתהליך?

אני יודע שלכולם יש סוג שהם נמשכים אליו. נשים נשיות צפות בסירה שלך, וזה בסדר גמור. אבל לומר כי נשים קצבים להיראות ולהריח כמו גברים היא פשוט מתכוון. ולמה אתה הנחה ביסקסואלים?

זה נשמע לי כאילו אתה מסתובב במקומות לסביות מתפקדים להתכנס. כן, הבר לסבית הוא לעתים קרובות מקום עם הרבה שתייה, עישון דרמה גבוהה. אני לא חושב שזה תמיד המקום הטוב ביותר להתחיל מערכת יחסים. אתה לא אומר לי איפה אתה מסתכל. נסה כמה מקומות אלה לפגוש לסביות.

איפה לפגוש לסביות נשיות

רק בגלל שאתה לא מצאו אישה נשית, לא אומר שהם לא שם בחוץ. ניסית היכרויות באינטרנט? קרא את ההערות האלה ולראות כמה נשים נפגשו החברות שלהם באמצעות שירותי היכרויות באינטרנט.

אני לא יודע איפה אתה גר, אבל הייתי מציע לבדוק את דינה שור או Girlbar בלוס אנג ‘לס בשנה הבאה. הקהל יכול להיות קצת יותר צעיר ממך, אבל תאמין לי, הבנות הנשיות סקסי חם נמצאים בכל מקום.

No Replies to "למה אני לא יכול לפגוש לסבית נשית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    85 + = 93