טיפים יוצאים אחרי 40 | insightyv.com

טיפים יוצאים אחרי 40

טיפים יוצאים אחרי 40

לסביות רבות לצאת בגיל העשרה או 20, אבל בעצם יוצא מאוחר יותר בחיים זה לא נדיר. נשים רבות יוצאים לסביות או ביסקסואליות בשנות ה -40 לחייהם, בשנות ה -50 לחייהן, ואפילו בשנות ה -60.

אנשים שנמצאים בשנות ה -50 וה -60 לחייהם גדלו בתקופה שבה ההומואים היו הרבה יותר מסטיגמה ממה שהיא עושה עכשיו. להיות הומו או לסבית היה טאבו ולא ממש דיבר. הם אולי מעולם לא חשבו שהם יכולים לקיים מערכת יחסים עם אישה אחרת כי זה פשוט לא נעשה.

חלק מהנשים עשויות להיות אטרקטיוויות מאותו המין ודכאו אותן. הם התחתנו, היו להם ילדים ונשאר עם בעליהם למען הילדים, או בגלל המחשבה לעזוב היה מפחיד מדי.

לפעמים נשים אשר יוצאים לסביות מאוחר יותר בחיים להביט אחורה ולהבין שהם היו תמיד הומו. הם זוכרים אטרקציות לחברים כאשר הם היו צעירים יותר כי הם כתבו את קשרי קרובים או אינטימיים. הם תמיד העדיפו את חברת הנשים. הם אף פעם לא נהנו ממשחק עם גברים, או שהיו להם יחסים לא מספקים. עבור אחרים, למצוא את עצמם מתאהבים באישה אחרת הוא קצת מזעזע. אולי היו להם יחסים טובים עם גברים לאורך כל הדרך, נהנו ממין עם גברים וגידלו משפחה. ואז פתאום, הם מוצאים את עצמם נמשכים מינית לנשים. או שהם מוצאים את עצמם מאוהבים בחבר.

משאבים לנשים שיצאו מאוחר יותר בחיים

אם את אישה מבוגרת ומוצאת את עצמה יוצאת, הנה כמה משאבים בשבילך:

  • עצור על ידי הפורום לחיים לסביות כדי לדבר עם לסביות אחרות שעברו כמה מאותם דברים שאתה.
  • סייג הוא ארגון המספק משאבים עבור הומוסקסואלים מבוגרים, לסביות ואנשים טרנסג’נדרים.
  • OLOC הוא ארגון לסביות שרוצים להיות פעילים פוליטית.
  • מחפשים אהבה אחרי 50

No Replies to "טיפים יוצאים אחרי 40"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 81 = 83