למעלה ו ב 'אם: Whys ו hows של בוקר Erections | insightyv.com

למעלה ו ב ‘אם: Whys ו hows של בוקר Erections

למעלה ו ב 'אם: Whys ו hows של בוקר Erections

רבים מבעלי הפין הצעירים, ואפילו כמה מבוגרים שלא מצאו את האנשים הנכונים לשאול, סקרנים לגבי זקפות הבוקר. רוב האנשים שיש להם פין יש את החוויה, עם כמה סדירות, להתעורר בבוקר עם זקפה ותוהה, מה קורה עם זה?

מה זה בוקר תיקון?

הזקפות בוקר המכונה בפירוט “עץ בוקר” מוגדרת מדעית כמו תולעת הפין הלילית (NPT) הם תגובה פיזיולוגית בריאה וניתנת לחיזוי כי רוב הגברים חווים.

זקפות בוקר יהיה טוב יותר לתאר את הזנב סוף סדרה של זקפות הלילה, כפי שהם רק את הזקפה האחרונה בסדרה.

בממוצע אדם בריא עם הפין יהיה בין שלושה לחמישה זקפות במהלך לילה שלם לישון, עם כל זקפה הנמשכת בין 25 -35 דקות.

האם יש לי את החלומות הלוהטים או מה?

הזקפות שאנו מקבלים כאשר אנו ישנים אינן, ברובן, תגובה לחלומות ארוטיים (אם כי זה תמיד אפשרי). זהו מיתוס נפוץ כי זקפות הבוקר נגרמות על ידי שלפוחית ​​מלאה. בעוד אנו יודעים כי יש שלפוחית ​​השתן מלא יכול להוביל זקפה אצל מישהו ער (אנחנו יודעים זאת באמצעות מחקר עם גברים עם פגיעות חוט השדרה) לא ברור כי זה גורם הזקפות לאורך הלילה.

זקפות בוקר נקשרו ההורמונים טסטוסטרון ונוראדרנלין. Erections קשורים קשר הדוק עם REM לישון (הזמן בלילה כאשר אתה חלום ושינויים בפעילות המוח).

זקפות אלה קשורות גם עם עלייה בקצב הלב. לא ידוע אם זיקפה זו היא תוצאה של השינויים הפיזיולוגיים האחרים, נדרש מחקר נוסף. יש להציע כי זקפות הבוקר הם דרך לגוף שלך כדי לוודא שהכל עובד.

היעדר זיקוקים בבוקר

מחקר מוקדם על זקפות הבוקר לא מצא הבדל בין זקפות הבוקר של גברים מבוגרים בהשוואה לאלה של גברים צעירים.

מחקרים עדכניים יותר הראו ירידה הדרגתית בזקפות הבוקר (חלקם מראים רק ירידה בנוקשות ובאורך הזמן של הזקפה ולא בתדירות של זיקפה).

אחת הסיבות זקפות הבוקר משכה את האינטרסים של החוקרים היה ככלי לשלול את הסיבות הפיזיות של זיקפה. אם אתה לא יכול לקבל זקפה לשביעות רצונך במהלך פעילות מינית אחד הדברים הראשונים הרופא יקבע היא האם אתה מקבל זקפות מלא במהלך הלילה ובבוקר.

אם היעדר זקפות בוקר מלווה בחוסר הזקפות הכוללת, זה מצביע על פיזי מעל סיבה פסיכולוגית. אם אתה מודאג לגבי שינוי ניכר ב erections את הבוקר זה משהו שאולי כדאי לך לדבר על עם הרופא שלך. עם זאת, ישנם מגוון של גורמים אחרים המשפיעים על זקפות הבוקר (כולל אורך ואיכות השינה) ושינוי הזקפות בבוקר לא תמיד מצביעים על בעיה רצינית.

אין אונות ותרופות

תרופות המשמשות לטיפול בבעיות זיקפה (ED), כולל sildenafil (ויאגרה) ו tadalafil (Cialis), יכולה להיות השפעה על זקפות הבוקר.

שתי התרופות, אם נלקח בלילה הקודם לפני פעילות מינית, עלולה לגרום הזקפות בוקר, אם כי זקפות הבוקר להתרחש לעתים קרובות יותר כאשר tadalafil משמש.

כמובן, אין סיבה לקחת תרופה פשוט כדי לקבל זקפה בבוקר, כמו זקפות בבוקר, בעוד שהם עשויים להיות קשורים לתפקוד הזיקפה הכללית הם לא בהכרח אינדיקטור מוחלט של תפקוד או תפקוד לקוי.

No Replies to "למעלה ו ב 'אם: Whys ו hows של בוקר Erections"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 3 =