האם אני באמת לסבית או שאני ביסקסואלית? | insightyv.com

האם אני באמת לסבית או שאני ביסקסואלית?

האם אני באמת לסבית או שאני ביסקסואלית?

חיי לסביות יקרים:
אני בת 19 ותהיתי אם אני באמת לסבית או שאני ביסקסואלית?
אני יודע שאני צעיר וקראתי את תשובותיך לחלק משאלות העמים, אבל אני באמת חושב שאני שונה כשזה מגיע לזה כי אני באמת יודע עם מי אני רוצה להיות עם וזה יהיה ילדה.

ידעתי שאני נמשכת לבנות כשהייתי בכיתה ו ‘וזו היתה הפעם הראשונה שלי עם בחורה ואני כבר נמשך בנות מאז, אבל אני גם עם גברים.

אני לא רוצה להישמע כמו אני ישן אבל אני כבר עם בנות יותר אז יש לי עם גברים ואני הרבה יותר מאושר עם בחורה לי זה מרגיש כאילו אני עם מי אני שייך. יש אנשים שאומרים שלסבית היא מישהו שמעולם לא היה עם זכר, זה נכון?

אנשים אומרים שאני יותר ביסקסואלית כי אני כבר עם גברים אבל אני לא מסכים כי עכשיו אני אפילו לא אוהב את המחשבה להיות עם גבר. אני אישית אומרת שאני לסבית כי אני יודעת למי אני נמשכת ומי אני רוצה להיות בעתיד, אני רק רוצה לדעת איך לקרוא לעצמי.

בשנה שעברה יצאתי לאמא שלי וזה היה הרסני לה וכל מה שהיא אמרה היה “זה שלב שאתה עובר אתה תתגבר על זה, וזה בגלל האנשים שאתה עם hangout.” אני לגמרי לא מסכים איתה.

אנא עזור לי להבין את המיניות שלי ולהודיע ​​לי מה אתה חושב על כל העניין הזה כי אני באמת לא חושב שאני דו מיני.

לסביות קטנה

ליטל הקטן,

אתה לסבית. למה? כי ככה אתה מרגיש בפנים.

זה בעצם מאוד נפוץ לסביות להיות הראשון היו יחסים עם גברים. נשים רבות יוצאים לסביות לאחר שנישאו לגברים ולילדים. רק בגלל שהם היו פעם ביחסים עם גברים לא אומר שהם לא לסביות.

זה נכון גם בשבילך.

ביסקסואלים נמשכים מבחינה מינית ורגשית לגברים ולנשים כאחד. כי אתה כבר לא מוצא גברים מושכים ואתה אומר שאתה לא צפוי להיות עם אחד שוב, אני חושב שזה כללים ביסקסואליות החוצה בשבילך.

זה נכון שיש אנשים שיוצאים כמו ביסקסואלים ולאחר מכן יוצאים מאוחר יותר לסבית. זה נכון גם כי כמה נשים לצאת ראשון כמו לסבית ואז מבינים כי הם באמת דו מיני.

האם זה אומר שנטייה מינית יכולה להשתנות? לא ממש, אבל איך אתה בא כדי להבין את עצמך יכול להשתנות. אלפרד קינסי, חוקר מין מפורסם גילה כי אין באמת שלוש נטייה מינית (הומו, ביסקסואלית, ישר), אבל יש סולם שבו אנשים נופלים איפשהו לאורך רצף.

הדבר החשוב כאן הוא שאתה מקבל להחליט מי אתה. הזהות היא דבר מאוד אישי. יש אנשים שיודעים באופן בסיסי מה הנטייה המינית שלהם. אחרים צריכים קצת זמן להבין את זה. או על ידי היכרויות המין השני, או היכרויות מאותו המין. לא משנה מה התהליך שלך, זה בסדר. אין שני אנשים יורדים באותו נתיב. זה מה שעושה אותנו כל כך נפלא וייחודי. בדיוק כמו אמא שלך לא מקבל להחליט בשבילך כי להיות לסבית היא שלב, החברים שלך לא מקבלים להחליט שאתה דו מיני כי יש לך גברים מתאריך בעבר שלך.

אחרים יכולים לנסות לתייג אותך, אבל בסופו של דבר, אתה צריך לחיות עם עצמך ואתה מקבל להחליט איך לזהות.

אני מקווה שזה עוזר!

No Replies to "האם אני באמת לסבית או שאני ביסקסואלית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =