לא כל כך ברור סיבות רומן מאכזב | insightyv.com

לא כל כך ברור סיבות רומן מאכזב

לא כל כך ברור סיבות רומן מאכזב

רומן יכול להרגיש כמו רעיון טוב בהתחלה. זה יכול לתת לך דחיפה של ביטחון עצמי כדי לדעת שאתה עדיין “יש את זה.” אתה יכול להרגיש כמו מורד עומד ליד אנשים רגילים עם החיים שלהם משעמם. זה יכול להיות מרגש לשמור סוד. שלא לדבר, רומן מביא אותך קרוב אדם חדש – משהו כי הוא מחוץ לתחום הנישואין.

הבעיה עם אלה “pluses” שיש רומן היא שהם יכולים להיות קצרת מועד, יכול להיות overwighed על ידי “minuses” המכריע. אתה מתרגלים להגביר את הביטחון העצמי, ואת ההתרגשות של להיות מורד יכול לדעוך.

אנשים העוסקים בבגידה מודעים לרוב להשלכות על נישואיהם. מה שהם לא כל כך מודעים לכך הוא הדרך downside לשדוד אותם בשקט של “שמחה” הם מרגישים עם השותף החדש שלהם.

זה מאתגר לארגן את הכסף.

ענייני יכול להיות יקר. המתנות, חדרי המלון, דמי הנסיעה במונית וחשבונות המסעדות מתווספים במהירות. בנוסף, אתה צריך כל הזמן להיות ערני ו ערמומי, כך שאתה לא נקרא החוצה עבור תשלום חריג על כרטיס האשראי שלך הצהרה. מציאת דרך להסביר לבן הזוג שלך למה פתאום יש פחות כסף עבור מצרכים או חשבונות רפואיים יכול להיות אפילו יותר קשה.

אתה כנראה לא יהיה עם מי לדבר על זה.

אנו מתייעצים עם בני משפחה, חברים ועמיתים על אירועים חשובים בחיינו. אנו חולקים את השמחה והכאב שלנו איתם. כאשר מדובר בוגד על בן / בת הזוג שלך, עם זאת, שלך לא יכול להיות האנשים הנכונים כדי לקחת את השאלות שלך.

הם עשויים להתנגד למה שאתה עושה ולא לעמוד לצידך. זה יכול להיות מאמץ קשה לא יש לוחות נשמע הרגיל שלך עבור התפתחויות חשובות בחיים שלך. אמנם זה יכול להיות נהדר יש סוד גדול בהתחלה, ברגע שאתה מבין בדיוק אֵיך סוד הרומן צריך להיות, הוא יכול לאבד חלק הערעור שלה.

 

ללא שם: אתה בהכרח מרגיש אשם.

במקרים מסוימים, יחסים מחוץ לנישואין יכולים להיות מוצדקים. בין אם הזליגה שלך הוגנת לבן הזוג שלך לא, אם כי, הוא לא המקור הפוטנציאלי היחיד של אשמה. אם נחשף רומן, הוא מטלטל לעתים קרובות משפחה אל הליבה ויכול להיות הרסני לכל בני המשפחה, כולל ילדים. הוגן או לא, הילדים בדרך כלל סובלים ביותר. האשמה שהורה מרגיש כלפי פגיעה בילדיו עלולה להיות קשה מאוד לעבור.   

אתה תהיה מותש.

סיבה אחת לכך שבני אדם החליטו להישאר עם משפחה אחת בכל פעם היא שזה כמעט בלתי אפשרי ללהטט משפחות מרובות. זה יכול לקחת כל מה שאתה צריך רק לגדל משפחה אחת כראוי.

זה אפילו לא לוקח משפחה שלמה שלמה כדי מאמץ את הזמן שלך ואת דעתך, אם כי. פשוט שיש מאהב סודי יכול לעשות את העבודה. אנשים רבים שיש להם עניינים מתלוננים על האופן שבו כל אשמתם, הצורך לתכנן את היום הקרוב ואת כל החשאיות משיגה אותם כאשר ראשיהם פגעו בכרית. זה יכול להיות מאוד קשה לישון עם זה על המוח שלך, ואת חוסר שינה תשישות נפשית תהיה השפעה מזיקה על הבריאות שלך.

כדי להוסיף עלבון לפגיעה …

אנשים מחפשים לעתים קרובות את החיים כאשר החיים בבית הוא לא נעים, או כבר לא מרגש מספיק. השותפים החדשים שאתם עשויים למצוא, אם כי, אינם בני האדם המיוחדים, הראשונים שהם נראים. אלה תחומי עניין חדשים הם אנשים רגילים עם פגמים. בסומק הראשון, אוהבים יכולים להתחיל להוכיח שהם יכולים להיות משוחדים, לא נעימים, חסרי סבלנות, אדישים ואדישים. גרוע מכך, ברגע שאתה מתחיל לשים לב לליקויים של המאהב שלך, אתה מתחיל לעתים קרובות לשים לב לאיכויות נפלאות בבן הזוג שלך, כי הפרמור שלך חסר.

עבור חלק, רומן עשוי להיות שווה את זה. לרוב, עם זאת, מתברר פשוט להיות רעיון נורא. עם כל הסיכונים ברור ולא כל כך ברור, זה פשוט לא שווה את העלות.

לקריאה נוספת, רכישה מ אמזון: לאחר הפרשה: ריפוי הכאב ובנייה מחדש של אמון כאשר שותף היה בלתי נאמן, איך לעזור לרעיה שלך לרפא מן הרומן שלך: מדריך קומפקטי עבור unfithful, לא “סתם חברים”: בנייה מחדש אמון ולשחזר את השפיות שלך לאחר בגידה

 

No Replies to "לא כל כך ברור סיבות רומן מאכזב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 4