למד לשלוט שפיכה מוקדמת

למד לשלוט שפיכה מוקדמת

ללמוד לשלוט על שפיכה מוקדמת ללא שימוש בסמים או desensitizers כרוך ללמוד לקרוא את האותות שהגוף שלך נותן לך, בידיעה מתי אתה עומד לשפוך, ו משיכת חזרה מנקודה זו. הטכניקה שלהלן היא וריאציה על "טכניקה של התחלה / עצירה". לפני שתתחיל אתה צריך לקחת קצת זמן להבין את היסודות של שפיכה מוקדמת, קצת על התגובה המינית הגברית, ומה תרגילי קגל הם.

הנה איך:

השתמש טכניקה Stroking

להתחיל לאונן על ידי ליטוף הפין שלך למעלה ולמטה. זוהי השיטה הטובה ביותר עבור תרגילים אלה כפי שהוא קרוב מקרוב חדירה. אל תחשוב על שפיכה מוקדמת או מנסה להימשך זמן רב יותר. רק לשים לב לתחושות הגופניות באזור הפין והאגן שלך כמו שלך אוננות.

נסה לשים לב לתחושה "מדגדגת" לפני שפיכה

כאשר אתה מתקרב לשפיכה, שים לב במיוחד לתחושות הגופניות בגוף. נסו לשים לב לתחושת "הדגדוג" המתרחשת ממש לפני שאתם פולטים. ברגע שאתה יודע איך זה מרגיש, אתה יכול להתרכז הרגשות המתרחשים ממש לפני השלב הזה, כאשר עדיין ניתן לעצור שפיכה.

המשך לאונן בלי לנסות להימשך זמן רב יותר או לחשוב על משהו מיוחד. רק לשים לב איך הגוף שלך מרגיש כמו שאתה מתרגש יותר, להכיר את הרגשות "מדגדג".

לעשות את זה לפחות שלוש פעמים בפעם הבאה שאתה אונן. אל תפסיק את עצמך מפני שפיכה, רק לנסות לזהות את תחושת "דגדוג", ואת ההרגשה בגוף שלך ממש לפני התחושה מדגדג.

להתחיל ולהפסיק לאונן ללמוד שליטה

ברגע שאתה יכול להגיד מתי התחושה "מדגדג" עומד לבוא אתה מוכן להתחיל את התרגילים.

נסו להימנע מפנטזיות יותר מהנדרש, ואל תשתמשו בשמן סיכה או בצעצועי מין בזמן שאתם עושים את התרגילים האלה (הם נהדרים, אבל הם יבואו מאוחר יותר).

בגין גירוי תוך מתן תשומת לב רבה לתחושות הגופניות בגוף. אוננות עד שתתחיל להרגיש מופעלת ויש לך זקפה. ואז לעצור את הגירוי במשך 15 שניות לפחות ולהתרכז ברגשות של ירידה בהתרגשות בגוף. שימו לב איך הפין שלך ואגן הירכיים מרגיש, וכיצד זה משתנה כאשר אתה מפסיק גירוי. שימו לב איך שאר הגוף שלך מרגיש.

המשך עד שתקרב לתחושת "הדגדוג"

להתחיל לאונן שוב, ולהמשיך להתחיל ולהפסיק מעת לעת עד שאתה מרגיש שאתה מקבל קרוב ככל "דגדוג" הבמה ככל האפשר. כאשר אתה מרגיש את עצמך מתקרב, לעצור עד שאתה מרגיש שאתה בחזרה בשליטה. כמה גברים מוצאים כי עושה ו קגל סחיטה עוזר להם לחזור בשליטה.

אל תדאג אם אתה מאבד את הזיקפה שלך

אתה עלול לאבד את הזקפה שלך כאשר אתה מפסיק את הגירוי אבל רק להתחיל שוב. ייתכן שיהיה עליך להשתמש פנטזיה להתרגש שוב, אבל ברגע שאתה מופעל, מנסה להתמקד בגוף שלך. תביא את עצמך קרוב לדגדוג שלוש פעמים. אחרי זה, אתה יכול פשוט לאונן עד לשפוך.

