מה זה סקס טנטרי? – insightyv.com

מה זה סקס טנטרי?

תרגום אחד של המילה טנטרה הוא “כלי להרחבה”. טנטרה היא מעל 1500 שנה, כמו יוגה, זה מקורו בהודו. זוהי מערכת של תורות ופרקטיקות שתוכננו במיוחד כדי לעזור לנו להרגיש יותר, להגביר את המודעות שלנו לאנרגיה שלנו ולאנרגיה סביבנו. הדרך שבה משתמשת טנטרה למטרות אלה היא חקר האנרגיה המינית.

המטרה של סקס טנטרי היא לאפשר לנו לחוות עומק ורוחב יותר במיניות שלנו.

המטרה היא לא בהכרח לאורגזמה, אלא להעשיר את החוויה המינית כולה.

האם טנטרה היא דת?

בעוד שתורות טנטריות מסורתיות מתייחסות למושגים כגון “אנרגיה אוניברסלית” ו”כוח עליון “, הרי שבמקרים רבים לא מדובר בהדבקות עיקשת במערך אחד של אמונות או כללים. אם אתם מעוניינים ברעיון שהביטוי המיני יכול לקרב אתכם לכוח עליון, תמצאו הרבה בטנטרה שמדברת אליכם. אם אתם מחפשים דרך לשפר או להעמיק את הקשר המיני שלך עם השותף שלך, טנטרה יכול להציע הזדמנויות נהדרות רבות מבלי לדרוש ממך לעקוב אחר כל קבוצה ספציפית של אמונות.

מי זה סקס טנטרי טוב?

רבות מהתורות הן על תשוקה ועל חוויית האנרגיה המינית. בניגוד לגישות המערביות לשיפור חיי המין שלך, תורת הטנטרה אינה מתמקדת בהערכות חיצוניות של הגוף שלנו, באיזו מכונית אנחנו נוהגים, או איך אנחנו לובשים את השיער שלנו.

בדרך זו, תורת המין הטנטרי פתוחה לכל מי שמעוניין לחקור נתיב חדש למימוש מיני.

שילוב רעיונות של טנטרה לתוך חיי המין שלך יכול להיות משהו שמישהו עושה, ללא קשר לגיל, מין, נטייה מינית, ומה הגוף שלך נראה, כמו, איך זה מרגיש, איך זה נע, וכו ‘.

מה הם צ ‘אקרות??

טנטרה מבדילה מערכות אנרגיה שונות רבות בתוכנו. אחד מאלה שאולי כבר קראת עליהם הוא צ’אקרות; אנרגיה מרכזי בגוף בין האגן ואת החלק העליון של הראש. במערכת זו של מחשבה, יש את הרעיון כי זרימה חלקה של אנרגיה בגופנו יכול להיתקע איפשהו במערכת חסומה לנוע בחופשיות או מדולדל עבור מגוון רחב של סיבות. תרגול טנטרי פועל לשמירה על האנרגיה זורמת דרכנו בצורה חלקה וטבעית.

מה זה מין טנטרי?

טנטרה שונה מהרעיונות המערביים על סקס בכמה דרכים חשובות אחרות. המושג המערבי של המין הוא כמו סיפור עם התחלה ברורה (התרגשות מינית), אמצע (חדירה), וסוף (אורגזמה). כך זה אמור להיות ואם אתה לא מבין את הסיפור, משהו לא בסדר. מין ללא חדירה נתפסת לעתים קרובות כ”משחק מקדים “לא אמיתי או” פשוט “.

במין הטנטרי נקודת המין אינה אורגזמה, הנקודה היא להרגיש. אין התחלה ברורה, אמצעית או סופית. רוב התרגילים הקשורים למין טנטרי כרוכים בהאטת דברים, בניסיון לא להתמקד בגוף החיצוני שלנו, או באורגזמה, או בכל דבר מחוץ לניסיוננו של הרגע.

ללא התמקדות באורגזמה, המטרה הופכת למודעות מוגברת המביאה להבנה טובה יותר של עצמנו, שבסופו של דבר מובילה להארה.

אין לחץ “להתגבר על הדף”. זה לא אומר כי אורגזמה אינה קיימת טנטרה, זה פשוט לא להיות כל סוף כל. התרגול הרוחני והרגשות המיניים הטובים קשורים זה לזה, כל אחד מהם מוביל חזרה ומשפר את האחר.

איזה מין טנטרי נראה “יהיה שונה עבור אנשים שונים. טנטרה נלמדת על ידי מורים רבים ברחבי העולם, שיש להם את עצמם לקחת על עצמם, מושפעת התרבויות שהם גדלו בו ללא ספק, מאפיין מרכזי של סקס טנטרי הוא החשיבות של נשימה והאטת התנהגות מינית לעומת קדחתני, אורגזמה ממוקד הגישה האמריקנית.

ללמוד יותר על טנטרה

סקס הוא מרגש, אבל זה לא חדש. כל עוד בני האדם קיימו יחסי מין (עד כמה שידוע לנו, מהרגע הראשון) היו בני אדם שחשבו עליהם, דיברו עליהם, ובסופו של דבר התחילו לכתוב על משמעות המין, וכיצד נוכל לעשות את זה יותר בעל משמעות.

סקס טנטרי והוראה על המיניות הטנטרית מייצגים את אחת הדוגמאות הוותיקות ביותר לפילוסופיה של המיניות הרוחנית שממשיכה להיות מתמשכת כיום. אז זה צריך לבוא בתור הפתעה כי יש הרבה אנשים מוכנים להגיד לך מה טנטרה “אמיתי” הוא, או את הדרך הנכונה לקיים סקס טנטרי. 

No Replies to "מה זה סקס טנטרי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.