האם יש קשר בין נעלי עקב גבוה לבין סקס? | insightyv.com

האם יש קשר בין נעלי עקב גבוה לבין סקס?

האם יש קשר בין נעלי עקב גבוה לבין סקס?

עם כל הדיבורים על נפיחות, יבלות, חאמרטו ונוירומים, האם יש משהו טוב בענידת נעלי עקב גבוהות? מחקר אחד 2008 בוחן את הנושא – סוג של.

היו דיונים רבים על הקשר בין נעלי עקב גבוה ו האטרקטיביות המינית, אך מחקר בכתב העת האירופי אורולוגיה מצא כי לובש עקבים גבוהים מעט משופרת כוח התכווצות של שרירי רצפת האגן.

תרגילי קגל משמשים לחיזוק שרירי רצפת האגן כדי לסייע בשליטה על שתן וגם לשפר את התחושה המינית. כמה אנשים אמרו את הממצאים ממחקר זה אומר ללבוש עקבים גבוהים ישפר את חיי המין שלך. עם זאת, זה לא נכון. המחקר התבונן באמת בהמשכיות לעומת חוסר שליטה, ולא בביצועי מין.

ד”ר מריה אנג’לה צ’רוטו, הכותבת הראשית של המחקר, השוותה בין נשים שאינן מסוגלות (אינן יכולות לשלוט בשתן) לנשים מיבשת. אנשים שיש להם בעיות עם בריחת שתן יש חלש רצפת האגן השרירים. המחקר השווה נעליים שטוחות (מוקסינים) לנעליים עם גבהים שונים של עקב. גבהים העקב נע בין 2-7 ס”מ. אצל נשים עם בריחת שתן, פעילות שרירי רצפת האגן הנשארת (rPFMa) נשארה פחות או יותר, והשיעור המרבי של שרירי רצפת האגן (mPFMa) (התכווצות) עלה במידה ניכרת. אצל הנשים שהיו יבשות, ה- rPFMA ירד מעט וה- mPFMA (התכווצות) ירד באופן מתון.

מה פירוש הדבר? לנשים עם בריחת שתן היו שרירי רצפת האגן חלשה יותר אבל הם הראו שיפור כלשהו כאשר נעל נעלי עקב גבוהות. אצל הנשים שהיו יבשות קרה ההיפך. הנשים ביבשת הצטמצמו בשרירי רצפת האגן כשהן נעלו נעלי עקב גבוהות.

השורה התחתונה: מחקר הראה לא תועלת מעייפות לבוש

לכן, אם אין לך בעיה עם בריחת שתן, מחקר זה אינו מראה שום תועלת של לובש עקבים גבוהים. אני ממליץ לך לא ללבוש עקבים מעל 1 1/2 ס”מ גובה. בעיות כף הרגל שעלולות להתרחש עקב לובש עקבים גבוהים בהרבה במספר קטן לטובת שרירי רצפת האגן שלך.

מקורות:

Cerruto MA, Vedovi E, Mantovani W נשים לשים לב העקבים צחצוח: מלבד גרימת סכיזופרניה הם עשויים להשפיע על פעילות שריר רצפת האגן שלך!! אורול אור. 2008 במאי; 53 (5): 1094-95. Epub 2008 ינואר 24.

No Replies to "האם יש קשר בין נעלי עקב גבוה לבין סקס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 − 8 =