שימו לב לגוף, וחזרו על התרגיל מדי יום

אתה עלול למצוא את זה קשה לעשות את התרגילים האלה בהתחלה. אתה עלול לאבד את הזקפה, המוח שלך עלול לשוטט, אתה עלול להשתעמם. אבל נסו להישאר עם זה, ולתרגל את זה מדי יום. כפי שאתה עושה, שני דברים יקרה. ראשית, את משך הזמן אתה צריך לחכות כדי להחזיר את השליטה בהדרגה ירידה. שנית, את משך הזמן אתה יכול להמשיך גירוי בין מפסיק יגדל.

בנה את מספר הפעמים שאתה מפסיק. הגדל את מספר הפעמים שאתה מפסיק לגרות את עצמך עד שהגעת לגיל שש. ברגע שאתה יכול לעשות את התרגיל כולו (מגרה את עצמך רק לפני "דגדוג" הצבע, לעצור גירוי עד שאתה להחזיר את השליטה, ולאחר מכן מתחיל שוב) שש פעמים, להתחיל לתרגל את זה מדי יום.

השתמש טוב חומר סיכה

ברגע שאתה מרגיש בטוח עם התרגילים, והם מסוגלים לעצור שש פעמים, אתה יכול להגדיל את הגירוי ואת התועלת של התרגילים באמצעות שמן טוב או מים מבוססי חומר סיכה.

בגלל זה רק עבור אוננות, שמן סיכה מבוסס בסדר להשתמש (אבל לא בטוח לשימוש עם קונדומים, ולא מומלץ לשימוש בחדירה נרתיקית). באמצעות חומר סיכה לדמות חדירה, להתחיל את התרגיל. כמו קודם, לעורר את עצמך ככל האפשר עד לנקודה של שפיכה ולאחר מכן להפסיק עד שליטה הוא חזר. התחל על ידי עצירה שלוש פעמים לפני הולך לשפוך, ולאחר מכן להגדיל בהדרגה את מספר תחנות עד 6 לכל הפעלה.

ברגע שאתה מרגיש נוח, כלול שותף

אם אתה במערכת יחסים, בסופו של דבר אתה צריך להביא את השותף שלך לתוך התרגילים. לא למהר את זה, אבל ברגע שאתה מרגיש בטוח עם היכולת שלך לדעת מתי לעצור ולהמתין עד שאתה מקבל שליטה, אתה יכול לערב את השותף שלך את התרגילים.

טיפים:

 1. לעולם אל תנסו לעצור את השפיכה ברגע שהיא מתחילה. אם אתה עובר את הנקודה הזאת, רק תן לעצמך לשפוך.
 2. נסה להשתמש בפנטזיה רק ​​כמה שאתה צריך. בגלל ההתחלה וההפסקה, ייתכן שתזדקק לו כדי לקבל את עצמך מחדש, אבל ברגע שאתה מופעל, נסה להתמקד בגופך וכיצד הוא מרגיש.
 3. אם אתה בדרך כלל אוננות על ידי שפשוף האגן שלך נגד משהו, לנסות להשתמש בשיטת stroking. עבור תרגילים אלה, זה עושה את זה יותר קל. אם אתה צריך לשנות את השיטה הרגילה שלך עבור התרגילים, לקחת כמה מפגשים כדי לקבל נוח עם שיטה חדשה זו.
 4. יש גברים למצוא תרגילי קגל לעזור להם על ידי הגדלת הידע שלהם על התגובה המינית שלהם, אבל גם סחיטה קגל יכול להחזיר תחושה של שליטה כאשר אתה מתקרב לנקודת אל חזור.
 5. כפי שאתה הולך על כל צעד חדש אתה עלול למצוא את עצמך לאבד חלק שליטה שפיתחת. זה יקרה, אבל אם תמשיך להתאמן תמשיך להתקדם.

No Replies to "למד לשלוט שפיכה מוקדמת"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 4