איך לסביות יכול להיכנס בהריון יש ילדים – insightyv.com

איך לסביות יכול להיכנס בהריון יש ילדים

 

ישנן אפשרויות רבות זמין עבור לסביות שרוצים להיכנס להריון ויש להם ילדים. ד”ר ג’פרי שר ממכון שר לרפואת פוריות הוא אחד המומחים המובילים לפריון בארצות הברית. הוא עוזר לזוגות לסביות, שרוצים להיכנס להיריון ולהוליד ילדים, להבין את האפשרויות העומדות בפניהם. מרפאותיו של ד”ר שר מטפלות בזוגות חד-מיניים וזוגות מיניים במשך למעלה מ -20 שנה.

“היו לנו ממש מאות תינוקות שנולדו לסביות וגברים הומוסקסואליים”, הוא אומר.

אפשרויות רפואיות לסביות שרוצים ילדים

ישנן שלוש דרכים עיקריות לסביות להיכנס להריון: באמצעות הזרעה התורם, הפריה חוץ גופית (IVF), או הזרעה תוך רחמית (IUI). אפשרויות אלה יש יתרונות וחסרונות בהתאם למצב הרפואי הנוכחי שלך, עלויות מעורבים, גיל, ועוד. לדוגמה, מישהו מבוגר יהיה אחוז קטן יותר של ביצים זמין, ולכן IVF עשוי להיות אפשרות קיימא יותר. עם IVF, הורים יכולים גם לבחור מין.

בנוסף, מישהו עם צינורות חסומים או endometriosis, למשל, עלול להיכשל בהזרעה יכול להיות הריון מוצלח עם הפריה חוץ גופית. למעשה, אנשים שנכשלו ההזרעה לאחר יותר משלוש מנסה לעיתים קרובות IVF. עם זאת, רופא יכול לדון אילו אפשרויות עשוי להיות הטוב ביותר עבור המצב שלך:

 • הזרמת תורם הוא הליך המשתמש מזרק למקום זרע לתוך הנרתיק כדי לקבל אישה בהריון. יש מומחי פוריות שיכולים לעזור לך להחליט על התהליך הטוב ביותר לרדוף הזרעה התורם (אשר יכול להתרחש עם תורם ידוע או אנונימי).

  ד”ר שר מזהיר כי כאשר יש לך תורם ידוע, יש חשש כי הם עלולים להפריע מאוחר יותר את חייהם של בני הזוג או אולי לנסות להשיג איזה הכרה משפטית של הורות. “זה יכול להסתדר טוב בסוף, אבל לעתים קרובות יש בעיה”, הוא אומר. בדרך כלל, חוזה או הסכם הוא הראשון להגדיר להקים חוקיות ולהימנע בעיות זכויות ההורים לאורך הקו.

  ד”ר שר גם מזהיר זוגות שרוצים להשתמש זרע טרי כי ההמלצות המומלצות של האגודה האמריקאית לרפואת פוריות ואת ה- FDA הם להסגר את הזרע במשך שישה חודשים יש לבדוק את התורם מחלות ויראליות מסוימות, כולל HIV. הוא אומר שתהליך הקפאת הזרע אינו פוגע בו אם הוא זרע באיכות טובה.

 • הפריה חוץ גופית (IVF) כרוך בשימוש של תרופות פוריות כדי להפיץ את הצמיחה של ביצים בשחלות של אחד. בדיוק בזמן הנכון, הביצים מופקות. לאחר מכן, את הביצים מעובדים במעבדה, ואלה נחשבים בוגרת מופרות בצלחת פטרי על ידי הוספת זרע. העובר מוזרק ללא כאב אל הרחם.
 • הזרקה תוך רחמית (IUI) כרוך הזרקה של הזרע לתוך הרחם באמצעות קטטר מכוונת דרך צוואר הרחם.

