כיצד להשתמש כראוי דילדו

כיצד להשתמש כראוי דילדו

דילדו הם צעצוע המין האולטימטיבי לעשות זאת בעצמך. שלא כמו ויברטור, דילדו לא זז מעצמו. למעשה, הוא לא עושה שום דבר שאתה לא עושה את זה לעשות. וזה לא אומר שהם צעצועים מוגבל על ידי הצורה האנושית.

ואכן, אחד מפלאי הדילדו הוא שהם באים בצורות ובגדלים שאף אחד לא עושה. עם כל האפשרויות האלה, אתה חושב שהם יגיעו עם הוראות הפעלה. אבל הם לא.

למרבה המזל, כתבנו אחד בשבילך.

תבחר בחכמה

בגלל דילדו רק לעשות מה שאתה עושה אותם לעשות לא להביא כל תנועה נוספת משלהם, בחירת דילדו הנכון הוא המפתח. קבל משהו גדול מדי ולא משנה כמה מתרגש או מחויב אתה, זה פשוט לא הולך לעבוד. לבחור צורה (או אפילו צבע) זה מכבה אותך ואתה עלול למצוא את זה קשה להיכנס באמצעות הצעצוע. אם אתה לא בטוח מה גודל אתה רוצה, לחשוב על דברים אחרים שבהם השתמשת לחדירה (אצבעות, penises, ירקות שטף בזהירות, וכו ') אם אתה משתמש דילדו כי מעולם לא היה לך חדירה סקס, זה מומלץ לך להתחיל עם האצבעות שלך (אם זה אפשרי) או צעצוע קטן מאוד אם זה לא.

חומר סיכה נדרש

אתה תמיד צריך להשתמש חומר סיכה אישי עם כל צעצוע מין לחדירה. סיכה מבוססי מים טובים כמעט לכולם. אם אתה משתמש דילדו עשוי סיליקון, אין להשתמש בסיליקון מבוסס חומר סיכה.

שים את חומר סיכה על הצעצוע ואת שניהם מחוץ ובתוך הגוף שלך. רוב חומרי סיכה סקס הם עבים יותר, כך שהם לא להחליק את הצעצוע מיד. אם אתה משתמש דילדו לחדירה אנאלי אתה כנראה צריך לחדש את הסיכה בשלב כלשהו.

מומלץ קונדומים

אתה תמיד צריך להשתמש קונדומים על דילדו.

פעולה זו תפחית את הסיכוי שיש לך כל תגובות אלרגיות לחומר דילדו. זה גם עושה ניקוי הרבה יותר קל. קונדומים נחוצים גם אם אתה מתכנן להשתמש צעצוע שלך עבור שימוש אנאלי ונרתיק או אם אתה חושב שאתה יכול לחלוק את דילדו שלך. אם יש לך כעת זיהום המועבר במגע מיני עליך להשתמש בקונדום על דילדו שלך כפי שאתה יכול להדביק מחדש את עצמך. עם זאת, אם דילדו שלך יכול להיות מבושל במים (כמו כמה דילדו סיליקון), אז אתה לא צריך להשתמש בקונדום, ובלבד שאתה רותח דילדו שלך לאחר כל שימוש.

אנאלי לעומת דילדו נרתיקי

כל דילדו יכול לשמש חדירה נרתיקית, אבל רק כמה דילדו בטוחים לחדירה אנאלי. אלה בטוחים לשימוש אנאלי יהיה חלקה חלקה יהיה בסיס מתרחבים כדי למנוע מהם להחליק לתוך פי הטבעת. כפי שצוין לעיל, אתה לא צריך להשתמש דילדו אותו הנרתיק ופי הטבעת, אלא אם אתה משתמש קונדומים או יכול להרתיח את הצעצוע בין השימושים. קרא עוד על צעצועי מין אנאלי.

בדוק את דילדו

לפני שתשתמשו בדילדו בפעם הראשונה, הוציאו אותו מחבילתו, שטפו אותו היטב ולאחר מכן בדקו אותו בקפידה. חפש כל דמעות או קצוות חדים. אם דילדו שלך אמור להיות לא נקבובי, לחפש כל חורים או סיביות חסר בגוף של דילדו.

אם יש פגמים, החזירו את הדילדו שלכם לפני שאתם משתמשים בו.

התחל משלך

גם אם אתה מתכנן להשתמש דילדו שלך עם שותף, זה רעיון טוב לבדוק את זה בעצמך הראשון. אתה תרגיש פחות מודעת לעצמך ואתה באמת יכול להתרכז איך זה מרגיש בשבילך בלי להיות מוסחת (לטוב ולרע) על ידי שותף. ודא שיש לך קצת זמן מספיק פרטיות לפני לרדת לעסק.

הפעל את עצמך על הראשון

לפני שתנסה להשתמש דילדו שלך בפעם הראשונה, לקבל את עצמך מופעלת אבל אתה עושה בדרך כלל. אם אתה מרגיש מגושם או מוסחת זה יכול לעשות חדירה קשה יותר, כך להיות רגוע ועורר יכול לעשות את הפעם הראשונה שלך עם דילדו חלקה, אם אפשר לדבר.

