מיקום עצמך: זה לצד זה ספוג סקס – insightyv.com

מיקום עצמך: זה לצד זה ספוג סקס

 

כמה עמדות מין הם מסתוריים כמו לוטוס לטוס או ביישן ביישן. עבור אלה, אתה כנראה צריך מדריך הוראות טוויסטר לוח המשחק רק כדי להתחיל! תפקידים אחרים הם אינטואיטיביים – השמות עצמם אומרים לך מה שאתה צריך לדעת. כך הוא המצב עם הכף. הכף הבסיסית – כמו בת הדודה שלה, הפונה זה לצד זה – מציעה יותר חוויה אינטימית מאשר עמיתיה הנמרצים.

אבל רך כפי שזה אולי נראה, זה המיקום הבסיסי למדי יכול להיות האהוב החדש שלך כאשר אתה מוצא את זה פוגע במקום מתוק שלך בדיוק.

הו, כל כך רומנטי

בטח, כלבלב בסגנון עובד עבור לילה אחד לעמוד (להשלים עם קונדום, כמובן). אבל עבור מערכת יחסים רומנטית, שום דבר לא מכה את הקירבה זה לצד זה של הכף. זוהי דרך נוחה להיחלץ ממצב של ערנות למחצה אל תוך התלהבות נלהבת, אך עדינה, בסדינים. כשזרועותיו ורגליו כרוכות סביבך, אין קן בטוח יותר שבאמצעותו ניתן להביע אינטימיות. לוקח את הזמן כדי לתקשר את הזווית הטובה ביותר – או מילולית או עם הדרכה מלטף – רק מוסיף מקדים פרובוקטיבי לפעילות זו snuggly.

צפיות כל הכתמים

אין ספק. לאחר המאהב שלך לבוא מאחור יכול לעורר את הדגדגן שלך להפעיל את נקודת ה- G שלך (רקמות רגישות מאוד הנרתיק אחראי על הנאה מינית הנשי). אבל פעילות איטית ויציבה של מקבל עמדה זו “צודק” גם מאפשר זמן עבור הצטברות של התרגשות מינית ואת ההכוונה חושני של הידיים.

הניח את ידו על הדגדגן שלך ודאג לו לדגדג אותו בזמן שהוא חודר אליך. או שיש לו בעדינות למשוך את הרגל העליונה פתוח כדי לוודא את קצה הפין שלו הוא יישור מושלם עם המקום הקדוש שלך. ואז להחזיק חזק!

וריאציות ספוג

בעוד את המיקום סקס spooning מציעה שוויון של כוח לשני השותפים, זה לפעמים נחמד אם האיש שלך מתחיל קצת למטה למטה על המיטה מאשר לך.

הוא יכול להשתמש בידיו ובזרועותיו כדי להפיץ את הרגליים או להרים אחת מהן (להכות את נקודת ה- G, כפי שתואר לעיל). ב וריאציה אחרת, אתה יכול להתכרבל קצת, עוד לחשוף את הבטן ואת הנרתיק. זה משאיל את עצמו חדירה עמוקה יותר להרגיש מהנה עבור חלק. במצב המספריים הארוטיים, הרגליים שלך משולבות זו בזו, והחזה שלו משוך לאחור מעט משלך. אתה יכול להפוך את הראש שלך וריאציה זו להסתכל על המאהב שלך, עוד עוררות מדגיש וגם כדרך לתקשר, זה צריך להרגיש מגושם בהתחלה.

חסרונות

בעוד את המיקום spooning מציע קירבה פיזית שאין כמוהו ואינטימיות, זה לא מיועד למי מגושם במיטה. זה יכול להיות קשה להעביר את זה לצד זה לצד המיקום ואת תיאום שני הגופים נעים שלך יכול להיות מסובך. כמו כן, עמדה זו אינה מאפשרת לך לראות את הפנים המלא של השותף שלך. אמנם זה פונה על כמה לעזוב את הנשיקה עבור אפרס, אחרים עשויים למצוא את זה פחות רומנטי מאשר, למשל, בסגנון מיסיונרי. ומכיוון שהמצב הזה אינו מתיישב עם עצמו, קשה לבנות קצב או מומנטום. אז אם קצת יותר snog הוא משהו שאתה מפואר, אולי בחר סגנון אחר.

No Replies to "מיקום עצמך: זה לצד זה ספוג סקס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.