חשיבה על מעבר לשיער טבעי? בצע טיפים אלה כדי להקל – insightyv.com

חשיבה על מעבר לשיער טבעי? בצע טיפים אלה כדי להקל

כאשר אתה רוצה לחזור לשיער הטבעי שלך, יש לך שתי אפשרויות על איך להגיע לשם: לחתוך את כל השיער מעובד (הידוע גם בשם “קוצצים גדולים”) או מעבר, אשר חותך את השיער קצת יישר bit בעוד הצמיחה החדשה שלך מגיע בעוד ניתוק כל השיער הרגוע עשוי להיות קל יותר – זה בהחלט יהיה לך להתרגל השיער הטבעי שלך ממהר – לא כל אישה רוצה ללכת כי המסלול.

אולי אתה לא אוהב איך אתה נראה עם שיער קצר, אתה עלול לדאוג לתגובות של אנשים אחרים או שאתה יכול פשוט מעדיף שיער ארוך יותר.

טיפים על מעבר טבעי שיער

כדי לעבור את שלב המעבר עם מינימום תסכול, נסה את הטיפים הבאים:

בחר את הסגנונות הנכונים

אחד הנושאים הגדולים ביותר עבורך יכול להיות מה תסרוקות אתה יכול לפנות בתקופה זו. יהיו ‘דוס כי הם פשוטים יותר עבור המעבר שיער, בעוד שאחרים יהיה קשה לשמור, וכנראה להוביל לתסכול. סגנונות הכי קל יהיה גם להדגיש את המרקם החדש, מתולתל או להגן על השיער שלך בצורה כלשהי במקום תסרוקות כי כוח לך להתמודד עם שני מרקמים שונים מאוד. כדאי גם להימנע מנסה ליישר את המנעולים הטבעיים שלך כדי להתאים את הקצוות מסודרים כימית. תסרוקות הטוב ביותר במהלך המעבר יהיה למזג את שני מרקמים ככל האפשר, אז לנסות:

  • צמות וצמות- outs
  • שתי פיתולי גדיל, פיתולים שטוחים ופיתולים
  • לחמניות
  • ערכות רולר
  • פלקסי מוט מוטבע
  • בנטו קשרים וקשרים- outs

יש ציפיות ריאליות

אל תצפו שיער טבעי להתנהג כמו שיער מסודר. אתה צריך ללמוד דרכים שונות להתמודד עם tresses שלך כדי לקבל תוצאות משביעות רצון. אחרת, אתה יכול לחוות הרבה החמרה כאשר תלתלים טבעיים שלך נראה “פרוע”. הם לא פרועים; הם פשוט עושים מה שהם עושים באופן טבעי.

ברגע שאתה מקבל את השיער שלך הוא מקורזל, נפוח או “גדול”, אתה תהיה מסוגל לעבוד טוב יותר עם במקום זאת. יחד עם ציפיות מציאותיות מגיע קבלה של המרקם האמיתי שלך. למרבה הצער, כמה נשים מצפים תלתלים שלהם / סלילי להסתכל לכיוון אחד וכאשר המנעולים שלהם להתגלגל בדרך אחרת, הם מאוכזבים – השיער שלהם לא נראה כמו אליל השיער שלהם! דפוס תלת אופן של כולם הוא ייחודי לה, להתאהב שלך, בעוד שזה לא יכול לקרות מיד, היא הדרך הטובה ביותר להיות טבעי שַׂמֵחַ.

לטפל השיער שלך עם טיפול

תרגיל טיפול שבו השיער רגוע וטבעי להיפגש. המקום שבו הצמיחה החדשה שלך פוגשת את השיער הרגוע הוא שביר במיוחד. אם אתה נתקל כל שבירה, רוב הסיכויים כי זה יהיה איפה זה מתרחש. זו הסיבה מדוע יותר מדי חום סטיילינג מניפולציה יש להימנע. במקום כל הזמן שטוח לגהץ את הצמיחה החדשה שלך כדי להתאים את המרקם ישר, לנסות מערכות רטוב סגנונות מתולתל שהופכים את השיער רגוע להתאים את תלתלי החדש שלך במקום. הוסיפו טיפולים חלבוניים בינוניים עד בינוניים פעם או פעמיים בחודש כדי למזער שבירה, ולהגדיל את ההתעמקות העמוקה לכדי פעם בשבוע כדי לשמור על רמות לחות בריאה.

 

להיות סבלני

ייתכנו פעמים כאשר נראה כי השיער שלך הוא פשוט לא הולך וגדל. זה יכול להיות מתסכל לנסות להתמודד עם שני מרקמים שונים. אתה יכול לחשוב לחזור לשיער רגוע כי זה מה שאתה מכיר וזה נראה כל כך הרבה יותר קל. עם זאת, אם אתה באמת מחויב מרקם טבעי שלך, קצת סבלנות יידרש. השיער שלך הוא כנראה גדל בממוצע ½ אינץ ‘לחודש, בדיוק כמו של כולם. צמיחתך החדשה המתפתלת עלולה להתכווץ, מה שעושה את זה נראה כאילו השיער שלך לא צובר אורך.

רק תזכרי את השיער שלך J גדל וזה גדל בריא וחזק. שים את השיער שלך בסגנונות מגן שבו אתה לא אובססיבי על אורך השיער בכל רגע של היום. לפני שאתה יודע את זה, יהיה לך ראש מלא תלתלים טבעיים כי לא להסתמך על כימיקלים או סטיילינג חום כדי להכין אותך ליום.

No Replies to "חשיבה על מעבר לשיער טבעי? בצע טיפים אלה כדי להקל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.