סיבות לסביות להשתמש IVF

במערכת יחסים לסבית, אישה אחת יכולה לספק את הביצים כדי שהשותף שלה יוכל לשאת את התינוק, ובכך יאפשר לו להשתתף בחוויה. תהליך זה ידוע בשם IVF גומלין, שבו אישה מקבלת את הביצים שנקטפו והופרה על ידי תורם זרע אנונימי או ידוע, ולאחר מכן יש העובר ממוקם לתוך הרחם מוכן הורמונלי של השותף השני. למרות שהתינוק לא יחלק חומר גנטי עם שתי האמהות, שיתוף ביצים הוא דרך לשתי הנשים להשתתף בהריון. בסופו של דבר, נשים יכולות להשתמש בהזרעה מלאכותית, הפריה חוץ גופית באמצעות הביציות והרחם שלהם, או הפריה חוץ גופית עם הביציות והרחם של בן הזוג.

מה לזוגות לסביות צריך לחפש במרפאה

זוגות צריכים לחקור את המוניטין של המרפאה וכיצד הם טובים במה שהם עושים. עם זאת, אנשים לא צריכים תמיד לסמוך על הסטטיסטיקה כי אלה לעתים קרובות עצמית דיווחו עשוי או לא יכול להיות מדויק. בדוק אם יש למרפאה מספר גבוה של זוגות הומוסקסואלים, או אם לסביות אחרות בקהילה שלך יכולות להפנות מקום מסוים.

ד”ר שר אומר את זה,

“הדבר הראשון שהם צריכים לדעת הוא שהם מוזמנים. הם צריכים לבקר במרפאה ולדבר עם הרופא. זה לא צריך לעלות להם משהו לבקר את המרפאה כדי לקבוע מה היחס של הצוות. איך הם רואים את המצב? הם יגלו במהירות אם זה מחובק או רק נסבל. אם זה רק נסבל, הם נמצאים במקום הלא נכון “.

ביצה תרומה

סוכנויות התורם הביציות הטובות ביותר עובדות עם אנשים שמתכוונים להיות הורים לילד בריא. משמעות הדבר היא כי להיות התאמה טובה התורם מחייב אותך להיות בריא. מעשנים, למשל, אינם מתקבלים כתורמי ביצים משום שהשימוש במוצרי טבק הוכיח נזק למערכת הרבייה. גורמים אחרים, כמו להיות בגיל הפריון הראשוני שיש בריאות גופנית ונפשית טובה, הם גם חיפשו. תכונות אישיות גם לעשות את ההבדל. להיות נדיב עם הביצים שלך לא הולך בלי סיכון, כך רוצה לעזור לאנשים אחרים הוא חובה.

שמירת הביצים שלך מאוחר יותר

לסביות שאולי ירצו ילדים בעתיד, אבל הם לא מוכנים לקבל ילדים עכשיו, יכול לקבל ביצים שלהם מופק לשימוש מאוחר יותר. “אנחנו רואים יותר ויותר מזה”, אומר ד”ר שר. אפשרות זו שימושית עבור נשים אשר אינן יודעות למי הן מעוניינות שתורם הזרע יהיה, או עבור נשים היודעות שהן מעוניינות ללדת ילדים בעתיד, אך הן חוששות מזדקנות.

עלויות הריון

עבור לסביות שרוצים להביא ילדים, המחיר הוא נושא ברור. על פי מרכז פריון מתקדם של שיקגו, מחקר IVF 2015 הראה כי המחיר הממוצע של הפריה חוץ גופית בארה”ב עלויות $ 12-12k.

מרפאותיו של ד”ר שר מציעות תוכנית שיתוף סיכונים לזוגות העומדים לבחירה בתוכנית הנקראת מיקרו-IVF. עבור נשים מתחת לגיל 35, כ -90% יכנסו להריון לאחר שלוש ניסיונות מיקרו IVF. לכל מרפאה, כמובן, יהיו מבני תמחור משלהם, אופציות מימון והסדרים עם חברות ביטוח.

הוא ממשיך להזכיר,

“מה שהזוג צריך להסתכל עליו הוא ‘כמה זה עולה לילד?’ לא רק ‘כמה עולה לנו הליך?’ המחיר הוא לא רק כספי, יש גם עלות רגשית “.

No Replies to "איך לסביות יכול להיכנס בהריון יש ילדים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.