להגביר את האינטימיות עם מדריך זה מגע חושני | insightyv.com

להגביר את האינטימיות עם מדריך זה מגע חושני

להגביר את האינטימיות עם מדריך זה מגע חושני

חקר מגע חושני עם השותף שלך יכול להיות דרך נפלאה להעמיק את האינטימיות המינית, ולגלות היבטים חדשים של המיניות שלך (וגם של השותף שלך). נסו לחשוב על מגע חושני לא כמו טכניקה מינית אחרת עם התוצאה להיות אורגזמה.  

זה נקרא חושני (בניגוד מיני) בין השאר כי זה לא חייב להיות על מטרה, זה יכול להיות רק על לחקור. תחשוב על זה פחות כמו טכניקה אחרת להגיע לנקודת קצה מסוימת, ועוד כדרך לתקשר בלי לדבר.

יש אנשים שחושבים את זה סוג של חקירה להיות “עבודה באנרגיה” או “סקס רוחני”, אבל זה לא הכרחי כדי שם את זה בדרך זו כדי לעשות את זה.

מדריך מגע חושני

אם לא חקרת סוג זה של מגע לפני, הנה מדריך כדי להביא לך ללכת.

 1. קח זמן למגע.
  היכרות עם מגע היא פעילות עדינה ואינטימית. לעשות תאריך לעשות את זה כאשר לא יהיו הסחות דעת רבות, וכאשר אתה לא צריך למהר איפשהו בתוך חצי שעה. זה בהחלט לא סוג של “סקס” של סקס.
 2. הקרקע עצמך.
  תחשוב על חקר מגע עם השותף שלך כמעט כמו סוג של מדיטציה. נסה לנקות את דעתך לפני שתתחיל מין כזה. נסה לתזמן את זה כדי לקרות מיד לאחר מימוש, או לעשות יוגה, או פשוט ללכת לטייל לפני כן. אפילו יותר מאשר סוגים אחרים של סקס, אם אתה מוסחת גם אתה וגם השותף שלך יהיה מודע לכך, אז אתה רוצה לעשות את המיטב כדי להרגיש רגוע “מקורקע”.
 1. הפוך את השותף שלך לנוח.
  זה עשוי מתכוון להצביע על כך שהם מתחילים על ידי אמבטיה חמה, או הליכה. במיוחד אם הזמן והחלל להירגע הם קשים לבוא בבית שלך, להבין מה מנחם אותם ולעזור לגרום לזה לקרות. הרעיון הוא לסמן הפעם את זה חוץ מחיי היומיום. אם הם חיים עם כאב פיזי ודא שהם נכנסים למצב נוח. אתה לא צריך לעשות את זה על המיטה, למרות שזה עשוי להיות הטוב ביותר עבור אנשים מסוימים. אתה יכול לעשות את זה על מחצלת על הרצפה, או על כיסא נוח. השתמש כריות ושמיכות כדי לקבל את השותף שלך בנוח כפי שהם יכולים להיות.
 1. הגדר את מצב הרוח.
  הפוך את התאורה רכה, ודא טמפרטורת החדר נוח (לא חם מדי, ולא קר מדי), לשים על כמה מוסיקה זה לא יהיה יותר מדי distracting (כנראה להימנע מוסיקה עם מילים). המטרה היא ליצור אווירה שתיקח אתכם לרמה עמוקה יותר של הרפיה, אך לא להסיח את דעתכם משניכם על מנת לחוות את מה שקורה ביניכם.
 2. הצע כי השותף שלך לעצום את העיניים.
  היכרות עם מגע מיני היא חוויה ייחודית, כי במובנים מסוימים היא חוויה מינית אינטנסיבית אינטנסיבית כי אתה עושה יחד. אתה רוצה לנסות ולהשתחרר מכל מודעות עצמית. יש אנשים המבקשים את בן הזוג להיות נגע ללבוש כיסוי עיניים, או פשוט לשמור על עיניים עצומות. אתה עלול למצוא את זה משחרר אותך כדי לנוע ולגעת בדרכים שעשויות להרגיש מוזר אם היו לך להיות צפו.
 3. קח את הזמן לקחת את כל הגוף של השותף שלך.
  אם אתה יכול, להסתכל על הגוף של השותף שלך כפי שהם שוכבים שם. התחל עם הרגליים שלהם, לאט לעבוד את דרכך כלפי מעלה, רק עם העיניים. אל תעשה את זה עם עין ביקורתית, או אפילו עם המטרה בראש, רק תן את העיניים שלך לשוטט לאט את הגוף של השותף שלך. שימו לב איך הם נראים משקרים ומחזיקים את עצמם. שימו לב גם לחלקים שאתה מוצא רצוי במיוחד. אתה יכול או לא יכול להתמקד באותם חלקים (כי מה שאתה אוהב ומה השותף שלך אוהב יכול להיות שונה) אבל לב זה כדאי.
