עליות ומורדות של כביסה עם שיער רק מים – insightyv.com

עליות ומורדות של כביסה עם שיער רק מים

הדיון של תוספים כימיים במוצרי היופי שלנו הוא נושא חם מאוד כרגע. לקוחות רבים הביעו דאגה לגבי סוגי הכימיקלים בהם אנו משתמשים בסלון וכיצד הם יכולים לצמצם את צריכת הכימיקלים שלהם בבית.

לקוח אחד שלח לי לאחרונה מאמר ושאל את מחשבותי על שטיפת שיער בלבד. היא נאבקה עם תגובות אלרגיות לכימיקלים שנמצאו במוצרי יופי בעבר ותהתה אם זה יהיה חלופה עבורה.

התשובה היתה כן, ולא.

הרעיון שמאחורי שטיפת השיער במים בלבד מתוארך למאות שנים. עם חוסר כימיקלים שוחקים מסביב, אבותינו ניקה את השיער שלהם ואת הגופים עם מברשות גסות מים חמים ישנים. טכניקה זו שחיקה שובר את הלכלוך והשמן ואת המים החמים שוטף אותו. כאשר אנו משתמשים שמפו על השיער שלנו לעשות את זה חורק נקי, אנחנו הפשטת השיער של זה שמנים טבעיים. הקרקפת שלנו ואז להיכנס מחזור מתמשך של חלב overproducing שעושה שיער שמנוני ושמנוני. הרעיון מאחורי מים רק לשטוף את השיער הוא אם אתה יכול לפטר את הדברים סבון אז השיער שלך יפסיק overproducing חלב אשר יעזוב את הקרקפת במצב בריא ומאוזן.

שטיפה במים בלבד פועלת בצורה הטובה ביותר עם מרקמים מתולתלים, עבים וגסים שנוטים להתייבש עם השימוש בשמפו. הלקוחות שלך עדין השיער צריך כנראה להתרחק טכניקה זו. אם הם מודאגים מהצריכה הכימית, אתם יכולים להמליץ ​​על שמפו טבעי נטול פרבנים, סולפטים וכימיקלים קשים ומרגיזים אחרים, או שהם יכולים להשתמש בחלק מחלופות הטיהור הטבעיות המפורטות להלן.

כמה חלופות טבעיות לשימוש במים בלבד כוללים סודה לשתיה, חומץ, תה צמחים, שמנים טבעיים, חמאה, חלמונים, יוגורט. ניתן גם להחליף בין מים חמים וקרים כדי לשבור חלב באמצעות מברשת זיפים חזיר על השיער לפני הכביסה יהיה להפיץ את השמנים הטבעיים בשיער אשר יקל על להיפרד.

טכניקה זו אינה עבור כולם. הרצון של נשים להיות מלא, שיער קופצני מחייב אותו להיות חורק נקי יש את המוצר הנכון בו. אם הלקוחות שלך אוהבים לקבל את השיער שלהם blown החוצה פעם בשבוע, זה הולך להיות blout ארוך מאוד אם אתה לא שמפו את השיער כראוי.

חשוב שללקוח שלך יש את הציפיות הנכונות אם יחליטו לעבור לשטיפת שיער בלבד. השיער ירגיש שמנוני במשך עד שישה שבועות בעוד הקרקפת מנרמל את ייצור החלב שלו. גם אחרי שלב זה, השיער כנראה לא ירגיש בדיוק כמו שהוא עושה לאחר שמפו ולמצב אותו. תן ללקוח שלך לדעת לא לצפות השיער יש את זה חלקלק, תחושה חלקה.

אפשר לגמול את הקרקפת בשמפו. החלפה בין שטיפת שמפו בדילול עם מים בלבד שוטף יהפוך את תקופת המעבר ארוכה אבל פחות חמור. לחלופין, ניתן להשתמש בשטיפה בלבד למשך מספר שבועות לפני שתנסה לשטוף מים בלבד. אתה יכול גם להציע באמצעות כובעים, צעיפים, וצמות כדי להסוות את השיער במהלך תקופת המעבר.

כמו שאמרתי בתחילת מאמר זה, מים רק לשטוף את השיער הוא לא עבור כולם, אבל זה יכול להיות חלופה מצוינת עבור כל מי שעוסק בשימוש בכימיקלים על הגוף שלהם ואם אתה מחפש חלופה זולה וטבעית כדי לשטוף את השיער עם שמפו.

No Replies to "עליות ומורדות של כביסה עם שיער רק מים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.