מה שאתה צריך לדעת לפני שיש לך סקס אנאלי | insightyv.com

מה שאתה צריך לדעת לפני שיש לך סקס אנאלי

מה שאתה צריך לדעת לפני שיש לך סקס אנאלי

יש כל כך הרבה מידע שגוי על סקס אנאלי שאחד המכשולים הגדולים ביותר ליהנות מחוויית המין הראשונה שלך אנאלי הוא כל מה ששמעת על זה לפני שיש לך את זה.

בואו נתחיל עם דבר אחד נכון: סקס אנאלי הוא לא חלק הכרחי בחיי המין של מישהו. אתה יכול לקבל חיים מיניים מדהימים בלי לחקור אי פעם סקס אנאלי. הסיבה היחידה והיחידה לנסות מין אנאלי היא כי אתה רוצה.

כמובן שאתה לא יכול לדעת בוודאות אם אתה אוהב את זה בלי לנסות את זה. אבל אם אתה רק שוקל את זה כי השותף שלך באמת רוצה אותך או כי כל מי שאתה מכיר נראה שיש את זה, אז לא טורחים.  

אם אתה חושב שאתה רוצה לנסות את זה אבל רוצה לדעת יותר, נתחיל לענות על השאלות הנפוצות ביותר על סקס אנאלי מ טיימרים הראשון:

 • איך אני אומר השותף שלי אני רוצה לנסות סקס אנאלי?
 • האם זה תמיד כואב?
 • האם זה גורם לי גיי?
 • האם סקס אנאלי גורם נזק?

הרבה על פו

מעטים מאיתנו גדלים עם תחושה חיובית על עניין צואה. לבוא במגע עם קצת צואה לא רצויות הוא פחד משותף לאנשים שלא היה להם מין אנאלי לפני. האמת היא שאם אתה הולך לחפש את זה, או בכוונה לוודא שזה שם, אין הרבה חומר צואה מעורב במין אנאלי. אבל יש קצת. אם זהו חשש עבורך, קרא עוד בהמשך. אם אתה או בן הזוג שלך חושב שזה יותר ממה שאתה יכול להתמודד, ייתכן שתרצה להחזיק את המין אנאלי לעת עתה.

 • סקס אנאלי וצואה
 • לדבר עם השותף שלך על סקס
   

שילובים רעים: סמים, אלכוהול ומין אנאלי

זה לא על מוסר, זה על הנאה ובריאות ובטיחות. אם אתה מרגיש כאב, אתה צריך להאט, להוסיף יותר סיכה, לדבר קצת עם השותף שלך ו / או לעבור את מה שאתה עושה. אבל אם אתה שיכור או גבוה אתה צפוי פחות לב כאב (או שאתה עשוי להיות יותר סביר להתעלם ממנו).

זה כנראה לא מציאותי לחשוב כי יהיה לך רק סקס אנאלי כאשר האבן שלך קר פיכח, אבל בפעם הראשונה שיש לך מין אנאלי, ובפעם הראשונה שיש לך את זה עם שותף חדש, זה באמת חשוב להיות מסוגל להרגיש את גוּף.

 • כיצד תרופות משפיעות על סקס
 • סקס ואלכוהול

להתחיל עם שֶׁלְךָ אצבעות

אם אתה מתכוון לקיים יחסי מין אנאליים עם מישהו אחר, אני ממליץ לך לנסות את זה בעצמך. בין אם אתם מתכננים להיות בחזית או מאחור, בידיעה אנטומיה אנאלי משלך, איך זה מגיב למגע, וכיצד הוא מרגיש לחדור anally, יגרום לך שותף סקס אנאלי טוב יותר. אוננות אנאלי הוא גם דרך טובה לתת לעצמך מקום לגלות חרדות, דאגות, הדרכות, וכו ‘… כמו אלה עשויים לעלות על דעתך כאשר אתה בעצמך. אתה עלול למצוא שאתה לא אוהב לקחת את זה אבל אתה עושה כמו dishing זה. לא משנה אם אתה אי פעם רוצה לעשות את זה שוב, לנסות את זה פעם אחת בעצמך הוא צעד ראשון טוב.

 • כיצד טיפים אנאלי אנאלי

הרבה סבלנות, והרבה סיכה

לאחר התשוקה, שני החומרים הנדרשים עבור כל מפגש מין אנאלי הם סבלנות ושמן סיכה. שכח את כל מה שלמדת אי פעם על מין אנאלי מפני פורנוגרפיה (כמעט אף אחד לא מייצג את המין הטוב ורובו מסוכן).

עם סקס אנאלי אתה צריך להתחיל איטי לבנות איטי. ואתה צריך להשתמש באיכות טובה חומר סיכה מתאים למין אנאלי, וכן להחיל מחדש lube במהלך סקס אנאלי.

 • מה חומר סיכה טוב למין אנאלי?

איך אתה עושה את זה?

הבעיה עם לספר למישהו איך לעשות סקס אנאלי בפעם הראשונה היא שקל להם לחשוב שמה שאתה אומר הוא הדרך הנכונה או הדרך היחידה. אין דרך אחת לעשות את זה, ואת הדרך הטובה ביותר יכול רק להיות הבנתי על ידי לך ועל השותף שלך. אבל לפני שאתה מספיק נוח לאלתר ולנסות דברים חדשים, בפעם הראשונה סקס אנאלי יכול להיות תעלומה, אז הנה כמה הנחיות וטיפים בפעם הראשונה, יחד עם המשאבים המומלצים עבור עצות נוספות.

 • כיצד לקיים יחסי מין אנאלי
 • סקס סקס אנאלי
 • ספרי סקס אנאלי
 • עמדות סקס אנאלי

סקס אנאלי ראשון ללא מחשבות שניה

זה לא מציאותי לחשוב שכל חוויה מינית שיש לך תהיה אחת שאתה אוצר את הזיכרון של לנצח.

רבים מאיתנו חיים עם כמה חרטות מיניות. אבל יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להקטין את הסיכוי כי בפעם הראשונה יהיה אחד אתה תצטער במשך שנים רבות. דאגה לגבי מחלות המועברות במגע מיני או השלכות פיזיות שליליות אחרות היא דרך מצוינת להפחית את ההנאה שאתה יכול לקבל ממין אנאלי. וחרדה לגבי ביצועים או ציפיות על כדור הארץ מתנפצת אורגזמות יכול גם לקחת ממני כיף הנאה. תוכנית קדימה בשתי החזיתות ולשקול את האפשרות שאם אתה לא יכול לדבר עם השותף המיני שלך על הדברים האלה, או אם הם לא מוכנים לדבר בכנות איתך הם לא יכולים להיות האדם הנכון שיש סקס אנאלי עם. כמו כן, למרות שהרבה אנשים יש את המין הראשון אנאלי בעקבות שימוש של כמה סמים או אלכוהול, אם המטרה שלך היא לקבל סקס מהנה, בטוח, ומהנה אנאלי אתה עדיף לא להיות גבוה או שיכור בפעם הראשונה שאתה עושה זה. למד עוד:

 • סקס בטוח יותר
 • סקס ותרופות

No Replies to "מה שאתה צריך לדעת לפני שיש לך סקס אנאלי"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  22 + = 30