 1. לדבר עם השותף שלך ולספר להם על כמה חלקים של הגוף שלהם אתה אוהב.
  התחל באומרו “אני אוהב את הגוף שלך …” או “אני לא יכול להפסיק להסתכל …” אולי זה מרפק שלהם, או את בטלן, או את הצוואר. זה רק הזמן עבור positivity, כך להתמקד על הדברים שמושכים אותך כרגע, או תמיד הפכו אותך. אם העיניים שלך רוצה להשתהות חזרה לחלק אחד, לשמור אותם נעים למעלה הגוף עד שהגעתי לראש של הראש שלהם.
 2. בגין נוגע לבן הזוג שלך.
  אתה יכול להתחיל על כל חלק של הגוף. אבל להתחיל עם כמות קטנה של מגע אתה יכול לעשות בזמן ביצוע בפועל העור על העור. תחשוב על זה להיות גרסה מישוש של לחישה. נסו לשמור על זה הולך קצת, משחק עם נגיעה השותף שלך בצורה השקטה והמתוחכמת ביותר שאתה יכול.
 3. שים לב.
  שימו לב לתגובותיו של בן הזוג שלכם למגע שלכם וכיצד הם מרגישים אתכם. שימו לב איך זה מרגיש עבורם: הם משמיעים קולות, צופים בשינויים בתווי הפנים שלהם, שימו לב איך העור שלהם משתנה מתחת למגע או שינויים בנשימתם. שימו לב איך זה מרגיש בשבילך: שים לב להבדל איך הגוף שלהם מרגיש מתחת למגע שלך: חלקים של הגוף שלהם יהיה בשרני, גרמי, שרירי, להבחין כמה העור שלהם הוא חלק, כמה מהמורות, שם יש צלקות.
 1. מגע עם חלקים שונים של הגוף שלך.
  אולי כדאי לך להתחיל עם קצות האצבעות שלך, או את הגב של היד, או את הצד של פרק כף היד. שימו לב איך לגעת השותף שלך עם חלקים שונים של הגוף שלך מרגיש שונה. שימו לב לתגובתם. לגעת בהם עם קצות האצבעות שלך עלול להרגיש קצת מחוספס לעומת לגעת בהם עם הצד של היד שלך.
 2. ניסוי עם סוגים שונים של מגע.
  אתה יכול לצייר אצבע אחת באיטיות לאורך הירך של השותף שלך, או לתת האחורי של היד שלך לאורך הבטן. אתה יכול להקיש, לשפשף, לגרד, ולדגדג. המגע שלך יכול להיות מוצק ומצווה, או שהוא יכול לעקוב אחר הקווים והקימורים של הגוף של בן הזוג שלך ללא כל קלט ממך בכלל.
 3. לשחק עם עוצמת המגע.
  נע קדימה ואחורה בין מגע נמרץ למגע רך ועדין. הימנע משינויים מהירים באופן שבו אתה נוגע. נסה לבצע כל מעברים לאט, כך השותף שלך הוא אפילו לא מודע להם.
 4. הוסף מגע נוסף.
  אם התחלת באצבעות או ביד אחת, השתמש ביד השנייה, או השתמש בעדינות ברגל או ברגל כדי ללחוץ על חלק אחר של הגוף של בן / בת הזוג. אין דרך אחת לעשות את זה, אבל להגדיל את סוגי מגע אתה עושה.

טיפים מגע מגעני

 1. רמת האנרגיה שלך חשובה לגעת. אל תנסה לעשות סקס כזה כשאתה עייף או כאשר אתה היפר מדי.
 2. היכרות עם מגע מיני היא לא על אורגזמה, זה על חקירה. לעתים קרובות אורגזמה יכולה לקרות, אבל זה לא המטרה. למקד את דעתך על המשימה בהישג יד (חנינה את משחק המילים) ולא על איפה זה הולך להיגמר.
 3. זה עשוי להגביר את החוויה בשבילך אם אתה כולל תמונות. כפי שאתה נוגע השותף שלך לדמיין אנרגיה חמה בפועל זורם מתוך הגוף שלך לתוך הגוף של השותף שלך באמצעות נוגע.

No Replies to "להגביר את האינטימיות עם מדריך זה מגע חושני"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  7 + 2 =