התחל איטי

לפני שאתם מכניסים את הדילדו, לראות איך זה מרגיש כאשר אתה לשפשף אותו על החלק החיצוני של הגוף שלך.

השתמש בו כדי לעסות ו לעורר את אברי המין החיצוני הראשון (או את הפות ואת labia או פי הטבעת). תחשוב על זה כאילו אתה מקניט את עצמך, בניין עד החדירה. ברגע שאתה מתחיל לחדור את עצמך עם דילדו, הקפד להתחיל איטי. שימו לב איך זה מרגיש, ואיך זה שונה מאשר שימוש שלך או חלקים של מישהו אחר לחדירה.

לשחק עם קצב ומהירות

ברגע שאתה נוח להשתמש דילדו, אתה יכול להתנסות עם מקצבים שונים ומהירויות. הדבר הגדול על דילדו הוא שזה יעשה בדיוק מה שאתה רוצה את זה; זה לא מתעייף או מקבל התכווצות הרגל, ואתה יכול לעצור ולהתחיל מתי שאתה רוצה. שימו לב להבדל בין תנועה איטית ויציבה לבין תנועה מהירה ובלתי יציבה. לראות מה אתה אוהב ומה עובד בשבילך, ולעשות כמה הערות נפשיות שאתה יכול לחלוק עם שותפים בעתיד.

לחקור את עומק

אם אתה משחק עם דילדו ארוך, חדירה עמוקה יכולה להיות מהנה או כואבת. אם יש לך אחד ארוך, זה אפשרי לחבוט את הקצה של דילדו נגד צוואר הרחם שלך וזה יכול להיות כואב. אם אתה מרגיש כאב, להפסיק מה אתה עושה ולהתחיל איטי שוב. אתה יכול לשנות את אורך דילדו שלך פשוט על ידי החזקת אותו סביב פיר במקום ימין בבסיס. אם דילדו שלך מספיק זמן זה עלול לאפשר חדירה עמוקה יותר וזה עשוי להיות מהנה מאוד. הניסוי עם זוויות שונות של הכנסה ואתה עלול למצוא כמה כתמים מהנה יותר מאחרים. ניתן גם להתנסות עם עמדות מין שונות כדי לשנות את התחושה של החדירה.

הוסף גירוי הדגדגן

אם יש לך קליטוריס שימושי, אתה עלול למצוא כי הוספת גירוי הדגדגן תוך שימוש דילדו באמת משנה את הדרך החדירה מרגיש. נשים רבות נהנות מחדירה סימולטנית ומגירוי של הדגדגן, ובעוד שזה עשוי לדרוש תיאום מסוים, המאמץ בדרך כלל שווה את זה. אתה יכול גם להשתמש בויברטור לגירוי הדגדגן תוך שימוש דילדו.

באמצעות דילדו עם שותף

אתה יכול להשתמש דילדו שלך עם השותף שלך בכל מספר דרכים.

אתה יכול להחזיק את דילדו ולהשתמש בו על עצמך. אתה והשותף שלך יכולים להשתמש בו אחד על השני (אבל אם אתה גם משתמש בו, אתה צריך להשתמש קונדום חדש עבור כל אדם). אתה יכול גם לקנות רתמה או רצועה על ערכת ואתה או השותף שלך יכול ללבוש את דילדו ולהשתמש בו אחד על השני. עם זאת אתה רוצה לעשות את זה, זה רעיון טוב עבור כל אחד מכם לבצע את השלבים לעיל הראשון, ולקבל נוח לגמרי לבד לפני הוספת דילדו לתוך תערובת.

גדלים שונים עבור מצבי רוח שונים

אם אתה אוהב לשחק עם דילדו, אתה עשוי לגלות כי גודל אתה רוצה להתחיל עם קטן מדי פעם אתה כבר על זה במשך 10-15 דקות. כמה אנשים מוצאים את הגודל שהם רוצים שינויים על בסיס מצב הרוח שלהם וכיצד הם מופעלים. זו הסיבה כמה אוהבי דילדו יש אוספים. לכן, נסה להתנסות בגדלים שונים.

חדירה כפולה

זהו מעשה מין שנעשה מקובל בסרטי פורנו, וכמה אנשים סקרנים לנסות את זה. חדירה כפולה מתייחס או שיש שני דברים (דילדו או פין) ב פתח אחד או להיות חודר וגינאלי ו anally באותו זמן. גם בתעשיית הפורנו, מעשה זה נחשב מאוד בסיכון גבוה. אבל אנשים או זוגות משחקים עם דילדו יכול להתנסות בבטחה עם חדירה כפולה כל עוד קונדומים ושמן משמשים, ואת משחק המין הוא איטי ומבוקר על ידי השותף להיות חדרו. קרא עוד על דילדו כפול.

לכופף את החבר

במהלך העשור האחרון או כך, יצרנים דילדו כמה יצרו מוצרים במיוחד עבור זוגות הטרוסקסואלים המעוניינים לחקור משחק אנאלי זכר. זה סוג של משחק, אשר קיבל את שם לכופף את החבר מ bestselling וידאו חינוכי של אותו שם, כרוכה שותף נקבה חסון על דילדו חודר שותף הזכר שלה.

No Replies to "כיצד להשתמש כראוי דילדו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    19 − = 13