מינית לא תואמת ומאוהבת | insightyv.com

מינית לא תואמת ומאוהבת

מינית לא תואמת ומאוהבת

הסיפור שלי טרגי. אני מאוהבת בטירוף ואנחנו לגמרי לא תואמים בחדר השינה. האם יש דרך לתקן אי-תאימות מינית?

הדרך בה אנו מדברים על יחסי מין נקבעת על ידי מומחים, כי בכל פעם שמישהו שואל שאלה עם מונח כמו “חוסר תאימות מינית”, הדבר הראשון שאני רוצה לשאול הוא: מה בדיוק זה אומר לך? האם זה אומר שאתה עושה סקס זה לא כיף? האם זה אומר שאתה לא עושה סקס בכלל?

 האם זה השתנה עם הזמן? המקום להתחיל עם כל דילמה מינית היא כמה שאלות טובות.

אבל לא משנה מה התשובות שלך, אם אתה מוצא את עצמך במצב הזה, באהבה ובלתי תואם מבחינה מינית, יש לך אפשרויות.

גישה ללא אשמה

זה חייב להיות הצעד הראשון. אתה צריך למצוא דרך לדבר עם השותף שלך על זה בלי להאשים אחד את השני בלי לעשות אחד מכם ימין והשני טועה. זה כמעט אף פעם לא כל כך פשוט. זה אפשרי כי יש הרבה אפשרויות, אבל זה יכול להיות גם שאתה רוצה דברים כל כך שונה מינית כי זה לא הולך לעבוד. זה לא גורם לאיש מכם להאשים או לאדם רע. כי זה כואב, זה יכול להיות קל להיכנס לשיחות האלה מרגיש הגנתי או פוגע. אם אתה הולך להיכנס אליו באופן פרודוקטיבי, אתה צריך להקים כמה כללי הקרקע ולעבוד קשה על התקשורת המינית.

לפרוק את תאימות מינית עבור עצמך

זה מגיע לשאלה הראשונה שלי, למה אתה מתכוון כשאתה אומר שאתה לא תואם מבחינה מינית?

מה השותף שלך מתכוון כשהם אומרים את זה? התחל עם עצמך ולנסות לקבל ספציפי לגבי ההיבטים של תאימות מינית אתה חושב חסר. אם ניקח צעד אחורה כדי לחשוב על ההיסטוריה המינית שלך עשוי להיות גם מועיל בתהליך זה.

לדבר ולקבל תמיכה

ברגע שיש לך משהו לשתף, תוכל להתחיל שיחה חדשה עם השותף שלך.

אם אפשר, ללכת יחד כדי לדבר עם יועץ או מין המטפל עשוי להיות מועיל. במיוחד עם בעיות כל כך מסובך יכול להיות כל כך רגשית, שיש אדם שלישי בחדר יכול באמת לעזור להפוך את התקשורת פרודוקטיבי יותר.

שינוי קשה

לצאת מדפוסים מיניים ישנים יכול להיות קשה, ואם פיתחת סיפור על שניכם להיות בלתי תואם זה ייקח זמן לכתוב סיפור חדש. זה אולי לא נראה כמו יחסים האגדה, אבל אני יודע לפחות שלוש אסטרטגיות התמודדות כי זוגות להשתמש כדי להתמודד עם חוסר איזון מיני כי הם לא רוצים לסיים את מערכות היחסים שלהם. הם כוללים:

 • עושה את זה בשבילם. כולנו עושים דברים עבור שותפים כי אנחנו רוצים לרצות אותם. וכל עוד אתה לא עושה משהו נגד הרצון שלך או זה מרגיש רע על עצמך, להיות מינית ביחד גם כאשר אתה מרגיש אמביוולנטי יכול להיות אחת הדרכים לנוע לעבר מערכת יחסים מינית אחרת. לומר כן כאשר אתה מרגיש אולי בסדר. לומר כן כאשר אתה מרגיש לא בדרך כלל לא.

   

 • פַּשׁרָנִי. לא כמו הנקודה הראשונה, ביצוע פשרות הוא חלק מכל מערכת יחסים, ופשרה על סקס לא צריך להיות מחוץ לשולחן פשוט בגלל המין שלה. אתה תמיד צריך להרגיש בסדר לגבי הפשרות שאתה עושה. אבל הרעיון של פשרה כי הוא עצר אותך, יודע שזה בסדר כדי להעיף מבט נוסף.

   

 • מציאת האופציה השלישית. האפשרות הטובה ביותר היא אחת כי אף אחד מכם בתחילה חשבתי. לעתים קרובות, כאשר יש לנו סכסוך, אנו נוקטים עמדה וחופרים את העקבים. בין שני אנשים יש תמיד אפשרות שלישית, ומציאת אותה פירושה פירוק האגרוף ופתיחת ראשך לאפשרויות יצירתיות.

אין תיקונים מהירים לבעיות שבהן אתה מתמודד. למרבה הצער, רובנו לא גדלים עם הרבה אפשרויות יצירתיים סביב מערכות יחסים חלופיות. אומרים לנו להיות מונוגמיים ולהיות מאושרים. אם זה לא יקרה, אנחנו יכולים להרגיש לבד. האירוניה היא שזה משהו שרוב האנשים מתמודדים איתו.

הצעה אחת אחרונה: אם אתם מחפשים דרך חדשה לחשוב על מערכת היחסים שלכם, קראו את ההזדווגות של אסתר פרל בשבי.

No Replies to "מינית לא תואמת ומאוהבת"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  59 + = 68