יחסי מין למניעת סקס כואב – insightyv.com

יחסי מין למניעת סקס כואב

אם אתה חווה סקס כואב ואתה לא יודע למה, הצעד הראשון הוא לנסות להבין מה גורם לכאב. לדעת מה גורם כאב הוא קריטי כדי לקבל יצירתי על הפחתת כאב במהלך יחסי מין. גם חשוב לחשוב מחוץ הרגיל שלך “מה סקס” התיבה.

רובנו לא חושבים על האופן שבו אנו מציבים את עצמנו למין עד שהמצב לא עובד. עמדות מין נחשבות בדרך כלל במונחים של יחסי מין, אבל הטיפים הבאים חלים על כל סוג של סקס שאתה רוצה.

כריות, הרבה כריות

אתה יכול להשתמש כריות לשים מתחת הירכיים שלך או בטלן, מתחת לחזה שלך, או כדי למנוע ממך לנוע יותר מדי, הכל תלוי מה גורם לכאב. ישנן חברות שהופכות כריות רק למיקום מיני, והן נהדרות, אבל הן גם יקרות מאוד. אתה יכול לקבל כריות פחות יקר, אבל לקבל הרבה מהם, בגדלים שונים, ולהתחיל ניסויים.

צפה הירכיים שלך

אם יש לך כאבים בגב התחתון, למנוע הרבה דחף מן הירכיים שלך והרבה תנועות מהירות, קופצניות. זה יכול להיות הרגל קשה לשבור, במיוחד מאז כמעט כל התייחסות תרבותית למין (מתוך פורנו לסרטי הוליווד) מראה מישהו דוחף בזעם.

מצא תנועות שעובדות

אתה יכול לעשות את זה כאשר אתה לא עושה סקס. אם אתה עושה פעילות גופנית סדירה, לשים לב לסוגי תנועות אתה יכול לעשות בלי כאב. אולי אתה יכול להניף את הירכיים שלך, או לכופף את הברכיים או הזרועות, או לנוע מן הגב במקום הירכיים שלך.

ברגע שאתה יודע מה אתה יכול לעשות מחוץ למין, להביא אותו למצב מיני.

הישאר מיושר

אם יש לך כאבים בגב ו / או בצוואר, לנסות למצוא מיקום שבו הן הצוואר והגב שלך מיושרים ככל האפשר. מצב הדורש ממך לסובב או לסתום את הגוף ולאחר מכן להעביר יהיה כנראה לפגוע יותר באותו זמן, ולגרום יותר כאב מאוחר יותר.

צפה ברגליים שלך

הרמת הרגליים יכולה להיות זן אמיתי ויכול לגרום כאב בזמן או כאב מאוחר יותר. זה יכול גם להוביל עייפות מהירה יותר. באמצעות כריות כדי לשמור על הרגליים למעלה, או למצוא עמדות מין שבו אתה יכול להשתמש בגוף השותף שלך כדי לתמוך ברגליים שלך, זה רעיון טוב (למשל לשים את הרגליים על הכתפיים שלהם או לעטוף אותם סביב המותניים של השותף שלך).

תמשיך לשנות את זה

אל תחשוב על סקס כעל משהו שאתה עושה בדרך אחת או במצב אחד. גם אם אתה רק להתעסק במשך 10 או 20 דקות, לשנות את העמדות שלך. מסכים מראש כי בכל שלב במהלך משחק מין אם אחד מכם מרגיש כואב, או אפילו חושב כאב יכול לבוא, אתה אומר את המילה ולמצוא עמדה חדשה. זה יכול להיות משבש בהתחלה, אבל זה גם פותח את האפשרות עבור סוג של יצירתיות שובבה שלעולם לא תוכל שלי אם אתה עושה את אותו הדבר כל הזמן.

No Replies to "יחסי מין למניעת סקס כואב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.